بایگانی‌های کالاف دیوتی موبایل ویکی جم | gamerforum

گفته می‌شود اسلحه Switchblade یکی از جوایز اصلی بتل پس سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل است. بازی کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال ۱۰۰ بازیکن را در تیم های تکی دو نفری و یا جهار نفری مقابل هم قرار می دهد و زمان بندی آن هم حدودا ۱۵ دقیقه در هر چالش است. شما همچنین می توانید به صورت اول یا سوم شخص بازی کنید که هر کدام حس متفاوتی در روند بازی القا می کند. برای نصب بازی کالاف دیوتی موبایل، لازم است تا چندین مراحل را دنبال نمایید.

  • در اینجا بیش از ۳۰ نقشه و ۱۰ مود مختلف روی‌به‌روی شما است تا از بین آن‌ها انتخاب کنید و با دوستان خود یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید.
  • در سبک بتل رویال از وسایل نقلیه مختلف از جمله هلیکوپتر حتماً استفاده کنید.
  • البته برای کابران تلگرام نیز همانند اینستاگرام ما یک کانال تلگرامی داریم که می توانید وارد چنل کالاف دیوتی ما نیز شوید.
  • این مورد می‌تواند به جذابیت بازی اضافه کند و تجربه جدیدی از بازی را برای کاربرها به ارمغان آورد.

پلاک اعضا کشته‌شده تیمتان را زودتر از دشمنان از روی زمین بردارید تا دشمن هیچ امتیازی نگیرد. هر زمان که کشته شوید، بلافاصله در یک نقطه تصادفی از نقشه ظاهر می‌شوید تا بقیه را از پا در بیاورید. در فاصله کشته شدن، یک دوربین هوشمند لحظه‌ مرگتان را به شما نشان می‌دهد و می‌توانید کسی که این بلا را سر شما آورده، شناسایی کنید؛ پس بلند شوید و انتقام سختی از او بگیرید.

http://eco-communication.ir

همین موضوع باعث شده، کالاف دیوتی موبایل رکورد پردانلود ترین بازی موبایلی را بشکند. مجموعه بازی های کالاف دیوتی از بهترین ها در این سبک به حساب می­آید. اگر به تازگی تصمیم گرفته اید کالاف دیوتی موبایل را نصب کنید، مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می­شود. در این مقاله درباره گیم پلی، ترفند های بازی و همچنین تنظیمات آن صحبت می­کنیم.

بتل پس – ۲۲۰ سی پی

Google Play Store را انتخاب کنید، Storage را انتخاب کنید و روی Clear Cache بزنید. برنامه‌ی کال اف دیوتی را حذف کنید و آن را از ابتدا اینستال کنید. علاوه بر سیستم خنک‌کننده‌ی فوق‌العاده‌ای که این مدل دارد، از فَن جداگانه برای کاهش حرارت نیز پشتیبانی می‌کند که علاوه بر کم کردن دمای گوشی از گرم شدن و عرق کردن دستان شما در بازی‌های بسیار طولانی هم جلوگیری می‌کند.

همچنین چالش های ویژه مجله خبری گیمر فروم را هفتگی دریافت خواهید کرد که برای زمان محدودی ارائه می شوند و هفته بعد تغییر می کنند. شخصیت ها، سلاح ها و نقشه ها از سراسر تاریخ بازی Call of Duty جمع آوری شده است. نسخه موبایل Call of Duty رایگان برای گوشی های هوشمند عرضه شده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار