آموزش 0 تا 100 نصب کالاف دیوتی وارزون بر روی سیستم کامپیوتر | gamerforum

مجله خبری گیمر فروم فارس گیمر ( فورتنایت فا سابق ) از اوایل ماه مهر سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه در ایران بود که فقط محصولات بازی پر طرف دار فورتنایت را عرضه میکرد. با خرید پول درون بازی (سی پی) وارزون موبایل به راحتی بتل پس این عنوان را تهیه کنید. البته این چندان هم چیز عجیبی نیست چرا که اکثر عناوین مشهور بتل رویال، مد چند نفره هم دارند. این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده. همان‌طور که گفتیم کیلزتریک‌ها با آپدیت جدید آلفا به بازی اضافه شده‌اند.

مرحله هفتم؛ وارد کردن اطلاعات شخصی

از طرفی کوله‌ پشتی بزرگ به شما اجازه می‌دهد تا فارغ از دو سلاح اصلی خود یک سلاح اضافه نیز حمل کنید. البته این سلاح را تنها می‌توانید با دوست خود به اشتراک بگذارید یا آن را با یکی از دو سلاح اصلی خود به هر دلیلی جابجا کنید. با وارد کردن اطلاعات شخصی‌تان در این مرحله، امنیت را برای اکانت خود برقرار کنید.

http://eco-communication.ir

همان‌طور که دیدید بازی هنوز در مرحله عرضه اولیه است و امکان دریافت آن برای همه وجود ندارد. اما اگر می‌خواهید بازی را زودتر امتحان کنید، راهی وجود دارد. با ده ها نقطه مورد علاقه برای استقرار، استراتژی های بقا نامحدود است. استودیوی بازی سازی اینفینیتی وارد زیر نظر کمپانی اکتیویزن، وارزون را میسازد.

خرید طلای بازی king of Avalon

بازگشت نقشه وردانسک نیز از جمله دیگر نشانه‌های وفاداری بازی به نسخه اصلی به شمار می‌آید. نقشه وردانسک نزد طرفداران کالاف دیوتی بسیار محبوب بوده و باید دید که آیا وردانسک در کالاف دیوتی وارزون موبایل هم همان محبوبیت همیشگی را خواهد داشت یا خیر. در مراسم اخیر گیم فست شاهد معرفی تریلر چندین بازی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بودیم که گیمپلی رسمی این بازی نیز منتشر شد. علاوه‌بر آن نمایندگان اکتیویژن به صورت جزئی به بازی جدید اکتیویژن یعنی وارزون موبایل اشاره کردند. با توجه به حرف‌ها و شایعات منتشر شده اکتیویژن قصد دارد بازی وارزون موبایل را تا اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی منتشر کند. به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد.

دانلود وارزون موبایل اندروید Call of Duty Warzone Mobile

ناگفته نماند که بلافاصله پس از خرید بتل پس وارزون اپراتور مخصوص آن فصل برای شما باز می‌شود. علاوه بر قرارداد ذکر شده نیز یک رویداد تازه حین بازی رخ خواهد داد که Data Heist یا به عبارتی دزدیده داده‌ها خوانده می‌شود. در این رویداد که به صورت عمومی در دسترس همه بازیکنان قرار می‌گیرد، شما می‌توانید در دومین فاز از جمع شدن حلقه گاز در بازی، شاهد اضافه شدن سه ایستگاه داده‌ها در نقشه جزیره آشیکا باشید. در این نقشه جدید که در ژاپن قرار دارد، خانه‌های قدیمی و سنتی، در کنار کانال‌های آبی دیده می‌شوند که سبک بازی را برای بازیکنان که از سیستم شنا کردن در بازی لذت می‌برند، جالب‌تر خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که این مپ به جز حالت Resurgence، برای بخش DMZ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حساب شایعات نیز حاکی از آن است که انتشار نسخه وارزون موبایل کالاف در خرداد سال دیگر یعنی 1402 منتشر می­شود.

  • اما در حالت غارت سبک رقابت شما با سایر بازیکنان کاملا متفاوت است و در آن با لوت کردن جعبه‌ها، دزدی از سایر بازیکنان، جمع‌آوری بیشتر پول و مهمات و مواردی از این دست باید به موفقیت برسید.
  • لازم به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد.
  • Overwatch Helo – 8 kills – یک همراه خواهید داشت که مراقب موقعیت شما خواهد بود و لوکیشن دشمنان نزدیک را قبل از آن‌که با آن‌ها درگیر شوید مورد حمله قرار می‌دهد.
  • هم اکنون برخی بازیکنان در سراسر جهان در مرحله پیش ثبت نام این بازی حضور دارند و با تکمیل ماموریت‌هایی، از سوی اکتیویژن پاداش دریافت می‌کنند.
  • در این رویداد، بسیاری از مکان‌های محبوب وردانسک مانند قبرستان ، فروشگاه و ایستگاه تلویزیونی به نمایش درآمدند و ظاهراً قرار است تمامی نقاط وارزون نسخه کنسول و کامیپوتر را عیناً در گوشی‌های موبایل ببینیم.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار