از شنا تا گولاگ جدید؛ بررسی مهم‌ترین تفاوت‌های وارزون 1 و 2 دیجی‌کالا مگ | gamerforum

درحال‌حاضر فقط در حالت مولتی‌پلیر می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت. هر بازیکن می‌تواند حداکثر سه‌تا Killstreak انتخاب کند و آن‌ها را بازی خودش اضافه کند. تا به‌حال خبرها از این حکایت داشت که بازی در زمانی نامشخص در سال 2023 عرضه خواهد شد. تا همین حالا هم هوادارن زیادی پیش‌ثبت‌نام را انجام داده اند و منتظر عرضه بازی هستند. البته Call of Duty برای بعضی از کاربران به‌طور آزمایشی بسیار زودتر در دسترس قرار گرفته است. درحال حاضر، طبق چیزهایی که به گوش می‌رسد باید در تاریخ 15 می 2023 یا 25 اردیبهشت 1402 منتظر عرضه عمومی بازی باشیم.

  • بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظار قرار گرفته ترین بازی های جهانی به حساب می آید که به تازگی معرفی شده است.
  • همچنین امکانات ارتباطی مختلف باعث می‌شود، افرادی که دوست دارند زمانی را با دوستان خود بگذارنند، این بازی را دوست داشته باشند.
  • اگر این نسخه را روی دستگاه خود نصب کرده و با آن بازی کرده‌اید فراموش نکنید که تجربه خودتان را در بخش نظرات با دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.
  • بخش چند نفره به بازیکنان اجازه خواهد داد تا راحت‌تر آپگرید اسلحه‌ها و امتیازات لازم برای رسیدن به سطوح بالاتر را کسب کنند.
  • با ده ها نقطه مورد علاقه برای استقرار، استراتژی های بقا نامحدود است.
در کنار آن برای انتخاب نام کاربری خود، می‌توانید از گزینه رندوم استفاده کنید. به این ترتیب خود سیستم برای شما یک نام کاربری انتخاب خواهد کرد. می‌توان گفت که بتل پس در وارزون مزایای زیادی برای بازیکنان به همراه دارد. این محتوا شامل یک اپراتور جدید به همراه ماموریت‌های آن، سلاح‌های جدید، ۲۰ بلوپرینت‌ که به طور کامل قابلیت شخصی‌سازی دارند، بیش از ۳۰ اسکین برای اپراتورها و سایر موارد جزئی است.

معرفی بازی وارزون موبایل (Call Of Duty Warzone Mobile) + تاریخ انتشار

بازیکن در این بازی همواره خود را در خطر می‌بیند و به همین خاطر دلهره و فشار عصبی زیادی را تحمل می‌کند. همچنین روند بازی‌های بتل رویال مبتنی بر حذف دشمن و غارت امکانات اوست که عمل بی‌رحمانه‌ای‌ست. با به پایان رسیدن مرحل نصب نرم افزار، صفحه اصلی بازی برای شما نمایش داده خواهد شد. در این مرحله لازم است تا بر روی کره زمین کلیک کنید تا به قسمت اصلی بازی روانه شوید.

دوچرخه مخصوص رویداد ولنتاین پابجی موبایل به بازی اضافه شد

این برنامه دارای ویژگی های اجتماعی است که به شما امکان می دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنید. هنگامی که رویدادهای هیجان انگیز و محتوای جدید در بازی رخ می دهد، اعلان های فشار را فعال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که از این ویژگی ها استفاده کنید یا خیر. به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد (ممکن است هزینه های شبکه اعمال شود).

مرحله پنجم؛ انجام آپدیت و به‌روزرسانی‌های مهم بازی

امروز ما قصد داریم تا در مورد چیستی مجله خبری گیمر فروم وارزون موبایل و تاریخ انتشار وارزون موبایل با شما صحبت کنیم. بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظار قرار گرفته ترین بازی های جهانی به حساب می آید که به تازگی معرفی شده است. اولین بازی این شرکت که تجربه خوبی نبود و با داشتن باگ ها و مشکلات مختلف، خیلی راحت به فراموشی سپرده شد. ولی، اخیرا این شرکت با معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل نسبت به بهبود وضعیت بازار و کسب تجربه اقدام کرده است.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار