خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل ارزان گیم رویال | gamerforum

خبر خوش انتهای این مطلب نیز آن است که اکتیویژن به عنوان هدیه‌ای برای گیمرهایی که برای اولین بار وارزون 2 را اجرا می‌کنند یک آیتم جدید در نظر خواهد گرفت که ممکن است با گیمر دیگر متفاوت باشد. سایت رضاجم با انجام بیش از ۷۰۰ سفارش در روز و دارا بودن 14 نماد اعتماد از سازمان های ملی و بین المللی؛ از محبوب ترین و مورد اعتمادترین سایت های مورد استفاده کاربران ایرانی می‌باشد. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

معرفی بازی وارزون موبایل (Call Of Duty Warzone Mobile) + تاریخ انتشار

همچنین زمانی که یک سلاح به سطح آخر آن رساندید، شما حالت جدیدی را باز خواهید کرد که در آن می‌توانید سلاح خود را بهتر تنظیم کنید. شما قبل از ورود به نقشه از دو پرک بهره خواهید برد و در هنگام بازی می‌توانید پرک سوم و چهارم را برای خود فعال کنید. پس از گذراندن تمامی مراحل قبلی، می‌توانید نام کاربری دلخواه و پسورد مناسب خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که لازم است پسورد شما ترکیبی از انواع حروف و اعداد و علامت‌های مختلف باشد.

  • این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده.
  • حالا گزینه Manually select Xapk File رو انتخاب کرده و فایل نصبی بازی رو پیدا کرده و روی اسم بازی کلیک کنید و بازی را نصب کنید.
  • در مراسم اخیر گیم فست شاهد معرفی تریلر چندین بازی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بودیم که گیمپلی رسمی این بازی نیز منتشر شد.
  • والدین باید بدانند که وارزون یک بازی تیراندازی ، معروف و با کیفیت است که طرفداران زیادی دارد و احتمال اینکه فرزند شما توسط دوستانش دعوت به این بازی شود زیاد است.
  • از آنجایی که کشور ما تحریم است، نحوه پیش بردن مراحل نصب بازی اهمیت بیشتری دارید.
برای سی پی رایگان وارزن موبایل می توانید با دریافت امتیاز از ما دریافت کنید. Precision Strike – 6 kills – وقتی‌که برای یک حمله هوایی برنامه‌ریزی می‌کنید باید منطقه هدف را مشخص کنید. هواپیما از منطقه بازیکن به پرواز درمی‌آید و مواد منفجره را در یک خط پخش می‌کند. نسخه موبایل Warzone، رویداد‌ها، لیست پخش سفارشی‌سازی‌شده و محتوای منحصربه‌فرد خودش را خواهد داشت و به همان اندازه که تجربه‌ خاص خودش را رقم می‌زند، اشتراکاتی هم با دیگر نسخه‌ها خواهد داشت. فراموش نکنید که در این بازی می‌توانید با 119 نفر هم‌بازی شوید.

دلار و سکه بازی 8ball pool

سبک بازی ایجاب می‌کند تا بازیکنان برای بقا و پیشرفت خود سایر بازیکنان را غارت کنند. ایستگاه‌های خرید نیز همانطور که ذکر شد دیگر محلی برای خرید لود‌اوت‌های شما نیستند بلکه به دو بخش تجهیزات و سلاح تقسیم شده‌‌اند. در بخش تجهیزات می‌توانید به مواردی مانند نارنجک، درون، C4، زره و غیره دست پیدا کنید و هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند.

http://eco-communication.irاین مجله خبری گیمر فروم لو رفته نشان می‌دهد که منطقه امن در این مد با سرعت بیشتری کوچک می‌شود و بازیکنان برای بقا در آن با چالش بیشتری رو به رو خواهند بود. همان وارزونی که از پی‌سی و کنسول می‌شناسید و گیم‌پلی‌اش را دوست دارید، قرار است خودش را به صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند هم برساند. همه‌چیز ازجمله وسایل نقلیه قابل راندن، هواپیما و روش‌های مختلف کنترل همان است. نقشه این لوکیشن محبوب هوادارن هم قرار است برای اولین بار به موبایل بیاید. حالا بازیکنان می‌توانند بعد از فضای جنگ سرد، در فضای جنگ جهانی دوم بازی را تجربه کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار