خرید و فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل ️ | gamerforum

همچنین طراحی این مجله خبری گیمر فروم برای سیستم عامل های اندروید و ios صورت گرفته است. کالاف دیوتی موبایل همانند بازی های نام‌آشنایی همچون پابجی موبایل، فورتنایت و… مود بتل رویال کالاف دیوتی موبایل در کل بسیار شبیه به بازی‌های دیگر مثل پابجی موبایل یا فری فایر است و صرفاً در برخی جزئیات فرق دارد. به عنوان مثال می‌توانید یک توانمندی ویژه برای کاراکتر خود انتخاب کنید؛ از جمله توانایی ساخت دیوار دفاعی در مواجهه با دشمنان یا استفاده موقت از رادار برای تشخیص مکان بازیکنانی که دور و بر شما هستند. به‌طور کلی باید سعی کنید نقشه‌ی بازی را شناخته و در جایی فرود بیایید که تجهیزات خوبی داشته و خیلی هم شلوغ نباشد. هم‌چنین برای زنده ماندن استراتژی خاصی داشته و با توجه به آن سلاح‌هایتان را انتخاب کنید.

  • گیم جم، فروشگاه خدمات پرداخت درون برنامه ای و خرید بازی های موبایلی که همراه شما است تا بتوانید در اسرع وقت اکانت خود را شارژ کنید.
  • از صدا خفه کن استفاده نکنید، چرا که سبب کاهش دامنه این سلاح‌ها خواهد شد.
  • بنابراین، شاید نیاز داشته باشید که اطلاعاتی را از گوشی خود پاک کرده و برای بازی، حافظه مناسب ایجاد کنید.
  • بازی کالاف دیوتی یکی از پردانلود ترین و پرطرفدار ترین بازی های سبک بتل رویال موبایل است که طرفداران زیادی دارد.

گوش‌های خود را باز نگه داشته و ببینید که صدای حرکت آن‌ها را می‌شنوید یا خیر. با صدا خفه کن می‌توانید حرکت آهسته‌تری در نقشه داشته باشید و اجازه شناسایی شدن توسط دشمن را به آن‌ها ندهید. وینگسوت یکی از کاستوم‌های جذاب در بازی Call of Duty Mobile است که هنگام خارج شدن از هلی کوپتر یا قرار گرفتن در ارتفاع بسیار کاربردی است.

ترفند های طلایی بازی کالاف دیوتی موبایل

استقبال استثنایی از گیم‌های موبایلی باعث شده هرروز، نام بازی‌های جدیدتری به‌گوشمان بخورد. بنابراین پیداکردن یک گیم جذاب با گرافیک و صداگذاری خوب، کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ بازی که ارزش صرف وقت و انرژی را داشته باشد. اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، خوب است بدانید بازی‌های شناخته‌شده و خوش‌ساخت زیادی در این ژانر وجود دارند که گل سرسبد آن‌ها، کالاف دیوتی موبایل است.

کالاف دیوتی موبایل یا پایجی؛ انتخابی سخت برای گیمرها

شما می‌توانید از سه اسلات برای پر کردن مهمات آن‌ها استفاده کرده و برای شکار به سمت دشمن بفرستید. گلوله‌های جنگی بسیار قدرتمندی روی آن‌ها تعبیه شده است و می‌توانند تمام کننده باشند. استفاده از موشک‌های این چنینی باید دقیقا رو به هدف باشند تا بتوانید بهترین هدایت را برای آن‌ها داشته باشید.

با استفاده از آن می‌توانید سرعت حرکت بیشتری در حالت خم داشته باشید. از آن‌جایی که امکان پنهان شدن در بازی وجود ندارد، ثابت ایستادن می‌تواند به ضرر شما باشد. این مهارت برای تسلط یافتن بیشتر جهت حرکت در کنار دشمن است و می‌توانید امکان تیراندازی را برای دشمنان خود محدود کنید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار