آموزش قدم به قدم ثبت نام در بازی پابجی موبایل- ایران موجو | gamerforum

اگر پایه اید تا این درباره این بازی بیشتر بدانید، بزنید که بریم سر اصل مطلب. پابجی موبایل دو نسخه دارد، اولین نسخه که تمام جزئیات بازی اصلی بر روی کامپیوترهای شخصی را شامل می‌شود و نسخه لایت که نقشه‎های کوچکتر آن را دارد و از گرافیک و جزئیات کمتری برخوردار است. اما چرا پابجی موبایل نصب نمیشود و چه شده که با تمام تلاشی که در طراحی بی‎عیب و نقص آن شده است، باز هم می‎شنویم” چرا پابجی موبایل وارد بازی نمیشود! ” در ادامه به طور مفصل به دلایل مختلف این که چرا پابجی موبایل نصب نمیشود خواهیم پرداخت. یوسی پایجی موبایل به شما این امکان را می دهد که بتوانید به آسانی در رقابت ها شرکت کنید و همچنین امکان پیروزی های شما را بالا خواهد برد. با کمک یوسی پابجی ها شما می توانید به سرعت ماموریت های خود را کامل کنید.

برخی از امکانات و ویژگی های پابجی موبایل – PUBG MOBILE :

در مجله خبری گیمر فروم ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را به طور صحیح وارد کنید. این بازی برای گروه سنی جوان و نوجوان طراحی شده است و به‌دلیل صحنه‌های خشونت‌آمیز، برای کودکان کم‌سن و سال مناسب نیست. در هر فصل، ماموریت‌هایی در قسمت رویال پس برایتان مشخص می‌شود که اگر با موفقیت آن‌ها را پشت سر بگذارید، می‌توانید اسلحه، لباس یا امتیاز بگیرید. همان طور که گفتیم، در آپدیت جدید پابجی، سیستم ضدتقلب پیشرفته‌ای اضافه شده که می‌تواند مچ هر متقلبی را بگیرد.

  • این کل مود بتل رویال پابجی موبایل است، حال این‌که چه فرصتی برای خود خلق می‌کنید، شرایطتان به چه شکلی رقم می‌خورد و از فرصت‌هایتان استفاده می‌کنید یا نه، به خودتان بستگی دارد.
  • سپس فایل دیتا بازی را مطابق جعبه راهنما، به پوشه ذکر شده منتقل کنید.
  • برای سلاح های ۷.۶۲mm سعی کنید از اسکوپ های ۶x استفاده کنید، این اسکوپ ها با این نوع از سلاح ها همخوانی بیشتری دارند و باعث میشوند بر روی اهدافتان دقت و تمرکز بیشتری داشته باشید.

توجه کنید که اگر دشمن در داخل ساختمان مخفی شده است، در اکثر موارد می‌توانید از طریق پنجره‌های ساختمان او را غافلگیر کنید. پناه‌گرفتن در پشت‌دیوار ویا بالا رفتن از درختان شما را بهتر مخفی می‌کند تا این‌که در میان چمن‌ها قرار بگیرید. با انداختن نارنجک در یک منطقه، می‌توانید حواس دشمن را پرت کرده و حواس آن‌ها را به آن نقطه متمرکز کنید.

نکات قبل از دانلود نسخه جدید گیم پابجی و نصب بازی پابجی موبایل (pubg mobile):

درست است که این مثال، کمی عجیب به نظر می‌رسد اما در جهان ما، این مثال عجیب را می‌توانید به چشم خودتان ببنید. نام کامل پابجی، پلیر آن‌نونز بتل گراندز (Player Unknwn’s Battle Grounds) است. احتمالاً جمع کثیری از کاربران پابجی دلیل انتخاب این نام عجیب و رمز آلود را نمی‌دانند؛ زیرا این نام هیچ ارتباطی با محتوا و سبک بازی پابجی ندارد. در این بازی، حداکثر صد بازیکن با چتر نجات در جزیره ای فرود می‌آیند و به دنبال سلاح و تجهیزات می‌گردند تا دیگران را بکشند و از کشته شدن خود جلوگیری کنند. منطقه امن موجود در نقشه بازی به مرور زمان کوچک می‌شود و بازیکنان بازمانده را به مناطق تنگ‌تر هدایت می‌کند تا اجباراً به هم برسند.

خرید جم بازی Empires & puzzles

در پابجی موبایل نمی توانید به خودتان شلیک کنید اما کارهایی هست که شما را به کشتن میدهد، استفاده از نارنجک، پایین پریدن از خودرو در حال حرکت، نزدیک بودن به ماشین های در حال انفجار، پریدن از یک ارتفاع بسیار زیاد و ماندن برای یک مدت طولانی در زیر آب. برج های ارتباطی بازی به رنگ آبی بر روی نقشه دیده میشوند و بعد از اینکه کارت شناسایی دوستانتان را جمع آوری کردید باید به سمت این برج ها حرکت کنید تا دوستانتان بار دیگر به بازی برگردند. در مود PAYLOAD فقط شاهد تغییرات ظاهری نیستیم، بلکه گیمپلی بازی هم دچار تغییراتی میشود که اگر آن ها را ندانید امکان دارد دچار سردرگمی شوید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار