از شنا تا گولاگ جدید؛ بررسی مهم‌ترین تفاوت‌های وارزون 1 و 2 دیجی‌کالا مگ | gamerforum

نام کوچک و فامیلی، ایمیل و شماره تلفن و مجله خبری گیمر فروم اطلاعات مورد نیاز دیگر برای ساختن اکانت کاربری را به دقت پر نمایید. به هر حال این تغییرات مهم‌ترین جزئیاتی هستند که در سیزن جدید قرار است تا با به بازی Warzone 2 اضافه شوند، با این حال، احتمالا هنگام شروع فصل شاهد برخی ویژگی‌ها و نکات تازه خواهیم بود. همچنین هنوز اطلاعاتی درباره تغییرات اسلحه در این سیزن مشخص نشده و نمی‌دانیم که کدام سلاح به عنوان متا شناخته خواهد شد؛ گرچه واضح است که با آوردن اسلحه جدید به بازی، آن‌ها بیشترین قدرت را خواهند داشت. این قرارداد جدید که Search And Seizure نام دارد، به بازیکنان موقعیت مکانی یک ماشین دزدیده شده را روی نقشه مشخص می‌کند. در این حالت، شما باید خودرویی که توسط تیم Shadow Company (سربازان جنرال شپرد) دزدیده شده است را پس بگیرید و به محل مشخص شده و امن برسانید. Cruise Missile – 6 kills – موشک کروز به بازیکن‌ها این امکان را می‌دهد که دنباله‌رو‌ها را در هوا کنترل کنند و وقتی‌که در نهایت به نقشه نزدیک‌تر می‌شوند می‌توانند رسیدن آن‌ها را تسریع کند.

خرید کیت بازی tacticool

لازم به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد. وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند. در آخرین به روزرسانی وارزون، بعد از تخریب وندرساک، تیم ادلر متوجه مخفی‌گاه زیرزمینی می‌شوند و در آنجا با یک ژنرال پیر رو به رو می‌شوند. او به آنها می‌گوید که بعد از شکست نازی‌ها، آن‌ها به پناهگاه‌های زیرزمینی در تمام جهان رفتند که او به صورت اتفاقی اولین بار یکی از آن پناهگاه‌ها را در یک جزیره استوایی دیده است.

  • اگر بازیکن با بازی‌های تیراندازی و سری کال آف دیوتی آشنا نباشد راه سختی در پیش دارد.
  • اکانت را با آی‌پی استرالیا بسازید و با همان آی‌پی وارد گوگل‌پلی شوید تا امکان دانلود کالاف را داشته باشید.
  • به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد.
  • یعنی کاربران بازی های مختلف، با ورود به بخش فروشگاه بازی، می توانند سکه های درون یک بازی را خریداری کرده و از آن برای خرید آیتم های درون بازی استفاده کنند.
بازی Call of Duty Warzone Mobile تا اواخر سال میلادی 2022 منتشر خواهد شد. طبق آخرین خبرها این بازی در تاریخ 15 می 2023 یا 25 اردیبهشت 1402 برای همه قابل دانلود است. Sentry Gun – 7 kills – یک برجک خودکار است که دشمنان شما را در همان حوالی شناسایی می‌کند و گلوله‌های آتش‌زا به سمت آن‌ها شلیک می‌کند. به‌علاوه، می‌دانیم که کاراکتر Ghost از زمان لانچ دردسترس خواهد بود.

بررسی پمپ باد بیسوس Inflator Pump ؛ آپاراتی در جیب شما!

تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل شامل تمام چیزهایی خواهد بود که از این بازی انتظار دارید. این‌ها شامل ایستگاه‌های خرید نقطه‌گذاری‌شده روی نقشه، قراردادها و حتی گولاک برای بعضی اکشن‌های نفر به نفر می‌شود. بالاخره اکتیویژن تاریخ رسمی انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل را مشخص کرد همچنین جدیدترین گیمپلی از وارزون موبایل منتشر شد.

http://eco-communication.ir

البته که وارزون به یک بازی بسیار محبوب بدل شد که رکوردهای زیادی را هم جابجا کرد و همه‌چیز بیان‌گر موفقیت بسیار بالای این بازی است. با توجه به این موفقیت‌ها، اکتیویژن هم نسخه دوم وارزون را برای کنسول‌ها و پی‌سی معرفی کرد و هم اعلام کرد که کالاف دیوتی وارزون برای موبایل منتشر خواهد شد. این یعنی حالا هر کسی که به یک گوشی هوشمند متوسط یا بهتر دسترسی داشته باشد می‌تواند به تجربه این بازی بپردازد و تعداد بازیکنان وارزون حتی از قبل هم بیشتر می‌شود. همان­طور که عرض کرده بودیم، کالاف دیوتی وارزن برای رایانه­ ها منتشر شده بوده و مدتی است که نسخه کالاف دیوتی موبایل در دست قرار دارد.

بالا گرفتن نارضایتی ها از تیمچه و لندو

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار