تاریخ عرضه وارزون موبایل مشخص شد مجله بازار | gamerforum

ویژگی چت Proximity Chat نیز که بر پایه‌ی فاصله‌ی مجله خبری گیمر فرومکنان از یکدیگر بنا شده نیز برای اولین بار در یک نسخه از کال آو دیوتی یعنی وارزون ۲.۰ وجود دارد. این قابلیت باعث می‌شود تا بتوانید صدای بازیکنان مختلف را هنگامی که در نزدیکی آن‌ها قرار دارید بشنوید. گفتنی است که در وارزون ۲.۰ در فاصله‌ی ۵۰ متری می‌توانید صدای بازیکنان مختلف را بشنوید.

سخت افزار پیشنهادی جهت اجرای وارزون موبایل :

در این مدت در زمینه اخبار بازی و برگزاری تورنمنت‌های بزرگ در سطح کشور، طراحی و ساخت انواع ربات‌های گیم و سرورهای مجازی مخصوص گیم فعالیت نمود. با اسکرول کردن صفحه به شمت پایین، عبارت دانلود فایل را مشاهده خواهید کرد. نوشته Warzone is being downloaded موجود بر روی صفحه فایل دانلود را نشان می‌دهد.

منطقه جدیدی به نسخه آزمایشی وارزون موبایل اضافه خواهد شد

و بازیکنان را مجبور می‌کند که بیشتر از قبل نزدیک هم جمع شوند. گفتنی است که نسخه‌ی اول وارزون خود به اندازه‌ی کافی پیچیده است و دنباله‌اش نیز با مکانیک‌های جدیدی که احتمالا حتی طرفداران سرسخت بازی را حداقل در ابتدا گیج می‌کند، این روند را ادامه می‌دهد. انجام داده این ماموریت به شما جوایز بسیاری از جمله مقدار زیادی XP و همچنین لوت خوب مانند Advanced UAV را خواهد داد.

http://eco-communication.ir

شما با خرید سی پی وارزون موبایل می­توانید لباس های جدید و بتل پس و پرمیوم پس و همچنین عنوان ماشین ها و هواپیما ها را خریداری کنید. هر دو حالت Team Deathmatch و Domination به‌طور قطعی در این نسخه حضور خواهد داشت. با کمک آن‌ها می‌توانید اسلحه‌های خود را ارتقا دهید، کاموهای جدید را باز کنید و پیشرفت‌هایی داشته باشید که همزمان در دیگر بازی‌های کالاف ثبت می‌شوند. شما علاقه مندان بازی میتوانید هم اکنون جم کالاف دیوتی وارزون موبایل این بازی را از معتبرترین فروشگاه اینترنتی در ایران خریداری نمایید.

  • اگر بازیکنان همکاری کنند، موفق‌ترند، می‌توانند همدیگر را نجات دهند و حتی به بازی برگردانند.
  • بنظر می‌رسد اکتیویژن قصد دارد دو عنوان جدید خود را همزمان منتشر کند.
  • در کنار آن برای انتخاب نام کاربری خود، می‌توانید از گزینه رندوم استفاده کنید.
  • اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.
در این بخش از سری مقالات دیاموند لند تصمیم گرفتیم تا با آموزش نصب کالاف دیوتی وارزون، به شما برای داشتن یک بازی هیجان انگیز کمک کنیم. نصب بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر دارای 12 مرحله است. مراحلی که در ادامه به جزئیات آن‌ها خواهیم پرداخت و نکاتی را برای بهتر انجام شدن آن بیان خواهیم کرد. طرفداران این فرانچایز محبوب مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند سازندگان چه چیزی برایشان در جدیدترین نسخه موبایل فراهم دیده‌اند. هم اکنون برخی بازیکنان در سراسر جهان در مرحله پیش ثبت نام این بازی حضور دارند و با تکمیل ماموریت‌هایی، از سوی اکتیویژن پاداش دریافت می‌کنند. این مرحله پیش ثبت نام و آلفا تنها شامل حالت بتل رویال میشد، اما اکنون سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که وارزون موبایل، همانند نسخه قبلی کالاف دیوتی موبایل، در هنگام عرضه بخش چند نفره نیز خواهد داشت.

بررسی و مقایسه دوربین iPhone 14 Pro و Galaxy S22 Ultra [تماشا کنید]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار