خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل گیم رویال | gamerforum

در سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل شاهد گردونه‌های شانس جدیدی هستیم که بازیکن‌ها می‌توانند گردونه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با استفاده CP (واحد پول بازی) آن را خریداری کنند. اسلحه دوم که در سیزن ۷ به بازی اضافه می‌شود در دسته‌بندی Sniper خواهد بود که آن را در بازی‌های کالاف دیوتی وارزون مشاهده کرده‌اید. این اسلحه تک تیرانداز دارای قدرت تیر بالا است و می‌تواند با یک تیر دشمن را از پای در بیاورد.

  • با گذشت زمان کار با منو راحت تر شده و با انواع بخش های منو آشنا می­شوید.
  • توجه داشته باشید که کمتر از مقدار خواسته شده برای اسکین مورد نظر سی پی خریداری نکنید که برای شما فعال نخواهد شد.
  • شما همچنین می توانید به صورت اول یا سوم شخص بازی کنید که هر کدام حس متفاوتی در روند بازی القا می کند.
  • حتی اگر در مرحله توسعه باشد، اکنون، در فروشگاه Google Play با رتبه کلی 4.3 ستاره مشاهده می شود.

انتشار متن مطالب مجله خبری گیمر فرومنامه در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است. ، می­ توانید تجهیزات در اختیارتان را ارتقا داده و کیفیت و قدرت آن­ها را تا حد زیادی افزایش دهید. در این مدت در زمینه اخبار بازی و برگزاری تورنمنت‌های بزرگ در سطح کشور، طراحی و ساخت انواع ربات‌های گیم و سرورهای مجازی مخصوص گیم فعالیت نمود. همچنین، هنگام وقوع رویدادهای هیجان‌ انگیز یا محتوای جدید در بازی، اعلان ‌هایی را انتخاب کنید تا به موقع به شما اطلاع دهد. شما می توانید انتخاب کنید که از این ویژگی ها فعال باشند یا خیر.

خرید CP کالاف دیوتی موبایل

سی پی واحد پولی درون برنامه این بازی است که با استفاده از آن می توانید از تمامی امکانات بازی استفاده کنید و ان ها را خریداری کنید . اگر خودتان بخواهید با شرکت در مراحل مختلف، اقدام به خرید سلاح‌ها، امکانات و آیتم‌های ارائه شده در کالاف دیوتی موبایل کنید، این کار بسیار زمان‌بر خواهد شد. در عین حال، ممکن است در انتها هم نتوانید تمام آیتم‌ها و سلاح‌های دلخواه خود را خریداری کنید. همین باعث شده است که جمع‌آوری سی پی برای خرید آیتم‌ها دلخواه بسیار خسته‌کننده باشد.

http://eco-communication.ir

ما راحت ترین روش خرید سی پی کالاف دیوتی را به شما ارائه میدهیم تنها کافی است اطلاعات اکانت اکتیویژن خود را به در موقع ثبت سفارش با دقت وارد کنید بهتر است برای اطمینان از صحت ایمیل و پسورد آن را یک بار ازاینجا تستکنید. با توجه به اخبار منتشر شده سیزن بزرگی در پیش داریم و سیزن ۷ را می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین سیزن‌‌های یک سال اخیر کالاف دیوتی موبایل معرفی کرد. عرضه سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل نزدیک است و همانطور که می‌دانید هر ۳۰ الی ۳۵ روز به‌روزرسانی سیزن جدید منتشر می‌شود.

با ثبت ایمیل، از جدید‌ترین تخفیف‌ها با‌خبر شوید

اکنون نصب کالاف دیوتی موبایل روی گوشی اندرویدی شما انجام شده است. اکنون اپلیکیشن بازی را در کشوی اپلیکیشن گوشی اندرویدی خود خواهید دید. اگر تصمیم به خرید گوشی جدید دارید و می‌پرسید کالاف دیوتی موبایل روی چه گوشی هایی اجرا می شود ، احتمالاً یکی از هوادارن این بازی فوق‌العاده هستید که تصمیم به انتخاب یک مدل اقتصادی دارید. به هر صورت جای نگرانی نیست و با صرف هزینه‌ی کمتر از ۵ میلیون هم می‌نوان گوشی که توانایی لازم برای اجرای این بازی را داشته باشد یافت. همانطور که نام این مدل پیداست از نسل پنجم اینترنت پشتیبانی می‌کند که دراین رنج قیمتی یک ویژگی فوق‌العاده (مخصوصاً برای هواداران بازی آنلاین) محسوب می‌شود. این مدل با تراشه‌ی پردازنده‌ی دایمنسیتی ۸۱۰ عرضه شده و نمایشگری LCD دارد که از رفرش ریت ۹۰ هرتزی پشتیبانی می‌کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار