خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل گیم رویال | gamerforum

مجله خبری گیمر فروم اسکین و اسلحه دلخواه و سایر موارد یکی از ویژگی های بازی کالاف دیوتی موبایلاست و همچنین می­ توانید حاد و سنس مورد نظر خود را به دلخواه تغییر دهید. این حالت، یکی از دلایل خوب و هیجان‌انگیز دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل است. در اینجا باید یک نقشه دلخواه را انتخاب کنید و به دشمنان نشان دهید که جهنم چه شکلی است.

http://eco-communication.ir

از این مزیت بزرگ می‌توانید برای حرکت سریع‌تر هنگام محدود شدن نقشه بازی نیز استفاده کنید. یکی از قدرتمندترین مزایای استفاده از Akimbo این است که امکان استفاده از SMF Fennec دو قلو را به شما داده و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. اما باید توجه داشته باشید که تنها با پرک‌ها و کسب به موقع آن‌ها می‌توانید از چنین خصوصیتی برای سلاح خود استفاده کنید. معمولا اکثر بازیکنان، پرک‌ها را در بازی نادیده می‌گیرند و این موضوع به دلیل عدم تاثیر فوری‌شان روی سلاح‌ها و خصوصیت آن‌ها است. باید توجه کنید که پرک‌ها می‌توانند به افزایش آسیب رسانی سلاح‌ شما کمک کرده و حتی سرعت حمل آن را بالا ببرند. گاهی اوقات، جایزه شما یک نقشه جدید خواهد بود و گاهی هم، سلاحی ویرانگر می‌تواند دست بالاتر را در نبردها به شما بدهد.

با استفاده از این پرک شما می توانید آپگرید های زمین دشمن را هک کنید؛ مثلا سیستم جوایز آن ها، معدن منابع و سربازان و.. این واحد ها می توانند به دست شما هک شوند و بعد از دستکاری و هک، توسط شما که هک کننده اید کنترل شوند. اسلحه ASM10 در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل یک اتچمنت جدید دریافت می کند که به نام Factory Barrel شناخته می شود. این اتچمنت اسلحه را در حالت Two-Round hyper bust firing mode قرار می دهد که بسیار شلیک قوی ای دارد.

جم بازی Zooba

حتی می‌توانید از کارت‌های Weapon XP هم استفاده کرده و سطح سلاح‌های خود را بالا ببرید. در واقع در عناوین کنسولی حتی اگر یکبار هم در یک لابی نمایش خوبی را از خود به اجرا بگذارید، در مسابقه بعدی قطعا با دشمنانی چندین برابر سخت‌تر مواجه خواهید شد که به نحوی حکم تنبیه پیروزی قبلی را دارد! به نحوی که اگر در حد آن‌ها ظاهر نشوید، قاعدتا از بازی دلسرد خواهید شد.

دانلود بازی Call Of Duty 2050 برای کامپیوتر

بعضی اسکین ها را می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و پرداخت سی پی مورد نیاز، بخرید. در صورتی که شما هنوز پک گرند را در اختیار ندارید، می‌توانید با استفاده از روش‌های خاصی آن را فعال نمایید. این بتل پس ویژه به شما اجازه می‌دهد تا برای خرید آیتم‌ها و اسکین‌های مختلف، تخفیفات زیادی را دریافت نمایید. در ضمن توجه داشته باشید که این بتل پس، بر خلاف سایر مدل‎‌های بتل پس که به صورت فصلی جوایز را در اختیار شما قرار می‌دهند، می‌تواند جوایز را به صورت ماهانه به اکانت شما در بازی کالاف دیوتی موبایل وارد کند.

  • این ترفند پوششی به ظاهر ساده است، اما در بسیاری از اوقات به دردتان خواهد خورد.
  • همچنین امکان استفاده از گیم‌پد برای تجربه Call of Duty Mobile روی کامپیوتر هم وجود دارد.
  • با انجام خریدهای بازی شما می‌توانید به راحتی در بازی پیروز شوید و پیشرفت کنید.
  • تمام افراد باید در مسابقات مختلف امتیاز جمع کنند و در جدول رده‌بندی به درجات بالا برسند.
  • تنظیمات و گزینه‌های زیادی در بازی Call of Duty Mobile وجود دارد که می‌توانید مطابق میل‌تان آن‌ها را تغییر دهید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار