آموزش 0 تا 100 نصب کالاف دیوتی وارزون بر روی سیستم کامپیوتر | gamerforum

هیجان‌انگیزترین بخش این رونمایی، موقعی بود که نقشه محبوب وردانسک به عنوان نقشه اصلی این بازی اعلام شد. طرفداران کالاف دیوتی Warzone در نسخه‌های کنسول و کامپیوتر قطعاً خاطرات زیادی با نقشه وردانسک دارند و از بازگشت آن هیجان‌زده‌اند. وارزون تلاش اکتیویژن برای وارد کردن نام کالاف دیوتی به بازار بازی‌های بتل رویال بود.

پول کالاف دیوتی وارزون |  CP Call Of Duty Warzone چیست ؟

بازی کالاف دیوتی وارزون این روزها به عنوان یکی از بازی‌های محبوب در دنیای بازی شناخته می‌شود. در بین سری مختلف این بازی، سری کالاف دیوتی وارزون را می‌توان یکی از محبوب‌ترین آن‌ها دانست. بخشی از بازی که هیجان خاص خود را داشته و برای هرکس می‌تواند دنیایی جدید از دنیای بازی را به ارمغان آورد.

http://eco-communication.irبه طور کلی زمان فعال سازی نرمال برای هر سفارش 30 دقیقه الی 5 ساعت کاری زمان خواهد برد، فروشگاه فارس گیمر تضمین انجام سفارش در این تایم را به مشتریان خود میدهد و خوشبختانه توانسته به این ضمانت خود پایبند باشد. در اول صفحه نرم افزار گزینه های Install Packages و Files Access رو فعال کنید بعد روی گزینه Install Xapk Files کلیک کنید. از آنجا که تم بازی درباره ژاپن است و جزیره آشیکا هم در این کشور قرار دارد، هر مبارزی که در این خاک کشته شود، یک پلاک افتخار را از خود به جای می‌گذارد (افتخار و احترام برای ژاپنی‌ها خیلی اهمیت ویژه‌ای دارد!). این پلاک می‌تواند توسط خود آن فرد بعد از بازگشتن به بازی یا توسط یارانش در محل کشته شدن برداشته شود.

  • همان وارزونی که از پی‌سی و کنسول می‌شناسید و گیم‌پلی‌اش را دوست دارید، قرار است خودش را به صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند هم برساند.
  • مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.
  • اما هرگز بعید نیست که حداقل هنگام عرضه نسخه بتا یا اصلی خرید سی پی وارزون موبایل شاهد پیش‌نیاز بودن جدیدترین پرچمداران برای اجرای بازی باشیم.
  • همچنین بعضی از رویدادهای بازی موارد ترسناکی را به بازی اضافه می‌کنند.
  • شهر‌ سخت افزاربه عنوان بزرگترین وبسایت سخت افزار و فناور‌ی فارسی‌زبان در تلاش است تا پوشش کاملی از آخرین اخبار و اتفاقات دنیای سخت افزار، موبایل و فنا‌وری را به کاربران خود ارائه دهد.
لازم به ذکر است که هنوز پیش ثبت نام برای وارزون موبایل برقرار است و با انجام آن، به جوایز و تزئینات نفیسی در هنگام عرضه بازی خواهید رسید. پس از موفقیت چشم گیر کالاف دیوتی موبایل، یکی از مهم‌ترین عناوین این سری محبوب یعنی وارزون هم قرار است برای اندروید و iOS عرضه شود. از زمان معرفی وارزون موبایل تا به حال، طرفداران به شدت منتظر اخبار جدید درباره این بازی و تاریخ انتشار آن هستند. چند روزی است که وارزون ۲ هم روی کنسول و کامپیوتر عرضه شده و گیمرهای عاشق این فرانچایز حسابی مشغول آن هستند. سازندگان تلاش کرده‌اند تا کالاف دیوتی را تبدیل به تجربه‌ای یکپارچه برای بازیکنان کنند تا آن‌ها به راحتی بتوانند نسخه‌های مختلف این مجموعه را روی پلتفرم‌های مختلف با خیالی آسوده و بدون دغدغه خاطر تجربه نمایند. ویژگی‌هایی نظیر بتل پس و Loadout و همچنین چنل‌های مختص به چت و مواردی از این دست، از جمله دیگر ویژگی‌های وارزون موبایل به شمار می‌آید.

مشخصات سیستم کالاف دیوتی وارزون 2 (پرسش و پاسخ + بررسی)

شما با مجله خبری گیمر فروم به صفحه مخصوص این بازی در فروشگاه پلی، می توانید وضعیت و شرایط آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت ورود به نسخه پیش ثبت نام، جزو اولین کسانی باشید که این بازی را تجربه می کنند. بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است حالت رتبه‌بندی داشته باشد. البته توسعه‌دهنده‌ها هنوز تصمیمی درباره حالت رایج مولتی‌پلیر نگرفته‌اند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار