از شنا تا گولاگ جدید؛ بررسی مهم‌ترین تفاوت‌های وارزون 1 و 2 دیجی‌کالا مگ | gamerforum

بازی کالاف دیوتی وارزون این روزها به عنوان یکی از بازی‌های محبوب در دنیای بازی شناخته می‌شود. در بین سری مختلف این بازی، سری کالاف دیوتی وارزون را می‌توان یکی از محبوب‌ترین آن‌ها دانست. بخشی از بازی که هیجان خاص خود را داشته و برای هرکس می‌تواند دنیایی جدید از دنیای بازی را به ارمغان آورد.

بررسی لپ تاپ ایسوس VivoBook R427FA ؛ کارآمد برای تحصیل و دورکاری

علاوه بر این بازی ماموریت و چالش‌های مختلفی را به صورت رویداد یا روزانه و هفتگی طراحی می‌کند و این باعث می‌شود بازیکنانی که اهل این مدل چالش‌ها و دریافت پاداش هستند، این بازی را بازی جذابی بدانند. جمع‌آوری تجهیزات و به طور کلی لوت کردن نیز تغییراتی داشته است. در وارزون ۱ سلاح‌ها و تجهیزات روی زمین و صندوق‌های مختلف بودند و البته پس از کشتن دیگر بازیکنان نیز می‌توانستید از تجهیزات آن‌ها بهره ببرید. با این حال تجهیزات در وارزون ۲.۰ بی جهت روی زمین قرار داده نشده‌اند و اقلامی مانند بسته‌های سلامتی در بخش کمک‌های اولیه‌ی ساختمان‌ها قرار دارند. از طرفی میتوانید سوخت‌ مورد نیاز را در جایگاه‌های سوخت‌گیری نقشه پیدا کنید. از طرفی وقتی بازیکنی را از میان بردارید، تمام تجهیزات او روی زمین نمی‌افتند بلکه در قالب یک کیف کوچک قرار می‌گیرند که می‌توانید آن را لوت کنید.

http://eco-communication.ir

شما با ورود به صفحه مخصوص این بازی در فروشگاه پلی، می توانید وضعیت و شرایط آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت ورود به نسخه پیش ثبت نام، جزو اولین کسانی باشید که این بازی را تجربه می کنند. بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است حالت رتبه‌بندی داشته باشد. البته توسعه‌دهنده‌ها هنوز تصمیمی درباره حالت رایج مولتی‌پلیر نگرفته‌اند.

خرید 200 سی پی وارزون موبایل

Advanced UAV – 12 kills – پهپادی مداری که روی نقشه کوچک یا همان مینی‌مپ، جهت حرکت دشمن را به شما نشان می‌دهد. راهی منحصربه‌فرد برای به‌دست آوردن آیتم‌های مختلف پیش‌روی شما می‌گذارند. امتیازاتی که به‌دست می‌آورید را می‌توانید برای پاداش ردیم کنید.

به طور کلی زمان فعال سازی نرمال برای هر سفارش 30 دقیقه الی 5 ساعت کاری زمان خواهد برد، مجله خبری گیمر فروم فارس گیمر تضمین انجام سفارش در این تایم را به مشتریان خود میدهد و خوشبختانه توانسته به این ضمانت خود پایبند باشد. در اول صفحه نرم افزار گزینه های Install Packages و Files Access رو فعال کنید بعد روی گزینه Install Xapk Files کلیک کنید. از آنجا که تم بازی درباره ژاپن است و جزیره آشیکا هم در این کشور قرار دارد، هر مبارزی که در این خاک کشته شود، یک پلاک افتخار را از خود به جای می‌گذارد (افتخار و احترام برای ژاپنی‌ها خیلی اهمیت ویژه‌ای دارد!). این پلاک می‌تواند توسط خود آن فرد بعد از بازگشتن به بازی یا توسط یارانش در محل کشته شدن برداشته شود.

  • این گزینه اختیاری است و می‌توانید آن را انتخاب کرده یا بدون انتخاب کردن از آن گذر کنید.
  • بالاخره اکتیویژن تاریخ رسمی انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل را مشخص کرد همچنین جدیدترین گیمپلی از وارزون موبایل منتشر شد.
  • اما ممکن است Warzone Mobile، بسیاری از حالت‌های مشابه آن بازی را با ویژگی‌های یک اینجین به‌روزتر و ترکیب با Warzone 2.0 ارائه کند.
  • نسخه آزمایشی کالاف دیوتی وارزون موبایل همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و برخی از بازیکنان خوش شانس این فرصت…
  • با وارد کردن شماره با پیش فرض کد +98 می‌توانید به مراحل بعدی بروید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار