آموزش قدم به قدم ثبت نام در بازی پابجی موبایل- ایران موجو | gamerforum

زمانی که وارد بازی می‌شوید، از شما پرسیده می‌شود با چه اکانتی می‌خواهید وارد شوید. درصورتیکه باguest وارد شوید اگر پابجی به هر دلیلی پاک شود این اکانت Delete می‌شود. بنابراین اگر با Gmail کار کنید، بازی از روی گوشی پاک شود، می‌توانید روی گوشی دیگر همان اکانت را داشته باشید. با وجودی که بازی پابجی بسیار محبوب و پرطرفدار بوده است تعدادی از کسانی که می‎خواهند این بازی را تجربه کنند اعلام کرده‌اند که بالا نیامدن بازی پابجی موبایل برایشان ایجاد مشکل کرده است.

سری بازی‌های پابجی، هیچ نیازی به سیستم‌های سطح بالا و گران‌قیمت ندارند. به طوری که پابجی موبایل را می‌توان در موبایل اندروید ۵ به بالا بازی کرد. البته به معنای این نیست که این بازی در سیستم‌های سطح بالا تفاوتی با سیستم متوسط ندارد؛ بلکه با بالا رفتن سطح سیستم، کیفیت و عملکرد بازی چندین برابر می‌شود. شاید سیستم‌های متوسط نتوانند از نهایت کیفیت بازی بهره ببرند، اما می‌توانند بازی را در سطح خود بازی کنند. شلیک، انفجار، قتل، قدم و تمام کارهایی که در دنیای واقعی صدا دارند، در بازی پابجی صدا گذاری شده‌اند.

برترین بازی ها و برنامه ها

سلام من میخوام بازی رو نصب کنم روی فایل دیتا داخلی پابجی که گذاشتین نوشته نسخه 2.3.0. پابجی موبایل PUBG Mobile یکی از بازی های سبک BattleRoyal است. این بازی توانسته است از زمان انتشار توجه زیادی را جلب خود کند. همانطور که از نام این حالت پیداست، تنها سلاحی که در اختیار بازیکنان قرار میگیرد سلاح های تک تیرانداز است، این رقابت ها مدت زمانی ۱۵ دقیقه را دارا هستند و باید سعی کنید تا آخر زنده بمانید.

  • پیدا کردن حساسیت مناسب برای این بخش، مانند فاصله نزدیک است، با این تفاوت که این بار برای یافتن تنظیمات پابجی جدید باید بر روی فاصله میانی تمرکز کنید.
  • در این مقاله سعی کرده‌ایم کامل‌ترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ را برای شما گردهم آوریم که امیدواریم برایتان مفید واقع شود.
  • گفتنی است که در کنار محصولات ارزی آنلاین، این فروشگاه انواع دسته‌های بازی موبایل و بازی پابجی را به فروش می‌رساند.
  • واریا شاپ ارائه دهنده جدیدترین فصل های پابجی است و قبل از ورود یک بازی مهیج و جدید، این کمپانی به گیمرهای علاقمند این موضوع را اطلاع رسانی خواهد کرد.

برای حل مجله خبری گیمر فروم محدودیت کپی فایل در Obb در گوشی ای با اندروید +11 برنامه مدیریت فایل زد آرشیور را از فارسروید دانلود و نصب کنید. ✔️ برای اینکه بهترین تنظیمات دوربین را پیدا کنید، باید در بخش sensitivity، با مواردی که در مقاله توضیح داده‌ایم، بیشترین میزان حساسیت را پیدا کنید. هر بخش به صورت مجزا توضیح داده خواهد شد که لازمست برای هر کدام به تمرین بازی بروید تا بهترین سنسیویتی برای پابجی موبایل را انتخاب کنید. با این حال این که بتوان با تنظیمات پابجی موبایل جدید عملکرد را کمی بهتر کرد، به هیچ عنوان بد نیست.

http://eco-communication.ir

زمانی که دشمن در مکانی مخفی شده و منتظر ورود شماست، نارنجک می‌تواند نقشه‌ی او را خراب کند. در بعضی‌مواقع مخفی‌ماندن بهتر از حمله‌کردن به دشمن است، بنابراین شرایط را ارزیابی کنید و بعد وارد درگیری شوید. برای مثال ارزیابی تجهیزات دشمن قبل از شلیک‌کردن به او اهمیت‌دارد. تلاش کنید تیمی بازی کنید و به‌فکر قهرمان‌بازی و بازی انفرادی نباشید در این‌بازی می‌توانید از طریق صدا با هم‌تیمی خود در ارتباط باشید.

بازی پابجی موبایل نصب و اجرا خواهد شد یا خیر؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار