خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل ارزان گیم رویال | gamerforum

شما با مجله خبری گیمر فروم سی پی وارزون موبایل می­توانید لباس های جدید و بتل پس و پرمیوم پس و همچنین عنوان ماشین ها و هواپیما ها را خریداری کنید. هر دو حالت Team Deathmatch و Domination به‌طور قطعی در این نسخه حضور خواهد داشت. با کمک آن‌ها می‌توانید اسلحه‌های خود را ارتقا دهید، کاموهای جدید را باز کنید و پیشرفت‌هایی داشته باشید که همزمان در دیگر بازی‌های کالاف ثبت می‌شوند. شما علاقه مندان بازی میتوانید هم اکنون جم کالاف دیوتی وارزون موبایل این بازی را از معتبرترین فروشگاه اینترنتی در ایران خریداری نمایید.

http://eco-communication.irاز همین رو برای انجام این بخش لازم است کمی قبل، فضاهای مختلف سیستم خود را مورد بررسی قرار دهید. همان­طور که پیش­تر عرض کردیم پولی است که درون بازی کالاف دیوتی می­باشد که با آن می­توانید امکانات مورد نظر در بازی را خریداری کنید و با آن شخصی سازی هم انجام دهید. استودیو بازی سازی Infinity Ward که مسئول ساخت کالاف دیوتی 2022 است، در کنار آن وارزون 2 را هم میسازد که خبر خیلی خوبی برای گیمرهاست. این استودیو سابقه تجاری و انتقادی بسیار مثبتی در عرصه بازی سازی دارد.

حداقل سخت افزار مورد نیاز جهت اجرای وارزون موبایل :

در این مرحله، با دانلود فایل‌های دیگر که کمکی و مورد نیاز هستند، برای انجام بازی آماده خواهید شد. توجه داشته باشید که گذراندن این مرحله می‌تواند بازی شما را تحت تاثیر خود قرار داده و بازی بهتر و هیجان‌انگیزتری را برای شما به ارمغان آورد. یکی از بهترین راه‌های درآوردن پول بیشتر در Warzone این است که قراردادهایی را بردارید و مشغول و انجام دادن آن‌ها شوید. قراردادی که بیشتری پول را نصیب شما می‌کند، Safecracker است که محل سه گاوصندوق پر از لوت و پول را در اختیار شما می‌گذارد. اما حال در فصل دوم بازی وارزون 2 قرار است تا یک Contract جدید اضافه شود. با این حال، در این بتل پس جدید می‌توانید شاهد اضافه شدن اسلحه جدید، یک اوپراتور متفاوت و دو اسکین خاص برای شخصیت‌های رز و نوا باشید.

  • شرکت اکتیویژن با انتشار بازی کالاف دیوتی موبایل، مطمئن شد که بازار گوشی های موبایل برای ارائه یک بازی دیگر آماده است.
  • این شرکت پس از دریافت اطلاعات مورد نیازش، پروژه وارزون موبایل را استارت زده است.
  • از اونجایی که توی این بازی چیتر یا به اصطلاح آدمهای متقلب زیاده.
  • طبق اعلام تیم های فعال در این زمینه و کارشناسان مجرب، بازی وارزون موبایل می تواند دنیای گیمینگ در موبایل را برای همیشه عوض کند.
  • البته این هم بستگی به این دارد که شما می­خواهید با چه بازیکنانی بازی کنید.
اما اگر نسخه رایانه­ای وارزون و نسخه “کالاف دیوتی موبایل” را بازی کرده باشید، پس باید بدانید چه نسخه ­ی جذاب و خفنی در انتظارمان است. با‌این‌حال، همان‌طور که بالاتر گفتیم به‌نظر می‌رسد این بازی احتمالا جایگزین کالاف موبایل خواهد شد. مثلا کیلزتریک‌هایی که که در حالت استاندارد مولتی‌پلیر وجود دارند را درنظر بگیرید. طبق یکی از اطلاعات لو رفته اخیر درباره Warzone Mobile، این بازی دو مد بتل رویال خواهد داشت که یکی از آن‌ها، همان حالتی است که بازیکنان دیگر عناوین این سبک با آن آشنا هستند و تجربه‌اش کرده‌اند. اما مد دیگر که بلیتز رویال نام دارد، یک حالت پنج دقیقه‌ای است و در آن، باید با زمان رقابت کنید و در نقشه‌ کوچک‌تری با بازیکنان کمتر، سعی کنید زنده بمانید.

چه‌طور برای Warzone Mobile پیش‌ثبت‌نام انجام دهیم؟

اکنون نیز نسخه جدیدتری برای گوشی ­های همراه در نظر گرفته شده است به نام وارزون موبایل و در شما قادر به خرید سی پی برای پیشرفت های بیشتر خواهید بود. اطلاعات کامل و جامعی در خصوص وارزون موبایل نیست و هر آنچه که گفته می­شود متکی به صحبت­ها و خبرهایی است که از سایت اکتیویژن و منابع مرتبط به آن آمده. اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.

طلای بازی king of Avalon

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار