خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان فروشگاه آنلاین اپکس شاپ | gamerforum

ترجیحا هنگام اجرای بازی، صدای آن را قطع نکرده و با هندزفری، کال او دیوتی موبایل را بازی کنید تا Trackهای موسیقی را از دست ندهید. این آهنگ‌ها هم شما را به هیجان می‌آورند و هم حس‌وحال جنگی گیم را بیشتر نشان می‌دهند. بازیکنان سریع تمام مهمات نقشه را خالی خواهند کرد و سرعت در این زمینه نیز بسیار مهم است. اولین کسی که به ساختمان می‌رسد، احتمالا همه سلاح‌های آن‌جا را درو خواهد کرد و شما با دیدن یک بازیکن، بهتر است که سریعا به سمت لوت کردن ساختمان‌ها یا موقعیت‌های دیگر بروید. در بازی‌هایی مانند Frontline و Team Deathmatch می‌توانید نبرد را به سمت دشمن هدایت کنید.

  • برای مثال، در فصل‌های مختلف شاهد اضافه شدن انواع مدل‌های کاپیتان پرایس در کنار الکس میسن بوده‌ایم که یکی از سری Modern Warfare و دیگری از Black Ops است.
  • اولین فصل در بازی کالاف موبایل دارای یک داستان جنایی بود که بازیکنان را وارد دنیای جدید از رقابت‌های جذاب این بازی کرد.
  • این یعنی اوپراتورهای حاضر در این بازی همگی از عناوین مختلفی هستند که ممکن است ارتباطی را هم با یکدیگر نداشته باشند.
  • می‌توانید از این موارد در حالتی استفاده کنید که در برابر آتش و ضربه نیز مقاومت باشند.
  • از آن‌ها می‌توانید برای افزایش برد و گسترش لوله سلاح‌های خود استفاده کنید.

هیجان انگیزترین بخش جدید این سیزن مربوط به اضافه شدن سوپراستارهای فوتبال است که به مناسبت جام جهانی امسال، به بازی آمده‌اند. همراه با بروزرسانی سیزن جدید، لوگوی مخصوص این رویداد هم به بازی اضافه شده. نقشه جدید فصل ۱۰ کالاف دیوتی موبایل Crossroads نام دارد که قبلاً آن را در بلک آپس کلد وار دیده بودیم.

افر بتل پس 4.99$

موجو شاپ با داشتن سالها سابقه فعالیت و مجوز های لازم اطمینان خاطر را برای خریداران محترم فراهم کرده است. از نظر کاربران کالاف دیوتی موبایل قطعا یکی از برترین بازی‌های سبک شوتر است که تا کنون منتشر شده است. بازی کالاف دیوتی توانسته در تمام فروشگاه‌های معتبر میانگین نمرات بسیار بالایی دریافت کند.

خرید سی پی کالاف – خرید سی پی ارزان – خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

مثلا با فعال کردن هلی‌کوپتر، می‌توانید سوار بر یک هلی‌کوپتر جنگی در آسمان پرواز کنید، دشمنان را هدف بگیرید و با قدرتی مرگبار به آن‌ها شلیک کنید. اسکور استریک‌ها، سلاح‌های ویژه‌ای هستند که می‌توانید از آن‌ها در مسابقات چند نفره استفاده کنید. تنوع این سلاح‌های قدرتمند زیاد است و قدرت تخریب آن‌ها باورنکردنی است. پس با توجه به نقشه‌ای که در آن هستید، یک سلاح مرگبار انتخاب کنید و دشمنان را به گلوله ببندید تا پیروز شوید. این کاستوم خیلی از مواقع به درد می‌خورد و می‌توانید از درگیری‌های موجود در ارتفاعات فرار کنید.

http://eco-communication.ir

Blackout مکان‌های مختلفی را در خود دارد که شامل بمجله خبری گیمر فروماری از مناطق نقشه‌های بخش چند نفره می‌شوند. قابل ذکر است که گیمرها در بازی کالاف دیوتی موبایل می‌توانند در رقابت‌های بتل رویال که 100 بازیکن در آن حضور پیدا می‌کنند، شرکت کرده و از هیجان رقابت با سایرین لذت ببرند. علاوه بر این، بخش چند نفره نیز دارای تیم‌های 5 نفره خواهد بود و آن حالت نیز جذاب‌های خاص خود را دارد. پس از دانلود و اجرای این شبیه‌ساز، تنها کافیست بازی کالاف دیوتی موبایل را درون آن پیدا کرده و برای کامپیوتر خود دانلود کنید. در گیم لوپ بازی های گوشی دیگری مانند پابجی موبایل هم وجود دارند و می‌توانید برای کامپیوتر خود آن‌ها را دانلود کنید. یعنی کاربران بازی های مختلف، با ورود به بخش فروشگاه بازی، می توانند سکه های درون یک بازی را خریداری کرده و از آن برای خرید آیتم های درون بازی استفاده کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار