از شنا تا گولاگ جدید؛ بررسی مهم‌ترین تفاوت‌های وارزون 1 و 2 دیجی‌کالا مگ | gamerforum

طبق اطلاعات موجود در اپ استور اپل، این بازی قرار است بیست و ششم اردیبهشت سال آینده برای iOS عرضه شود. احتمالاً نسخه اندروید هم در همین زمان در دسترس قرار خواهد گرفت. البته سازندگان بازی هنوز به طور رسمی چیزی در این باره نگفته‌اند و به نظر می‌رسد مسوولان اپ استور به اشتباه و زودتر از موعد تاریخ عرضه وارزون موبایل را لو داده‌اند. طبق گفته سازندگان، بازیکنان برای بقا در این نقشه و به خصوص در راندهای پایانی، باید استراتژی‌های متفاوتی را به کار گیرند. پیشرفت‌های وارزون موبایل با کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2 و وارزون 2.0 همسو می‌شوند.

استودیوهایی که کالاف دیوتی را توسعه دادند

مجله خبری گیمر فروم فارس گیمر ( فورتنایت فا سابق ) از اوایل ماه مهر سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه در ایران بود که فقط محصولات بازی پر طرف دار فورتنایت را عرضه میکرد. با خرید پول درون بازی (سی پی) وارزون موبایل به راحتی بتل پس این عنوان را تهیه کنید. البته این چندان هم چیز عجیبی نیست چرا که اکثر عناوین مشهور بتل رویال، مد چند نفره هم دارند. این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده. همان‌طور که گفتیم کیلزتریک‌ها با آپدیت جدید آلفا به بازی اضافه شده‌اند.

  • همینطور، با توجه به اینکه کالاف دیوتی وارزون 2 همراه با نسخه جدید کالاف منتشر می شود، انتظار میرود که دارای نقشه جدید، اسلحه‌ها، امتیازات و مکانیسم های منطبق با بازی جدید باشد.
  • این پاداش‌ها زمانی‌که پیش‌ثبت‌نام‌ها به اعداد خاصی برسند اعطا می‌شوند.
  • همچنین روند بازی‌های بتل رویال مبتنی بر حذف دشمن و غارت امکانات اوست که عمل بی‌رحمانه‌ای‌ست.
  • مانند تمامی مراحل قبلی، در این مرحله نیز لازم است تا به اینترنت جهانی متصل باشید.
  • سازندگان تلاش کرده‌اند تا کالاف دیوتی را تبدیل به تجربه‌ای یکپارچه برای بازیکنان کنند تا آن‌ها به راحتی بتوانند نسخه‌های مختلف این مجموعه را روی پلتفرم‌های مختلف با خیالی آسوده و بدون دغدغه خاطر تجربه نمایند.

بازگشت نقشه وردانسک نیز از جمله دیگر نشانه‌های وفاداری بازی به نسخه اصلی به شمار می‌آید. نقشه وردانسک نزد طرفداران کالاف دیوتی بسیار محبوب بوده و باید دید که آیا وردانسک در کالاف دیوتی وارزون موبایل هم همان محبوبیت همیشگی را خواهد داشت یا خیر. در مراسم اخیر گیم فست شاهد معرفی تریلر چندین بازی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بودیم که گیمپلی رسمی این بازی نیز منتشر شد. علاوه‌بر آن نمایندگان اکتیویژن به صورت جزئی به بازی جدید اکتیویژن یعنی وارزون موبایل اشاره کردند. با توجه به حرف‌ها و شایعات منتشر شده اکتیویژن قصد دارد بازی وارزون موبایل را تا اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی منتشر کند. به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد.

http://eco-communication.ir

تعدادی کیلزتریک در بازی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با علامت Coming Soon مشخص شده‌اند. فعلا، هر بازیکن می‌تواند از بین 9 تریک دردسترس 3تا را به بازی خود اضافه کند. لیست کامل Killstreakها و توضیحاتشان را می‌توانید در همین مقاله پیدا کنید. برای دانلود این بازی باید یک اکانت جدید گوگل بسازید و وارد گوگل‌پلی شوید. شاید لازم باشد قبل‌از این کار کش پلی‌‌استور گوگل را پاک کنید. اکانت را با آی‌پی استرالیا بسازید و با همان آی‌پی وارد گوگل‌پلی شوید تا امکان دانلود کالاف را داشته باشید.

معرفی کامل بازی Hogwarts legacy | میراث هاگوارتز + تاریخ انتشار

از طرفی کوله‌ پشتی بزرگ به شما اجازه می‌دهد تا فارغ از دو سلاح اصلی خود یک سلاح اضافه نیز حمل کنید. البته این سلاح را تنها می‌توانید با دوست خود به اشتراک بگذارید یا آن را با یکی از دو سلاح اصلی خود به هر دلیلی جابجا کنید. با وارد کردن اطلاعات شخصی‌تان در این مرحله، امنیت را برای اکانت خود برقرار کنید.

آپدیت MIUI 14 برای این گوشی‌ های شیائومی منتشر شد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار