خرید تیشرت پسرانه و مردانه جدید آی‌بولک

از دیگر امتیازات این نوع لباس این است که برای مکان ها و مجالس رسمی و غیر رسمی مناسب می باشند. با پوشیدن تی شرت در فصل بهار با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار شوید. سایت عمدباکس تنها معرفی کننده عمده فروشان است، لطفا قبل از پرداخت وجه صحت آگهی را بررسی نمایید. می توانید استایل خاص خود را با بهترین کالاهای برندهای جهان بسازید. این سبک پوشش نخستین بار توسط جوانان سیاهپوست آمریکایی و گروه های هیپ هاپ مد شد و امروزه طرفداران پرشماری در سراسر جهان دارد.

به دلیل آن‌که این مدل لباس فرم عضلات ورزیده آن‌ها را بهتر نمایان می‌کند. البته پوشیدن تیشرت زمانی در بین مردم بیشتر رواج پیدا کرد که دریانوردان، سربازان یا کارگران در مشاغل مختلف لباس‌های سفیدرنگی از جنس کتان که آستین و یقه‌ای نداشت را ابتدا زیر یونیفرم‌های خود و سپس به‌عنوان لباس کار به تن کردند. تیشرت یقه دار که به تیشرت گلف بازها و تنیسورها هم معروف است، باعث می شود که استایل رسمی تری پیدا کنید این تیشرت، برای همه شرایط سنی مناسب است یک یقه برگردان و چند دگمه و یک استیکر کوچک چاپی، از نشانه های پولوشرت است.

علت نامگذاری تیشرت مردانه به خاطر شکل T مانند آنهاست که اصولا دارای آستین های کوتاه با تیشرت مردانهl یقه گرد هستند. تیشرت ها تا قبل از قرن ۱۹ بهمراه انواع کلاه مردانه و بیشتر به عنوان زیرپیراهنی فقط استفاده می شدند و پس از آن در شکل تکامل یافته با اجرای طرح ها و چاپ های مختلف به عنوان لباس های معمول روزمره در روزهای گرم مورد استفاده قرار گرفتند. از دهه ۱۹۲۰ تیشرت مردانه اسپرت و بلوز مردانه به علت راحتی در پوشیدن و حتی شستشو مورد علاقه جوانان قرار گرفت و در نهایت تبدیل به یک مد لباس شد. تیشرت های V-neck یا یقه هفت هم در دسته لباس های مورد علاقه مردم جای گرفت.

تیشرت یقه گرد ماژان

در تی شرت های باریک از الاستین بیشتری استفاده می شود و به تی شرت ها این اجازه را می دهد که خطوط بدن را نشان دهند. برای شستن تی شرت هایی که دارای جزئیات چرمی هستند، باید به دستورالعمل هایی که بر روی بر چسب محصول نوشته شده دقت کنیم، زیرا چرم هایی که در تی شرت ها استفاده شده، برای شست و شو در ماشین لباسشویی مناسب نیستند. برای تمیز کردن آن ها بهتر است از پاک کننده های مخصوص چرم استفاده کنیم. طرح های چاپ شده بر روی تی شرت ها در فروشگاه طرح با تو به هیچ وجه پاک نمی شوند، پس نیازی به نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

پولوشرت مردانه، خردلی

جالب است بدانید که تی شرت یقه گرد، بخش بالا تنه و سر شانه را بزرگ تر از حالت طبیعی آن نشان می دهد. بیشتر بدنسازان از تی شرت یقه گرد برای نشان دادن بالا تنه شان استفاده می کنند. آقایان شیک و خوش پوش دائما به دنبال این هستند که ظاهری خاص و منحصر به فرد و شیک داشته باشند و طبق تحقیقات این افراد هیچ وقت ازخرید تی شرت مردانهخسته نمی شوند، چراکه می دانند این تی شرت ها می تواند در عین سادگی برای آنها سبکی خاص را به وجود آورد. پس اگر شما هم جز این دسته از آقایان هستید، شک نکنید که داشتن تی شرتی که طرح روی آن متناسب با سلیقه ی شما باشد می تواند بیشتر از هر زمان دیگری شما را منحصر به فرد کند. برای خریدی مطمئن جهت تهیه عمده تیشرت مردانه، نیاز به بستری امن برای آشنایی با عمده فروشان سراسر کشور دارید تا بتوانید از همه لحاظ بابت خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید و از سوی دیگر تمام فروشندگان و اجناس را به صورت یکجا مشاهده فرمایید.

خرید تیشرت پسرانه و مردانه جدید آی‌بولک

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار