خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل گیم رویال | gamerforum

روش‌های مختلفی برای بازیابی رمز عبور اکانت کالاف دیوتی وجود دارند که یکی از آن‌ها مراجعه به سایت اکتیویژن و بازیابی رمز از طریق ایمیل است. اما در صورت عدم تمایل می‌توانید از طریق حساب کاربری گوگل خود هم اقدام به بازیابی این رمز کنید. بالانسینگ سلاح‌‌ها هرچقدر هم که دستخوش تغییر و تحول شود، گویا CBR4 قصد پایین آمدن از جایگاه برترین SMG‌های کالاف دیوتی موبایل را ندارد. هم‌چنان نرخ شلیک آن بسیار بالاست، واقعا سبک است و لگد خفیفی حین شلیک دارد. برای مثال می‌توان به Sniper Challenge اشاره کرد که در آن بازیکنان فقط می‌توانند از سلاح‌های مخصوص تک تیراندازان استفاده کنند. علاوه بر این، حالت Warfare نیز گیمرها را به تیم‌های 20 نفره تقسیم می‌کند و اجازه می‌دهد بازیکنان به سبک و سیاق متفاوتی حالت بتل رویال را تجربه کنند.

خرید الماس بازی world war fare

آیتم‌های رایگان هم وجود دارد که در این رویدادها می‌توانید به دست آورید. بخش Sniper Challenge فقط شامل سلاح‌های تک تیراندازی و Warfare است و تیم‌های ۲۰ نفره در برابر هم قرار می‌گیرند. همان‌طور که گفتیم، این بخش‌ها موقتی هستند و ممکن است که تنها در برهه زمانی خاصی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که ۱۰ مورد اول نقشه‌های کوچکی هستند و ۱۱ مورد انتهایی هم بزرگ بوده و می‌توانند میزان حالت‌های مختلفی برای بازی باشند. برخی از آن‌ها به حالت‌های خاص اختصاص پیدا کرده‌اند و برخی نیز نقشه‌های عمومی محسوب می‌شوند.

  • در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل، شاهد پرک جدیدی خواهیم بود به نام Green Craft که به نام SPY شناخته می شود.
  • با اینکه این مناطق برای کشتار وسیع بسیار ایده آل هستند، اما بیاد داشته باشد که شما سلاحی ندارید و به دلیل دیر رسیدن شما، احتمالا شما چیزی هم پیدا نخواهید کرد.
  • می‌توانید بازی را با یک هدفون حرفه‌ای ادامه داده یا اینکه از اگر اسپیکر استریو استفاده می‌کنید، حتما صدای آن را بلند کنید.
  • از این قبیل کاربرانی نیز به دنبالخرید و فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل خود می‌باشند.
  • این بازی در سطح جهانی طرفداران زیادی دارد؛ افرادی که در طول روز، ساعت‌ها پای Call of duty mobile می‌نشینند و مهارت‌هایشان را به چالش می‌کشند.

این نارنجک‌ها برای عقب نشینی هم بسیار مناسب است و اگر دشمن خود را شکست ناپذیر می‌بینید، حتما از این ترفند استفاده کنید تا زمان بیشتری برای خود بخرید. می‌توانید هنگام تسخیر مپ‌هایی مانند Dominiation نیز از این شیوه استفاده کرده و دشمن خود را عملا کور کنید. شما می‌توانید از نارنجک‌های چسبنده برای حملات استراتژیکی استفاده کنید. آن‌ها را می‌توانید از طریق یک پنجره به سمت دیوار پرتاب کنید تا به آن چسبیده و هنگام رد شدن دشمنی از برابر آن، منفجر شود. این نارنجک‌ها برای پاکسازی کامل تک تیراندازها از ساختمان یا پاکسازی افرادی که در پشت جعبه‌ها پنهان شده‌اند، بسیار عالی است. خم شدن حرکت شما را آهسته خواهد کرد، اما منطقه قابل نمایش کاراکتر شما را محدود کرده و این یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود.

تحلیل و بررسی مشخصات S23 Ultra

با این شبیه ساز مجله خبری گیمر فروم به صورت رایگان، قانونی و بدون نگرانی از مسدود شدن حساب خود، Call of Duty Mobile بازی کنید. بازی Call Of Duty Mobile که دارای پرداخت درون بازی به نام سی پی کال اف دیوتی میباشد، یک بازی در سبک اکشن و در بین بازیکنان ایرانی بسیار پرطرفدار و محبوب میباشد. بازی Call Of Duty Mobile یا ندای وظیفه یک برای با گرافیک بالا و جذاب میباشد. اگر شما هم علاقه مند به بازی های با سبک مبارزه و رقابت هستید ، کالاف دیوتی موبایل را حتما تجربه کنید. اگر تازه می خواهید کالاف دیوتی موبایل نصب کنید حتما ریجن اکانت خود را کشور هند انتخاب کنید در این ریجن تمامی ایتمها برای خرید سی پی ارزان تر می باشد. با این وجود، دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می‌شوند تا این بازی بیشتر از عناوین دیگر برای تجربه در موبایل ترجیح داده شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

http://eco-communication.irبزرگترین تغییر فصل سوم کالاف موبایل اضافه شدن نقشه شهری میامی در حالت چند نفره بود. در این فصل کاراکتر‌های فوق‌العاده‌ جذابی به بازی اضافه شدند که حضور یک مهمان افتخاری در میان آن‌ها همه بازیکنان را شوکه کرد. بخش مولتی، در نقشه های معروف مجموعه کال اف دیوتی که اکثرمان بازی کردیم قابل اجرا است .

چرا Call of Duty Mobile یکی از بهترین گیم های موبایل است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار