خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل گیم رویال | gamerforum

نسخه جدیدی از بازی کالاف دیوتی این بار برای موبایل منتشر شده است، چون نسخه قبلی این بازی مورد استقبال قرار نگرفت. شرکت اکتیویژن با شرکت Tencent Games همکاری را شروع کرد که حاصل آن نسخه کالاف دیوتی موبایل شد که، برای دو سیستم عامل اندروید و IOS منتشر شد. در فصل چهارم کالاف دیوتی موبایل شاهد طوفان‌های شن در میدان نبرد بتل رویال و حالت چند نفره بودیم. بزرگترین تغییر این فصل یک حالت جدید 12v12 بود که در یک نقشه بسیار بزرگ در صحرا جریان داشت. خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل نکرده اید، می توانید پارامترهای مختلف را بررسی کنید، برای تخمین قیمت بازی خود به بخش فروخته شده مراجعه کنید. از دیگر خدمات سایت می‌توان به،خرید اکانت پابجی، خرید اکانت فری فایراشاره کرد.

خرید بتل پس ریجن هند کالاف دیوتی موبایل

بخش ۱۰ برابر ۱۰، محبوب‌ترین حالتی است که می‌توانید در بازی تجربه کنید و یک قتل عام تمام عیار در نقشه بازی شکل خواهد گرفت. لگ داشتن گیم‌پلی بازی به این معنا است که کاراکتر شما در یک موقعیت خاص به حالت فریز در آمده است یا اینکه حرکات سریع و ناگهانی از خود نشان می‌دهد. می‌توانید وای فای را خاموش و روشن کرده یا اینکه روتر خود را ریستارت کنید. گاهی اوقات، وای فای را غیرفعال کرده و به داده گوشی همراه خود متصل شوید. شما برای اینکه بتوانید این بازی را به بهترین شکل ممکن در گوشی خود اجرا کنید، نیاز به حداقل سیستم مورد نیاز دارید که در اندروید و iOS صدق می‌کنند.

معرفی برنامه

بتل رویال در بازی Call of Duty Mobile مانند یک بازی کاملا متفاوت است که قوانین مخصوص به خود را دارد. شما دیگر در یک نقطه خاصی بازی را شروع نمی‌کنید و باید به خواست خودتان، در یکی از نقاط نقشه فرود بیایید. بدین ترتیب می‌توانید یک منطقه بازی بسیار بزرگ را در اختیار داشته و از تاکتیک در بازی خود استفاده کنید. هنگامی که نبردها وارد مرحله سخت می‌شود، غالبا فرصتی برای استفاده از نارنجک وجود ندارد، اما اگر بتوانید این کار را انجام دهید، فرصت بیشتری برای پیروزی خواهید داشت. در نقشه‌هایی مانند Killhouse و Nuketown، انداختن نارنجک از موقعیتی به موقعیتی دیگر بسیار آسان است و به سرعت می‌تواند دشمن شما را از پا دربیاورد. فقط باید اطمینان داشته باشید که نارنجک در موقعیت مناسب به زمین برخورد کرده و می‌تواند تاثیرگذاری لازم را روی دشمن شما داشته باشد.

  • در ادامه با این مود‌های متنوع در حالت چند نفره آشنا می‌شوید که در دو بخش Core و Featured برای شما فراهم شده‌اند.
  • توجه داشته باشید که بازی چند نفره است و در سبک بتل رویال جریان خواهد داشت.
  • فضای ذخیره سازی هم برای این بازی بسیار مهم است و برای نصب آن، می‌بایستی به ۱.۶ گیگابایت حافظه خوبی در گوشی خود مجهز باشید.
  • فصل‌های Call of Duty معمولا حدود سه ماه طول می‌شود، بنابراین می‌توان انتظار داشت که فصل سوم در ماه می منتشر شود.
  • این دکمه به صورت پیش فرض خاموش است و شما براز دراز کشیدن، باید دکمه خم شدن را به برای چند لحظه نگه دارید.
  • اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، خوب است بدانید بازی‌های شناخته‌شده و خوش‌ساخت زیادی در این ژانر وجود دارند که گل سرسبد آن‌ها، کالاف دیوتی موبایل است.
بنابراین شما نمی‌توانید همیشه به تمامی نقشه‌های بازی Call of Duty Mobile دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، مسابقات چند نفره رده‌بندی نیز وجود دارد که در بین حالت‌ها و نقشه‌های مختلف در گردش‌اند و گیمرها می‌توانند در آن‌ها نیز وقت بگذرانند. تنظیمات و گزینه‌های زیادی در بازی Call of Duty Mobile وجود دارد که می‌توانید مطابق میل‌تان آن‌ها را تغییر دهید. در واقع تغییر دادن هر بخش به سبک بازی و تلفن هوشمند یا تبلتی که در اخیتار دارید، بستگی دارد. باید ذکر کنیم که وقت گذاشتن و بررسی تمام گزینه‌های موجود ارزش‌اش را دارد، زیرا تغییرات اعمال شده می‌تواند به شما در روند بازی کمک کند.

http://eco-communication.ir

سپس باید تا انتهای آن دور منتظر بمانید و امیدوار باشید تا هم‌مجله خبری گیمر فرومی شما به تنهایی حریفان را بکشد وگرنه امتیاز آن دور را به حریف واگذار می‌کنید. نمی‌توانید اسلحه‌ دلخواه خود را انتخاب کنید؛ زیرا اسلحه شما به صورت خودکار پس از هر دور عوض می‌شود. دو تیم ۲ نفره رو‌به‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و ۶ دور باهم مبارزه می‌کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار