خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل ارزان گیم رویال | gamerforum

نکته‌ای که احتمالا اخیرا همه ما متوجه شدیم این است که بهترین راه به جواب رسیدن، شبکه‌های اجتماعی هستند. کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است تا گیم‌پلی منحصر به فرد و بسیار هیجان‌آور وارزون را روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. همه‌چیز با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده و از موارد صوتی بگیرید تا جلوه‌های بصری و انیمیشن‌ها و حتی سیستم کنترل بازی، همگی برای بازی با صفحه گوشی بهینه‌سازی شده‌اند. همه‌چیز مهیاست تا یک بازی شگفت‌انگیز را روی گوشی خود نصب کنید.

به دلیل محدودیت­ ها و تحریم های ایران قابلیت خرید سی پی برای گیمر ها وجود ندارد . به­ همین امر شما می­توانید به راحتی با پرداخت وجه رایگان کشور،خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان موبایل تان را از ماداشته باشید. این اخبار که توسعه‌دهنده‌ها منتظر دریافت حالت مولتی‌پلیر در شکل استاندارد هستند، نگرانی‌ها را درمورد کالاف دیوتی موبایل بیشتر می‌کند و نشان می‌دهد که احتمالا عمر این بازی رو به پایان است. اما ممکن است Warzone Mobile، بسیاری از حالت‌های مشابه آن بازی را با ویژگی‌های یک اینجین به‌روزتر و ترکیب با Warzone 2.0 ارائه کند.

کالاف دیوتی وارزون | Call Of Duty Warzone چیست؟

طبق اعلام کمپانی اکتیویژن بازی این بازی برای جلوگیری از اعمال فشار بار زیاد روی سرورهای دانلود، برای مناطق مختلف در ساعات متوالی و نه به صورت همزمان عرضه خواهد شد. ظاهراً برای کاربران ایرانی امکان دانلود بازی از حدود ساعت 20 امشب فراهم شده و حجم بسته دانلود (برای ویندوز) نیز حدود 24.9 گیگابایت است. سیستم اینونتوری بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و به سمت سیستم‌هایی بر پایه‌ی کوله پشتی که در بازی‌هایی نظیر پابجی و ایپکس لجندز دیده می‌‌شوند، متمایل شده است. این بدان معناست که در ابتدای بازی شما از یک کوله پشتی کوچک برخوردار هستید که طبیعتا فضای محدودی دارد و در نقشه می‌توانید به کوله‌ پشتی‌های بزرگ‌تری دست پیدا کنید.

  • گیم رویال یکی از بهترین و ارزان ترین سایت های خرید سی پی وارزون موبایل میباشد.
  • یعنی پلیر های فعلی کالاف دیوتی موبایل فقط با دریافت یک پکیج آپدیت، بازی خود را به وارزون تبدیل نمایند.
  • راه دیگر برای بدست آوردن سلاح‌های لوداوت خود، بررسی دراپ‌هایی که به طور کلی روی نقشه ظاهر می‌شوند.
  • شیوه‌های حفظ امنیت و حریم خصوصی داده‌ها ممکن است براساس استفاده، منطقه، و سن شما متفاوت باشد.
  • جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ، معتقد است که وارزون 2 در سال 2023 منتشر خواهد شد.
  • اما حال در فصل دوم بازی وارزون 2 قرار است تا یک Contract جدید اضافه شود.

توجه داشته باشید که این بازی با داشتن ویژگی های مطلوب و مثبت زیاد، می تواند دنیای بازی های موبایل را به صورت کامل متحول نماید. طبق اعلام تیم های فعال در این زمینه و کارشناسان مجرب، بازی وارزون موبایل می تواند دنیای گیمینگ در موبایل را برای همیشه عوض کند. از آنجایی که چهار شرکت تولیدی معتبر و قوی در حال کار بر روی این بازی هستند، احتمالا کاربران باید آماده مواجه شدن با یک بازی فوق العاده قوی و سنگین باشند. کمپانی های Activision، Beenox، Solid state و Digital Legends در حال حاضر بر روی پروژه وارزون موبایل کار می کنند.

خرید 500 سی پی وارزون موبایل

در مجله خبری گیمر فروم داشته باشید که امکان دانلود برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های مختلف یکسان است و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت. در واقع با انتشار نسخه ریبوت Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ اکتیویژن رسما وارزون را کنار آن قرار داد تا داستان عناوین موبایل بعدی را به کلی با همدیگر یکی کند. به‌نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن به دنبال توسعه‌ی وارزون موبایل است تا به این ترتیب عرصه‌ی رقابت را گسترده‌تر کرده و در پلتفرم محبوب نیز حرف بیش‌تری برای گفتن داشته باشد.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار