بازی CoD: Warzone 2 0 برای کاربران ایرانی رسماً عرضه شد ؛ زمان خاموشی سرورهای وارزون | gamerforum

مجله خبری گیمر فروم به ذکر است که این کمپانی ها به دنبال ارتقا کلی و جامع بازی های موجود هستند. در رویداد خبرگزاری شرکت اکتویویژن، این شرکت اعلام کرد که بازی وارزون موبایل به احتمال زیاد در نقشه وردانسک رخ می دهد. این بازی حالت بتل رویال داشته و کاربران با خیال راحت می توانند به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

http://eco-communication.irحال ویژگی آن اینجاست که با برداشتن پلاک، شما مقداری پول و یک رادار کوتاه مدت را دریافت می‌کنید که هم جای دشمنان و هم جای جعبه‌های اطراف را مشخص خواهد کرد. مهم­ترین تفاوتی هم که بین بتل و حالت­های دیگر وجود دارد این است که در حالت بتل، علاوه ­بر دید اول شخص قابلیت دید سوم شخص را هم خواهید داشت. این بخش ظرفیت 120 بازیکن را دارا است و شما می­توانید تک نفره، دو نفره یا چهار نفره بازی کنید. در این بین هم رویداد­ها و چالش­های مختلف به صورت هفتگی برگزار می­شود که باعث جذابیت بیشتر و کسب جوایز مختلف می­شود. البته این هم بستگی به این دارد که شما می­خواهید با چه بازیکنانی بازی کنید.

بررسی تخصصی دوربین گوشی گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ [تماشا کنید]

این محتوا شامل تفنگ‌هایی هم می‌شود که درطول عرضه محدود به بازی اضافه می‌شوند. دقت کنید که بعضی از چالش‌ها در زمان عرضه محدود بازی در دسترس نیستند. مثل دیگر عنوان‌های Call of Duty، در این چالش‌ها باید مجموعه‌ای از اسلحه‌ها، مهارت‌ها یا تجهیزات را تکمیل کنید.

کالاف دیوتی وارزون 2 با سری قبلی وارزون چه تفاوتی دارد؟

همچنین امروز اکتیویژن در دیسکورد باشگاه اخبار وارزون موبایل را به صورت رسمی راه‌اندازی کرد تا اخبار ساخت این بازی را با کاربرهای خود در میان بگذارد. بنابر اعلام شرکت، از امروز چهارشنبه 16 نوامبر (25 آبان) گیمرها باید نسخه وارزون 2.0 را دانلود و به بازی کردن با آن بپردازند. ظاهراً از لحظه خاموش شدن سرورهای وارزون 1 تا امکان دانلود وارزون 2 برای هر منطقه تنها 2 ساعت زمان فاصله خواهد بود. به همین دلیل گیمرها زمان زیادی را بدون امکان بازی در یکی از نسخه‌ها منتظر نخواهند ماند. گیمرها در کشورهای دیگر از حدود ساعت 16 امروز (به وقت ایران) امکان دانلود را به نوبت خواهند داشت که پیش‌بینی می‌شود ظرف مدت زمان 24 ساعت امکان دانلود برای همه کاربران در سراسر دنیا فراهم شود.

  • از طرفی وقتی بازیکنی را از میان بردارید، تمام تجهیزات او روی زمین نمی‌افتند بلکه در قالب یک کیف کوچک قرار می‌گیرند که می‌توانید آن را لوت کنید.
  • مجموعه رضا جم با مدیریت و سرپرستی محمدرضا میری از ابتدای سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده؛ و مجموعه کاملی از خدمات قانونی بازی های آنلاین را به کاربران ارائه داده.
  • برای بهره‌مندی از این قابلیت و شخصی­ سازی، شما نیاز بهخرید سی پی ارزان دارید.
  • این محتوا شامل تفنگ‌هایی هم می‌شود که درطول عرضه محدود به بازی اضافه می‌شوند.

یکی از جذاب ترین ویژگی های جدید در وارزون ۲.۰ نحوه‌ی کار حلقه‌های نهایی است. پس از مدت زمان مشخصی، اگر هنوز هیچ تیمی حذف نشده باشد، یک Jailer که شبیه به یک Juggernaut است، بیرون آمده و اولین تیمی که این دشمن را از بین می‌برد، برنده شده و به بازی باز می‌گردد. خوشبختانه لود‌اوت‌ها در وارزون ۲.۰ همچنان وجود دارند، اما آن‌ها متفاوت از قبل هستند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار