آموزش 0 تا 100 نصب کالاف دیوتی وارزون بر روی سیستم کامپیوتر | gamerforum

در نظر داشته باشید که امکان دانلود برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های مختلف یکسان است و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت. در واقع با انتشار نسخه ریبوت Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ اکتیویژن رسما وارزون را کنار آن قرار داد تا داستان عناوین موبایل بعدی را به کلی با همدیگر یکی کند. به‌نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن به دنبال توسعه‌ی وارزون موبایل است تا به این ترتیب عرصه‌ی رقابت را گسترده‌تر کرده و در پلتفرم محبوب نیز حرف بیش‌تری برای گفتن داشته باشد.

  • به هر حال این تغییرات مهم‌ترین جزئیاتی هستند که در سیزن جدید قرار است تا با به بازی Warzone 2 اضافه شوند، با این حال، احتمالا هنگام شروع فصل شاهد برخی ویژگی‌ها و نکات تازه خواهیم بود.
  • وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند.
  • این بازی ظاهری واقع‌گرایانه دارد که اثرهایی که بر بازیکن می‌گذارد را شدید می‌کند و به همین دلیل تجربه این بازی را به افراد زیر هجده سال توصیه نمی‌کنیم.
  • با این حال به نظر می‌رسد که حالت اول شخص به طور کلی جذابیت بیشتری داشته باشد و بسیاری به آن رجوع کنند.
  • بازیکن در این بازی به طور مداوم در دلهره و استرس است و همواره باید مراقب خود باشد تا توسط سایر بازیکنان هدف قرار نگیرد.
توجه داشته باشید که این بازی با داشتن ویژگی های مطلوب و مثبت زیاد، می تواند دنیای بازی های موبایل را به صورت کامل متحول نماید. طبق اعلام تیم های فعال در این زمینه و کارشناسان مجرب، بازی وارزون موبایل می تواند دنیای گیمینگ در موبایل را برای همیشه عوض کند. از آنجایی که چهار شرکت تولیدی معتبر و قوی در حال کار بر روی این بازی هستند، احتمالا کاربران باید آماده مواجه شدن با یک بازی فوق العاده قوی و سنگین باشند. کمپانی های Activision، Beenox، Solid state و Digital Legends در حال حاضر بر روی پروژه وارزون موبایل کار می کنند.

http://eco-communication.ir

البته دقت داشته باشید که برای پر کردن شماره تلفن، با توجه یه تحریم بودن ایران، نیازی به شماره خارج از کشور ندارید. با وارد کردن شماره با پیش فرض کد +98 می‌توانید به مراحل بعدی بروید. در این بخش علاوه بر توجه به محل تولید که بهتر است آن را آمریکا وارد نمایید، نکات دیگری نیز وجود دارند. اگر کمتر از 18 سال سن دارید، لازم است تا تاریخ تولد خود را به گونه‌ای وارد نمایید که سن شما بالای 18 سال نمایش داده شود.در غیر این صورت اکانت شما ساخته نخواهد شد.

مدیریت خرید

طبق اعلام کمپانی مجله خبری گیمر فروم بازی این بازی برای جلوگیری از اعمال فشار بار زیاد روی سرورهای دانلود، برای مناطق مختلف در ساعات متوالی و نه به صورت همزمان عرضه خواهد شد. ظاهراً برای کاربران ایرانی امکان دانلود بازی از حدود ساعت 20 امشب فراهم شده و حجم بسته دانلود (برای ویندوز) نیز حدود 24.9 گیگابایت است. سیستم اینونتوری بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و به سمت سیستم‌هایی بر پایه‌ی کوله پشتی که در بازی‌هایی نظیر پابجی و ایپکس لجندز دیده می‌‌شوند، متمایل شده است. این بدان معناست که در ابتدای بازی شما از یک کوله پشتی کوچک برخوردار هستید که طبیعتا فضای محدودی دارد و در نقشه می‌توانید به کوله‌ پشتی‌های بزرگ‌تری دست پیدا کنید.

به دلیل محدودیت­ ها و تحریم های ایران قابلیت خرید سی پی برای گیمر ها وجود ندارد . به­ همین امر شما می­توانید به راحتی با پرداخت وجه رایگان کشور،خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان موبایل تان را از ماداشته باشید. این اخبار که توسعه‌دهنده‌ها منتظر دریافت حالت مولتی‌پلیر در شکل استاندارد هستند، نگرانی‌ها را درمورد کالاف دیوتی موبایل بیشتر می‌کند و نشان می‌دهد که احتمالا عمر این بازی رو به پایان است. اما ممکن است Warzone Mobile، بسیاری از حالت‌های مشابه آن بازی را با ویژگی‌های یک اینجین به‌روزتر و ترکیب با Warzone 2.0 ارائه کند.

خرید جم بازی Clash Mini

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار