خرید و فروش اکانت پابجی و اکانت کالاف دیوتی | gamerforum

بازی‌ پابجی یک بازی‌ ویدئویی‌ بتل‌رویال رایگان است که توسط Lightspeed & Quantum توسعه‌ پیدا کرده است. این بازی در گوگل‌ پلی بیشتر‌ از 500 میلیون‌بار دانلود شده‌است و 41 میلیون بررسی و نقد را به خود اختصاص داده‌است. همچنین یوتیوبرهای معروفی نظیر Shroud و Dr DisRespect به خاطر تعداد کشتن های زیاد و پیروزشدن در این بازی شهرت دارند و ویدئوهای خود‌ را از محیط این‌بازی با طرفداران خود به‌ اشتراک گذاشته‌اند. Player Unknown’s Battle groundsیا به اختصار PUBG یک بازی آنلاین و در سبک اکشن است که توسط Tencent برای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است. منطقه امن پابجی قانون ثابتی به نام نابودی بازیکن دارد و تغییر نمی‌کند و کار اصلی آن، محدودکردن نقشه برای بازیکن است؛ یعنی درطول بازی باید در این منطقه تردد و زندگی کنید و درصورتی‌که پایتان به قسمت خطر برسد، شرایط برایتان تغییر می‌کند. Quick Match؛ حالت اصلی این مود که بازیکنان در آن، روی یک نقشه کوچک‌تر، به مدت ۸ دقیقه باهم بازی می‌کنند.

uc 8400 پابجی موبایل (آیدی)

متاسفانه طبق مجله خبری گیمر فرومور قضایی، ما در بازار موظف بودیم بازی پابجی اندرویدرا حذف کنیم و امکان ارائه آن را نداریم، امیدواریم عذر ما را درک کرده و به‌جای آن، از اطلاعاتی که در این متن برایتان نوشته‌ایم، استفاده کنید. با نصب پابجی موبایل، می‌توانید حالت‌های گرافیکی متفاوتی را فعال کنید و اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، همه این حالت‌‌ها چشم‌نوار هستند. البته اگر گرافیک اهمیت کمی برای شما دارد و فقط می‌خواهید وارد دنیای هیجان‌انگیز PUBG شوید، می‌توانید سراغ دانلود نسخه لایت بروید. یکی از مهمترین مزایای خرید از ارزانترین سایت خرید یوسی، امکان خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز مبارزه مانند پیشرفته‌ترین ماشین‌ها و سلاح‌ها برای شکست دادن رقبا در این بازی اکشن و هیجان‌انگیز است. در واقع با خرید یوسی دسترسی به تمام آیتم‌ها و امکانات بازی راحت خواهد بود.

برخی از امکانات و ویژگی های پابجی موبایل – PUBG MOBILE :

انتخاب مکان های مناسب برای فرود توسط فردی که هدایت تیم را برعهده دارد بسیار ضروری است و اگر در جاهایی که شلوغتر هستند فرود بیایید شانس کمتری برای پیروزی در رقابت دارید و کارتان کمی سخت تر میشود. هدفون به شما کمک میکند با هم تیمی هایتان ارتباط برقرار کنید و در طرف مقابل باعث میشود که صدای بازی را با کیفیت بالاتری بشنوید و بخوانید عکس العمل مناسب تری داشته باشید. والپیپرهای متحرک معمولا مصرف باتری را افزایش میدهند و از منابع سخت افزاری گوشی موبایلتان استفاده میکنند، سعی کنید از والپیپرهای متحرک استفاده نکنید و یا آنها را در هنگام اجرای بازی غیرفعال کنید.

http://eco-communication.ir

این بازی قوانین و شرایطی دارد که اگر از آن‌ها خبر نداشته باشید، چند دست اول برایتان سخت می‌شود. Sniper Training مخصوص گیمرهای علاقه‌مند به اسناپیرهای دوربین‌دار و شکار از راه دور است و حدود ۱۵ دقیقه طول می‌کشد. در زمان فرود، نباید در مکان‌های شلوغ مثل زندان فرود بیایید. یک روش ساده این است که در اواخر مسیر فرود بیایید، البته نه در جایی که احتمال می‌دهد بقیه بازیکنان نیز در آنجا زیاد باشند. بسیاری از بخش‌های بازی مثل کلن‌ها، دوستان، صندوق نامه، امنیت کلی بازی، سیستم جلوگیری از تقلب و … به شما این تضمین را می دهیم که از شماره تماس شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نشود – شماره موبایل شما برای اطلاع رسانی شما از پاسخ به نظرتان دریافت می گردد.

لغو پاسخ

در این بخش تمرکز بر روی زمانیست که شما به دنبال هدفی نیستید؛ بنابراین باید به عوض کردن جهت صورت کارکتر توجه کنید. این میزان باید جوری تنظیم شود که بتوانید با حرکت یک انگشت، عقب را ببینید. میزانی را انتخاب کنید که وقتی یک بار انگشت شست خود را می‌کشید به دو دایره نزدیک باشید تا بر واکنس نشان دادن کنترل بهتری داشته باشید. روشنایی هر چه بیشتر باشد، شناسایی دشمنان نیز به مراتب راحت‌تر می‌شود. البته این را در نظر داشته باشید که در مسیرهای مه‌آلود این قضیه برعکس عمل می‌کند.

  • بهتر است حواستان را جمع کنید چون دشمنان زیادی در آن‌جا حضور دارند.
  • این عمل را چندین بار تکرار کنید تا دقیقاً نزدیک‌ترین بخش‌ها به هدف را شلیک کنید.
  • این ارتباط تیمی می‌تواند سطح موفقیت شما را مشخص کند و در واقع اگر به هماهنگی تیمی خوبی برسید، بدون شک می‌توانید در پابجی نیز موفق‌تر ظاهر شوید.
  • بازیکنان در بازی‌های سبک بتل رویال در این محیط بزرگ و محدود که مدام کوچک و کوچکتر می‌شود، به همراه ۹۹ بازیکن دیگر به دام افتاده‌اند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار