بازینامه تاریخ انتشار وارزون موبایل منتشر شد + گیمپلی وارزون موبایل بازینامه | gamerforum

مجله خبری گیمر فرومر های این بازی حتما باید استراتژی های قوی و سنگینی را مورد استفاده قرار دهند تا بتوانند در این بازی پیروز شوند. یعنی کاربران بازی های مختلف، با ورود به بخش فروشگاه بازی، می توانند سکه های درون یک بازی را خریداری کرده و از آن برای خرید آیتم های درون بازی استفاده کنند. بازی آنلاین کالاف دیوتی وارزون که در ایران و تمام دنیا از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار است نیز دارای یک واحد پولی است که به آن (سی پی / CP) گفته می شود. کاربران این بازی پرطرفدار می توانند با خرید پک های مختلف سی پی ، اسکین ها و سایر آیتم های درون بازی کالاف وارزون را خریداری کنند و لذت بیشتری از بازی خود ببرند. نسخه آزمایشی کالاف دیوتی وارزون موبایل همچنان در دسترس برخی کاربران دنیا است و این بازیکنان خوش شانس فرصت این…

کیت بازی Tacticool

والدین باید مراقب باشند که احتمالا در اثر این فشار عصبی، پرخاش یا بددهنی کند که والدین باید برای مواجه با آن آمادگی داشته باشند. از جمله راه‌هایی که آرام کننده است فعالیت بدنی بعد از بازی‌ست. این مدل فعالیت انرژی‌های مازاد تولید شده در بدن را نیز می‌سوزاند و از این طریق به سلامتی بدن کمک می‌کند. همانطور که انتظار می‌رفت، وارزون ۲.۰ از حالت سوم شخص نیز استفاده می‌کند. البته این حالت، حالت پیش‌فرض بازی نیست و نمی‌توانید در وسط نبرد، زاویه‌ی دید خود را تغییر داده و از حالت اول شخص به سوم شخص یا برعکس تغییر دهید بلکه باید قبل از شروع مسابقه آن را انتخاب کرده باشید.

http://eco-communication.irویژگی دیگری که در وارزون ۲.۰ وجود دارد، قابلیت شنا کردن است. در نسخه‌ی اول این قابلیت وجود نداشت و پس از پریدن به درون آب عملا از بازی کنار می‌رفتید، اما در این نسخه می‌توانید شنا کرده و از برخی از سلاح‌های محدود نظیر کلت نیز در هنگام شنا کردن استفاده کنید. البته شما راه دیگری برای عبور از آب نیز دارید و آن استفاده از قایق‌ها محسوب می‌شود. همچنین در وارزون ۲.۰ تعداد وسایل نقلیه تقریبا دو برابر شده و به ۱۰ رسیده است.

دانلود وارزون موبایل اندروید Call of Duty Warzone Mobile

یعنی پیشرفت‌های شما در Battle Pass روی تمام بازی‌ها و پلتفرم‌های مختلف ذخیره می‌شود و قابل دسترسی است. از نام‌آشناترین بازی‌های سبک بتل رویال است و موفق شده است بیشتر از 100 میلیون بازیکن فعال داشته باشد. وارزون هر چند به طور مستقل جایزه خاصی دریافت نکرده است اما زیر مجموعه مدرن وارفیر 2019 است که یکی از پرافتخار ترین بازی‌های تیراندازی‌ست.

ویژگی‌های کالاف دیوتی وارزون موبایل

از اونجایی که توی این بازی چیتر یا به اصطلاح آدمهای متقلب زیاده. عمده بازیکنا هم کینه‌این، مثلا اگه بزنیشون برمیگردن حالت رو بگیرن‌. به جای قرار دادن بازیکنان در نبردهای ۱v1 برای بقا و بازگشت به بازی، گولاگ جدید دارای مبارزات ۲v2 است. در صورت نداشتن اکانت در بازی، در صفحه باز شده لازم است تا بر روی گزینه Create a free Blizzard Account کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه، به صفحه ساخت اکانت بازی منتقل خواهید شد.

  • با این حال اکثر آیتم‌های بازی جنبه تزئینی و نمایشی دارند و از آنجایی که بازی اول شخص است و فرد بدن آواتار خود را نمی‌بیند، عملا این خریدها برای نمایش در چشم دیگران انجام می‌شود.
  • آینده هرچه باشد، ما فعلا در Warzone Mobile حالت‌ها استاندارد مولتی پلیر و Killstraks را خواهیم داشت و در ادامه نگاهی به لیستی از آن‌ها می‌اندازیم.
  • راه دیگر برای بدست آوردن سلاح‌های لوداوت خود، بررسی دراپ‌هایی که به طور کلی روی نقشه ظاهر می‌شوند.
  • یعنی پلیر های فعلی کالاف دیوتی موبایل فقط با دریافت یک پکیج آپدیت، بازی خود را به وارزون تبدیل نمایند.
  • طرفداران این فرانچایز محبوب مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند سازندگان چه چیزی برایشان در جدیدترین نسخه موبایل فراهم دیده‌اند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار