خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل پرشین جم | gamerforum

حساسیت برای گوشی‌های مختلف یکسان نیست و شما می‌توانید تنظیمات مربوط به آن را هم داشته باشید. نحوه حرکت و هدف گیری شما با sensitivity اندازه گیری می‌شود و بسته به سلیقه و گوشی خود، می‌توانید آن را تنظیم کنید. می‌توانید حرکات خود را از طریق دامنه و با استفاده از ژیروسکوپ گوشی نیز تغییر دهید.

http://eco-communication.ir

این مجله خبری گیمر فروم، نوعی پول درون برنامه ای است که دسترسی به امکانات و قابلیت های متنوع این بازی را برای کاربران ممکن می سازد. آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که بتل پس گرند فورس دقیقا چیست؟ و یا اینکه اکانت آن برای شما چه کارکردی دارد؟ بدون شک هر یک از این موارد کاربردهای خاص خود را دارند. بتل پس گرند فورس بازی کالاف دیوتی موبایل، یکی از انواع بتل پس‌های مخصوص این عنوان هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که کاربردهای زیادی برای گیمرهای این بازی دارد.

کدام کشور بیشترین تعداد بازیکن کالاف دیوتی را دارد؟

استقبال استثنایی از گیم‌های موبایلی باعث شده هرروز، نام بازی‌های جدیدتری به‌گوشمان بخورد. بنابراین پیداکردن یک گیم جذاب با گرافیک و صداگذاری خوب، کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ بازی که ارزش صرف وقت و انرژی را داشته باشد. اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، خوب است بدانید بازی‌های شناخته‌شده و خوش‌ساخت زیادی در این ژانر وجود دارند که گل سرسبد آن‌ها، کالاف دیوتی موبایل است.

کالاف دیوتی موبایل : معرفی بازی موبایل افسانه Call of Duty

همچنین طراحی این بازی برای سیستم عامل های اندروید و ios صورت گرفته است. کالاف دیوتی موبایل همانند بازی های نام‌آشنایی همچون پابجی موبایل، فورتنایت و… مود بتل رویال کالاف دیوتی موبایل در کل بسیار شبیه به بازی‌های دیگر مثل پابجی موبایل یا فری فایر است و صرفاً در برخی جزئیات فرق دارد. به عنوان مثال می‌توانید یک توانمندی ویژه برای کاراکتر خود انتخاب کنید؛ از جمله توانایی ساخت دیوار دفاعی در مواجهه با دشمنان یا استفاده موقت از رادار برای تشخیص مکان بازیکنانی که دور و بر شما هستند. به‌طور کلی باید سعی کنید نقشه‌ی بازی را شناخته و در جایی فرود بیایید که تجهیزات خوبی داشته و خیلی هم شلوغ نباشد. هم‌چنین برای زنده ماندن استراتژی خاصی داشته و با توجه به آن سلاح‌هایتان را انتخاب کنید.

شما می‌توانید از سه اسلات برای پر کردن مهمات آن‌ها استفاده کرده و برای شکار به سمت دشمن بفرستید. گلوله‌های جنگی بسیار قدرتمندی روی آن‌ها تعبیه شده است و می‌توانند تمام کننده باشند. استفاده از موشک‌های این چنینی باید دقیقا رو به هدف باشند تا بتوانید بهترین هدایت را برای آن‌ها داشته باشید.

  • تقریبا بسیاری از افراد با عرضه شدن بازی جدید کال اف دیوتی موبایل، گیم پلی محبوب آن را پسندیده و برای زیباتر کردن محیط بازی خود و همچنین برای پیشرفت سریعتر در بین رقبا، سی پی کال اف دیوتی را تهیه میکنند.
  • این موضوع به شما امکان می‌دهد که سلاح‌های خود را متناسب با سبک بازی خود ارتقا دهید.
  • می‌توانید حتی Scoretreaks های دشمنان خود را خنثی کرده و از آن‌ها به نفع خودتان استفاده کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار