اطلاعات داغ کالاف دیوتی وارزون موبایل؛ بزرگ‌ترین نبرد بتل رویال مجله بازار | gamerforum

گیم رویال یکی از بهترین و ارزان ترین سایت های خرید سی پی وارزون موبایل میباشد. برای آن که بتوانید بازی کالاف دیوتی را استفاده کنید، لازم است تا مراحل نصب آن را به دقت و کامل پشت سر بگذارید. در این مقاله تصمیم داشتیم با بیان و بررسی تمامی مراحل مختلف نصب بازی، این مراحل را برای شما ساده‌سازی کنیم.

تاریخ انتشار وارزون موبایل منتشر شد + گیمپلی وارزون موبایل

امید است خواندن 12 مورد بیان شده برای مجله خبری گیمر فروم بازی و در نهایت سیستم مناسب برای انجام بازی بر روی آن، بتوانید لذت بیشتری از انجام بازی کالاف دیوتی وارزون ببرید. در این رویداد، بسیاری از مکان‌های محبوب وردانسک مانند قبرستان ، فروشگاه و ایستگاه تلویزیونی به نمایش درآمدند و ظاهراً قرار است تمامی نقاط وارزون نسخه کنسول و کامیپوتر را عیناً در گوشی‌های موبایل ببینیم. شما درباره کالاف دیوتی وارزون موبایل چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

http://eco-communication.ir

اما قطعا بسته‌ها و بسیاری از شخصیت‌های نسخه کالاف دیوتی موبایل و وارزون موبایل که با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان پذیر خواهند بود، یکسان باشد. با خرید سی پی وارزون موبایل به راحتی می­توانید از قابلیت­ های ویژه­ی گیم استفاده کنید. هر بازی­ای نیاز به تعدادی آیتم­های ویژه و شخصی­ سازی شده دارد تا بتواند برای کاربرش بهترین اوقات را رقم بزند. پس با خرید سی پی وارزون موبایل به خودتان این امکان را بدهید که در مقابل شخصیت­ هایی که بازی می­کنید وظیفه­ی خوبی را القا کنید. در کالاف دیوتی وارزون، همه‌چیز در مورد نبرد تعداد زیادی از بازیکن‌ها در نقشه وردانسک‌ با یکدیگر است. در وارزون موبایل تا سقف ۱۲۰ بازیکن می‌توانند در یک مسابقه حضور پیدا کنند و با یکدیگر به نبرد بپردازند.

اکانت وارزون موبایل

با این حال بخش سلاح به شما اجازه می‌دهد تا تنها یک سلاح را خریداری کنید و همه‌ی سلاح‌ها از قیمت یکسانی برخوردار هستند. در واقع با اینکه وارزون ۲.۰ به طور کلی بسیار شبیه به نسخه‌ی قبلی خود است، اما با تغییراتی همراه شده است که بهتر است قبل از تجربه‌ی بازی از آن‌ها آگاه شوید. بعد از سال‌ها کار در زمینه گیم، به دلیل درخواست اعضا، تیم مدیریتی تصمیم گرفت فعالیت خود گسترش داده و در زمینه فروش جم و سکه انواع بازی‌های آنلاین معروف با نام تجاری دیاموند لند فعالیت خود را شروع کند. این مرحله از آن جهت اهمیت دارد که امنیت اکانت شما را بر روی سیم کارتتان تعیین می‌کند. از همین رو نسبت به درست وارد کردن شماره خود توجه و دقت کافی و لازم را داشته باشید.

  • همان­طور که پیش­تر عرض کردیم پولی است که درون بازی کالاف دیوتی می­باشد که با آن می­توانید امکانات مورد نظر در بازی را خریداری کنید و با آن شخصی سازی هم انجام دهید.
  • با این حال این ویژگی در وارزون ۲.۰ کنار گذاشته شده تا بازیکنان بهتر بتوانند به انتخاب مکانی بهتر برای جمع‌آوری تجهیزات فکر کنند.
  • یکی دیگر از تغییراتی که وارزون 2 را شبیه به همان وارزون 1 می‌کند، اضافه کردن سیستم لوت بدون بک پک یا همان کوله پشتی است.
  • وارزون یک بازی با نقشه‌ای وسیع و دارای جزئیات است که در جای جای آن چالش‌هایی وجود دارد و بازیکنان را ترغیب می‌کند تا به جای جای این نقشه رفته و آن را تجربه کنند.
  • کالاف دیوتی وارزون موبایلبزودی منتشر می‌شود و می‌توانید آن را از مایکت دریافت نمایید.

شرط پیروزی هم در این بخش این است که تیم بیشترین Kill را داشته باشد. حالت استاندارد مولتی‌پلیر در آخرین آپدیت برای پلن آلفا، به‌صورت محدود دردسترس قرار گرفت. این مد دارای 4 نقشه براساس Verdansk POIs و دو حالت بازی در Team Deathmatch و Domination است. توسعه‌دهندگان ادعا می‌کنند که این ها فقط برای آزمایش اسلحه‌ها، بازی سرعتی و آماده‌سازی برای نسخه اصلی است. توسعه‌دهنده‌ها اظهار کردند که فعلا این حالت فقط برای بتل رویال وجود دارد و آن‌ها منتظرند تا استقبال را ببینند.

دوچرخه مخصوص رویداد ولنتاین پابجی موبایل به بازی اضافه شد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار