برنامه‌های اولیه اکتیویژن برای فصل سوم وارزون ۲ و Modern Warfare 2 اعلام شد | gamerforum

آیتم‌های رایگان هم وجود دارد که در این رویدادها می‌توانید به دست آورید. بخش Sniper Challenge فقط شامل سلاح‌های تک تیراندازی و Warfare است و تیم‌های ۲۰ نفره در برابر هم قرار می‌گیرند. همان‌طور که گفتیم، این بخش‌ها موقتی هستند و ممکن است که تنها در برهه زمانی خاصی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که ۱۰ مورد اول نقشه‌های کوچکی هستند و ۱۱ مورد انتهایی هم بزرگ بوده و می‌توانند میزان حالت‌های مختلفی برای بازی باشند. برخی از آن‌ها به حالت‌های خاص اختصاص پیدا کرده‌اند و برخی نیز نقشه‌های عمومی محسوب می‌شوند.

روش‌های خرید سی پی بازی کالاف دیوتی

آن‌ها مربوط به ویژگی‌های هر سلاح هستند و روی دقت، میزان آسیب گذاری یا تحرک شما تاثیر می‌گذارند. این موارد با رنگ‌های سبز (به معنای شرایط خوب) یا قرمز (به معنای شرایط بد) نمایش داده می‌شود و تغییرات ایجاد شده توسط شما روی سلاح، این رنگ‌ها را مدام تغییر خواهد داد. امکان استفاده از کنترلر پلی‌استیشن ۴ یا ایکس باکس هم در این بازی وجود دارد. شما می‌توانید یکی از این کنترلرها را برای استفاده در گوشی به کار ببرید. هنگام بازی، با استفاده کنترلرها، می‌توانید عملیات همگام سازی را انجام داده و از یک مزیت (ناعادلانه) بهره ببرید. بالا بردن روشنایی گوشی هم برای تجربه بهتر این بازی کارساز خواهد بود.

خرید 5000 cp کالاف دیوتی موبایل

در مجله خبری گیمر فرومزن جدید، در بخش کامو ها یک نوار در یک سمت صفحه برای شما تهیه شده که تمام 6 نوع کامو را برای شما قرار داده است و شما می توانید ببینید که از هر camo چند تا دارید. به علاوه، کاموهای فصلی از کامو های عادی جدا و بسیار مرتب‌تر از قبل طبقه‌بندی شده‌اند. با این طبقه‌بندی جدید، شما می‌توانید خیلی راحت آیتم موردنظر خود را پیدا و استفاده کنید. تمام افراد باید در مسابقات مختلف امتیاز جمع کنند و در جدول رده‌بندی به درجات بالا برسند.

اگر ناگهان از بازی خارج شد یا گیر کرد چه‌کار کنیم؟

روش‌های مختلفی برای بازیابی رمز عبور اکانت کالاف دیوتی وجود دارند که یکی از آن‌ها مراجعه به سایت اکتیویژن و بازیابی رمز از طریق ایمیل است. اما در صورت عدم تمایل می‌توانید از طریق حساب کاربری گوگل خود هم اقدام به بازیابی این رمز کنید. بالانسینگ سلاح‌‌ها هرچقدر هم که دستخوش تغییر و تحول شود، گویا CBR4 قصد پایین آمدن از جایگاه برترین SMG‌های کالاف دیوتی موبایل را ندارد. هم‌چنان نرخ شلیک آن بسیار بالاست، واقعا سبک است و لگد خفیفی حین شلیک دارد. برای مثال می‌توان به Sniper Challenge اشاره کرد که در آن بازیکنان فقط می‌توانند از سلاح‌های مخصوص تک تیراندازان استفاده کنند. علاوه بر این، حالت Warfare نیز گیمرها را به تیم‌های 20 نفره تقسیم می‌کند و اجازه می‌دهد بازیکنان به سبک و سیاق متفاوتی حالت بتل رویال را تجربه کنند.

http://eco-communication.ir

این نارنجک‌ها برای عقب نشینی هم بسیار مناسب است و اگر دشمن خود را شکست ناپذیر می‌بینید، حتما از این ترفند استفاده کنید تا زمان بیشتری برای خود بخرید. می‌توانید هنگام تسخیر مپ‌هایی مانند Dominiation نیز از این شیوه استفاده کرده و دشمن خود را عملا کور کنید. شما می‌توانید از نارنجک‌های چسبنده برای حملات استراتژیکی استفاده کنید. آن‌ها را می‌توانید از طریق یک پنجره به سمت دیوار پرتاب کنید تا به آن چسبیده و هنگام رد شدن دشمنی از برابر آن، منفجر شود. این نارنجک‌ها برای پاکسازی کامل تک تیراندازها از ساختمان یا پاکسازی افرادی که در پشت جعبه‌ها پنهان شده‌اند، بسیار عالی است. خم شدن حرکت شما را آهسته خواهد کرد، اما منطقه قابل نمایش کاراکتر شما را محدود کرده و این یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود.

  • برای خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل CALL OF DUTY CP کافی است ثبت سفارش کنید و در قسمت مروبطه مشخصات اکانت خود را وارد نمایید.
  • در این روش خرید، دیگر خطراتی از جمله مسدود شدن اکانت شما را تهدید نمی‌کنند و با خیالی آسوده می‌توانید خرید خود را انجام دهید.
  • چند سالی می‌شود که پای بازی‌های موبایل به کامپیوتر ها و لپ تاپ ها باز شده، حالا چه بازی‌هایی که برای ویندوز بهینه‌سازی شده‌اند مانند سری آسفالت و چه بازی‌هایی که از طریق شبیه‌ساز می‌توان روی سیستم اجرا کرد.
  • می‌توانید جوایز ویژه‌ای را از این بخش دریافت کرده و با کسب پیروزی‌های مختلف در بازی، از حالت‌های ویژه نیز بهره مند شوید.
  • یکی بتل رویال بوده که ما به معرفی ترفند های کالاف دیوتی موبایل بتل رویال خواهیم پرداخت و دیگری بخش چند نفره آن است که ما قصد داریم ترفند های کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر را نیز به شما معرفی کنیم.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار