خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل پرشین جم | gamerforum

در این مسابقات بازیکن‌های هر منطقه (آسیا، آمریکا، اروپا) وارد مبارزه‌های چند نفره می‌‌شوند و نفرات برتر جوایز مختلف از جمله CP دریافت می‌کنند. تورنمنت‌های جهانی کالاف دیوتی موبایل سه سیزن در حال برگزاری هستند و با استقبال خوبی مواجه شدند. حالت بازمانده در بخش زامبی به تازگی در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس فرار گرفته. اگر می خواهید کشتار زامبی ها را با کمی تنوع تقویت کنید، یک حالت Raid جدید نیز وجود دارد که در آن قفل مناطق جدید را باز می کنید و در طول بازی راه خود را به سمت رئیس نهایی که باید نابود گردد، ادامه می دهید. تا پایان سال 2019، کالاف دیوتی موبایل، به 180 میلیون دانلود در سراسر جهان رسید. این یکی از محبوب ترین بازی های موبایل است که در سرتاسر جهان، مورد استقبال قرار گرفته است.

راهنمای پس از خرید

به طور کلی پوکو مدل‌های قدرتمند و قیمت‌ مناسبی را عرضه می‌کند که همگی از نظر سخت‌افزاری عملکردی عالی دارند و اگر به دنبال بهترین گوشی برای اجرای کالاف دیوتی موبایل باشیم و نخواهیم هزینه‌ی زیادی صرف کنیم، مدل‌های این برند جلوی رویمان صف می‌کشند. شاید بپرسید ایا بازی کالاف دیوتی گوشی را خراب میکند ؟ باید گفت قطعاً شما هم می‌دانید که متهم ردیف اول خراب شدن گوشی، گرماست. هر چقدر هم که عملکرد گوشی سنگین‌تر باشد حرارت تولید شده افزایش می‌یابد. منطقیست که وقتی بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی موبایل اجرا می‌شوند گوشیتان گرم شود و مسلماً هر دستگاهی که بهتر بتواند این گرمای تولید شده را کنترل کند، در طولانی مدت دوام بیشتری خواهد داشت.

پس از دانلود، فایل APK را نصب کرده و فایل دیتا را در پوشه OBB منتقل کنید. اگر در پوشه Android، OBB وجود نداشت، خود پوشه ای با همین نام ایجاد کنید. بعد از این مراحل اتصال اینترنت خود را متصل کرده و وارد بازی شوید. گیم پلی call of duty mobile بسیار روان و راحت طراحی شده است؛ به عنوان مثال؛ برای تیراندازی کافی است دکمه شلیک را لمس کرده تا هدف گیری و تیراندازی همزمان انجام ‌شود.

http://eco-communication.ir

از دیگر خدمات سایت می‌توان به،خرید اکانت پابجی، خرید اکانت فری فایراشاره کرد. در این مواقع رنک مچ گزینه بسیار خوبی برای جلوگیری از بروز این اتفاق است. اما پس از گذشت مدتی ممکن است، گیمرها از رقابت با افراد سطح پایین و بی تجربه خسته شوند و بخواهند به رقابت با افراد حرفه ای تر بپردازند. در این مواقع گیمرها می‌توانند، دست به خرید cp کالاف دیوتی موبایل بزنند تا به وسیله آن سریع‌تر پیشرفت کنند و به سراغ رقابت با گیمرهای حرفه‌ای‌تر بروند.

آیتم درون بازی

به دلیل محدودیت‌های مجله خبری گیمر فرومرسی به گوگل‌پلی، دانلود بازی کال آف دیوتی با دیتا از طریق مایکت برای کاربران موبایل‌های اندرویدی آسان‌تر است؛ همچنین ترافیک شما در دانلود هر برنامه یا بازی از مایکت به صورت نیم بها محاسبه می‌شود. از طرفی هم در هنگام ورود به بازی و دانلود پکیج‌های داخلی، هیچ خطایی وجود ندارد و بازی به شکل تست شده در اختیار شما قرار گرفته است. ضمن آن که نصب فایل نصبی بازی کالاف دیوتی موبایل را می توانید به صورت خودکار، از طریق بازار انجام دهید. شما می توانید اجرای بازی کالاف دیوتی را در تلفن همراه اندرویدی خود تجربه کنید. هنگام نصب، ممکن است با مسائلی در شبکه مواجه شده و کار به کندی پیش رود.

  • پرک‌ها توانایی‌های ویژه‌ای هستند که شما می‌توانید به کاراکتر خود اضافه کنید.
  • در بازی کالاف دیوتی موبایل اسکین‌های مختلفی در سیزن یا همان فصل‌های مختلف معرفی می‌شوند که برخی از آن‌ها زمان‌دار و محدود هستند.
  • هنگام ورود به بازی با منوی پیچیده با گزینه های بسیاری مواجه خواهید شد.
  • از همین رو توسعه‌دهندگان برنامه‌های شخص ثالث در اغلب مواقع نسخه‌ی مخصوص برای پلتتفورم ای او اس را در شرایط بهتری ارائه می‌دهند.
  • همچنین نسخه اصلی را به راحتی می­توان در این دو منبع مطمئن پیدا کرد.
  • حتی اگر دستگاه شما یکی از بهترین گوشی ها برای کالاف دیوتی هم نباشد، در صورتی که این شرایط را دارا باشد، احتمالاً می‌توانید آن را دانلود و تجربه کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار