بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟-بک لینک گلدلینک

به همین خاطر هست که شما باید گاهی اوقات، زمانتان را صرف انجام مهندسی معکوس بر روی رقیب هایتان بزارین. این گونه، می توانید فرصت های ساخت لینک در حوزه صنعت خودتان را پیدا کنید. راحته نه؟ شما به یک گزارشگر، یک پاسخ متناسب میدین و در ازاش، آنها به شما لینک میدن. 3) با دانش و اعتبار خود، پاسخ آنها را بدین و راه کارهای مفید در اختیارشون بزارین.

در این مرحله شما باید محتوایی از سایت خودتان را که فکر می کنید، تکمیل کننده ی محتوای سایت نفر مقابل است را پیدا کرده و به او معرفی کنید. 1)در حوزه کاری خودتون، سایت هایی را پیدا کنید که بتونید ازشون لینک بازگشتی بگیرین. لینک های بازگشتی، پست های بلاگ روزانه، هفتگی و یا ماهیانه هستند که به یک محتوای برجسته لینک می دن. این لینک ها در سئو آنقدری قدرتمند نیستند، بنابراین با نوفالو بودن آنها چیز بزرگی را از دست نخواهید داد. در حقیقت، یک همبستگی بین انکرتکست و گرفتن رنک بیشتر برای همان کلمه کلیدی در گوگل وجود داره.

  • اگر می‌خواهید بک لینک تضمینی و موثر و کاربردی داشته باشید، بطور کلی لینک گرفتن از سایت های ضعیف و با آتوریتی پایین را فراموش کنید.
  • پیشنهاد ما خرید بک لینک دائمی و قوی با استفاده از انتشار رپورتاژ آگهی از طریق پلتفرم تریبون است.
  • معمولا سایت هایی که در زمینه فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک فعالیت میکنند علاوه بر شما به سایت های بسیاری لینک داده اند و همین مسئله موجب کاهش ارزش و اعتبار این نوع لینک سازی میشود.
  • به نظر می‌رسد گرفتن بک لینک مکرر از یک سایت یکسان باعث کاهشی شدن قدرت آن بک لینک ها می‌شود.
  • یعنی سایت‌های دیگر به خاطر شناخت شما به میل خود برای‌تان لینک می‌سازند.

با رعایت این موضوع میتوانید به بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه سئو سایت کمک شایانی نمایید. در این مقاله در مورد بک لینک و تأثیر آن در سئوی وبسایت، صحبت خواهیم کرد. سپس در مورد اهمیت بک لینک‌ها، تفاوت بک لینک خوب با بک لینک بد و نحوه بررسی بک لینک های سایت صحبت خواهیم کرد. در انتها روش‌هایی را برای نحوه دریافت بک لینک‌های بیشتر به شما پیشنهاد خواهیم داد. از همه مهمتر، لینک سازی داخلی به ایجاد سلسله مراتب اطلاعات و گسترش قدرت رتبه بندی سایت کمک می‌کند. بنابراین لینک سازی داخلی پتانسیل رتبه بندی وب سایت شما برای هر صفحه را افزایش می‌دهد.

بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟-بک لینک گلدلینک

شما که می‌خواهید مطلبی درباره همین موضوع بنویسید، به مقاله من لینک می‌دهید. بک لینک یکی از پرکاربردترین واژگان مورد استفاده در دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو است. به Links to your site سپس Most linked content و بر روی More کلیک کنید. این قسمت لیستی از URL های و تعداد دامنه هایی که به ان ها لینک شده اند را در اختیار شما قرار می دهند. اگر شما لیست را دریافت کنید می توانید جا هایی که از ان لینک دریافت کرده اید را بطور دقیق مشاهده کنید.

بک لینک گرفتن از وب‌سایت‌های خبری

یکی از پست‌های بسیار موفق من تا به امروز (از نظر دریافت بک لینک و ترافیک طبیعی) درباره راهنمای جامع سئوی یوتیوب است. طبق یک مطالعه روی ارتباط رتبه‌بندی موتورهای جستجو این نتیجه حاصل شده که رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل به تعداد سایت‌هایی که به آن لینک می‌دهند بستگی دارد. یک نکته مهم دیگر این است که وقتی درباره تعداد سایت‌های بکلینک دهنده صحبت می‌کنیم منظورمان این نیست که فقط کمیت مهم است. گرفتن بک لینک انگشت شمار از چند سایت معتبر و باکیفیت خیلی بهتر از داشتن هزاران بکلینک بی کیفیت است. در مقاله “آیا تعداد کل بکلینک های بررسی بک لینک سایت مهم است؟” با جزئیات بیشتری به این موضوع پرداخته‌ایم.

در فصل 4 به شما خواهیم گفت که چطور یک محتوا را تبدیل به بک لینک کنید! یک آموزش پروژه محور که استراتژی بک لینک به نام “تکنیک آسمان خراش” را شرح دادم. در فصل 3 به شما نشان می دهم که چطور از سایت های معتبری مانند Forbes، Mashable و CNN بک لینک بگیرید. بک لینک هایی وجود دارند که می توانند در سایت شما تغییرات کوچکی ایجاد کنند. در واقع، ساختار اساسی الگوریتم “پیج رنک ” گوگل را بک لینک شکل داد. داده های شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در این وب سایت، برای مدیریت دسترسی به حساب کاربری شما و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی ما شرح داده می شود مورد استفاده قرار می گیرد.

بک لینک Backlink چیست؟ جامع ترین مقاله!

گوگل به بک لینک‌هایی که به یک سایت مرتبط داده می شود، امتیاز بیشتری می دهد، زیرا احتمال کلیک کاربران بر روی آن بیشتر است. زمانی بک لینک‌سازی جزء روش‌های اصلی رتبه‌بندی سایت‌ها به شمار می‌آمد و هنوز هم کاربردهای خوبی در سئوی سایت شما دارند. هر چه تعداد بک لینک‌های صفحات سایت شما بیشتر باشد، طبیعتا در لیست بالاتر موتورهای جستجو قرار می‌گیرید. بنابراین تعداد بک لینک‌های مورد اطمینان بیشتر و باکیفیت از جمله عوامل موثر در این باره هستند. برای ساخت بک لینک، از هرنوعی چه پروفایلی و چه sitewide باید به مواردی از قبیل اعتبار دامنه، اسپم اسکور، ارتباط موضوعی بین دو سایت و … توجه داشته باشید. هرچه در انتخاب این موارد دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهید، رد پای کمتری از خود به جا گذاشته و گوگل را کمتر به فعالیتتان حساس میکنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار