خرید ویدیو وال در تهران 09125902103 سفارش ویدیو وال در تهران | asilight

یک طراح مبتدی ممکن است به استفاده از روش دیگری برای پخش تصاویر بزرگتر یا پخش چند تصویر به صورت هم‌زمان، ویدئو وال علاقه داشته باشد. یکی از این روش‌ها استفاده از پروژکتور به جای ویدیووال یا چندین مانیتور معمولی و مجزا به جای ویدیووال است. هرچه یک ویدیو وال فاصله‌ی Bezel to Bezel (از قاب یک نمایشگر تا قاب نمایشگر مجاور) کمتری داشته باشه، قیمت اون ویدئو وال بیشتره. از ابتدای ساخت این ویدیو وال‌ها، فاصله‌‌ی Bezel بین 4.9 تا 1.8 میلی‌متر طبقه‌بندی میشد.

  • یکی از این روش‌ها استفاده از پروژکتور به جای ویدیووال یا چندین مانیتور معمولی و مجزا به جای ویدیووال است.
  • هر گونه عملیات تعمیر و نگهداری که ممکن است شامل تعویض قسمت‌های مختلف سیستم باشد، باید به بهترین شکل انجام شده و ضمن انجام این پروسه ، عملکرد سیستم مختل نشود.
  • هر چقدر اندازه این نقاط LED و فاصله آنها از هم کم تر باشد، کیفیت تصویر افزایش پیدا می کند.
  • معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLO3.9در مورد معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLM CLO3.9 باید گفت که این دسته از ویدئو وال به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه نیاز به روشن شدن دارد مناسب می باشد.
  • شرکت LG یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید در زمینه انواع وسایل الکتریکی مانند تلویزیون‌های مختلف و ویدئو وال‌ها است.
با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد. با توجه به اینکه تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده اند. در تابلو‌های روان حافظه‌ای که در سیستم بکار رفته است برای نمایش اشکال، اعداد و حروف است.

از این رو قیمت ویدئو وال در مقایسه با مانیتور صنعتی بسیار بالاتر بوده و هزینه های نگهداری آن نیز به مراتب هزینه بر است. دستگاه کنترلر ویدئو وال دارای پورتهای مختلف ورودی و خروجی برای صدا و تصویر است. یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید ویدئو وال باید به آن توجه کرد، فاصله قاب تا قاب این نمایشگرها است.

نقد و بررسی مانیتور صنعتی ویدئو وال ال جی 55LV35A 55inch

خرید ویدیو وال در تهران 09125902103 سفارش ویدیو وال در تهران | asilight سطح پیکسل وقتی از دور تماشا شود (برای مثال در اجرای زنده) می تواند بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد. روشنایی زیاد، عدم وجود حاشیه بین اجزا و رنگ های چشمگیر از مزایای اصلی فناوری Direct View LED است. مجموعه ای اس آی لایت وارد کننده معتبرترین برند های دنیا برای ساخت انواع تلویزیون شهری ، ویدئو وال و تلویزیون شهری با گارانتی در ایران می باشد. ویدیووال‌ها پیچیده‌ترین نوع سیستم‌های AV هستند که باید نصب و تنظیم شوند. کاربر نهایی ممکن است کمترین اطلاعات از ویدیووال و نحوه عملکرد آن را داشته باشد، به همین دلیل آموزش افراد پس از نصب و همچنین استفاده از نرم افزار کنترل مدیریت ویدیووال بسیار مهم و حیاتی است.

کنترلر 4 به 4 اچ دی ام آی ا HDMI controller 4 to 4

این دستگاه از نظر طول عمر و تجهیزات فنی به صورتی ساخته شده است که حتی روزها و هفته‌ها هم روشن باشد، دچار مشکل نشود. به نمایشگر‌های به هم چسبیده که منجر به یک تصویر یکپارچه می‌شوند، ویدئو وال می‌گویند. با گسترش این نوع تبلیغات نیاز به استفاده از ویدئو وال در بسیاری از کسب و کار‌‌‌ها بسیار رونق پیدا کرد. این نمایشگر بزرگ شامل سخت‌ افزار و نرم‌ افزاری می‌‌شود که صفحه‌‌ها را قادر می‌‌سازد تا به طور یکپارچه با هم کار کنند. ویدئو وال‌ها در مدل و برند‌های متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی، جی پلاس و سامسونگ در بازار موجود است که هر کدام ویژگی و کارکرد‌های متفاوتی دارند و به طور گسترده در سراسر جهان در زمینه‌های کاربردی متعدد استفاده می‌شود. حتی این صنعت به دلیل خدمات منحصر به فرد برای اطلاع رسانی به مخاطبان بزرگ یا ارائه اطلاعات برای نظارت و کنترل متمرکز بسیار سریع در حال توسعه است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار