خرید کالاف دیوتی وارزون Warzone فارس گیمر | gamerforum

در آن، شما با یک بازیکن تصادفی همراه می‌شوید که او نیز طبیعتا در بازی مرده است. البته به نظر می‌رسد که بازی بازیکن هم‌تیمی شما در بازی را در اولویت قرار می‌دهد اما اگر تنها کشته شده باشید، طبیعتا با یک فرد غریبه هم‌تیمی خواهید شد. پس از گذراندن تمامی مراحل قبلی و تایید گزینه‌های مختلف، حال صفحه حدید برای شما باز خواهد شد. این گزینه اختیاری است و می‌توانید آن را انتخاب کرده یا بدون انتخاب کردن از آن گذر کنید.

سی پی کالاف وارزون موبایل

هیجان‌انگیزمجله خبری گیمر فروم بخش رونمایی Project Aurora در شهریور 1401، موقعی بود که نقشه محبوب وردانسک به عنوان نقشه اصلی این بازی اعلام شد. شما هم قطعا در نسخه‌های کنسول و کامپیوتر خاطرات زیادی با نقشه وردانسک دارید و از بازگشت آن هیجان‌زده‌اید. بازی کالاف دیوتی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین و یکی از بهترین بازی‌ها در ژانر خودش است. نسخه وارزون این بازی طرفدارن زیادی در بین گیمر‌های کنسول و پی‌سی دارد و طی این مدت درخواست‌های زیادی برای نسخه موبایلی بازی هم وجود داشته است. تا این‌که بالاخره کمپانی اکتیویژن تصمیم گرفت به این درخواست‌ها پاسخ مثبت بدهد و کالاف‌ دیوتی‌باز‌ها را به آرزویشان برساند. همانطور که گفتیم نسخه آلفای وارزون موبایل در دسترس تعدادی از گیمرها قرار دارد تا بازی را از نظری گیمپلی بررسی کنند که در این میان ویدیوهایی از گیمپلی وارزون موبایل منتشر شد.

  • شما می توانید انتخاب کنید که از این ویژگی ها استفاده کنید یا خیر.
  • انجام داده این ماموریت به شما جوایز بسیاری از جمله مقدار زیادی XP و همچنین لوت خوب مانند Advanced UAV را خواهد داد.
  • با این‌که توسعه دهندگان نسبت به مراحل ساخت بازی ابزار هیجان کرده‌اند، اما هنوز به طور رسمی نام و تاریخ انتشار بازی منتشر نشده.
  • اما اگر می‌خواهید بازی را زودتر امتحان کنید، راهی وجود دارد.
  • در بخش تجهیزات می‌توانید به مواردی مانند نارنجک، درون، C4، زره و غیره دست پیدا کنید و هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند.

این بازی که در ابتدا تنها برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس و پلی‌استیشن منتشر شده بود، تحسین‌های بسیاری را به همراه داشت. گیمرهای بسیاری تقاضای عرضه این بازی رایگان در سبک بتل رویال را روی پلتفرم اندروید داشتند. بالاخره، اکتیویژن به‌عنوان ناشر مجموعه کالاف دیوتی با خبر انتشار این بازی روی موبایل دل طرفداران خود را شاد کرد.

http://eco-communication.irاز آنجایی که کشور ما تحریم است، نحوه پیش بردن مراحل نصب بازی اهمیت بیشتری دارید. به همین دلیل در این بخش با بیان و بررسی جزئیات مهم برای نصب بازی کالاف دیوتی وارزون به دنبال آن هستیم که کمترین انرژی را برای نصب بازی بگذارید. به این ترتیب به سادگی و راحتی می‌توانید تمامی نیازهای خود را برای نصب بازی به ارمغان آورید. با اینکه تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل به صورت دقیق منتشر نشده است، پلیر هایی که به این بازی علاقه دارند می توانند در نسخه بتا یا پیش ثبت نام شرکت نمایند. به صورت کلی در حال حاضر فروشگاه گوگل پلی این بازی را آماده کرده و افراد با ورود به اکانت خود می توانند در آن پیش ثبت نام کنند. توجه داشته باشید که اعلان ها و اطلاعیه های بعدی این بازی توسط خود شرکت گوگل منتشر خواهد شد.

دانلود بازی جدید

همچنین با عرضه این بازی جدید، احتمالا کالاف دیوتی در صورت خرید سی پی وارزون داشتن تعداد کافی بازیکنان همچنان حمایت خواهد شد. درست به مانند وارزونی که روی پی‌سی و کنسول‌ها شاهد آن بودیم، با مرگ هر بازیکن او به گولگ برده می‌شود و طی یک دوئل با یک بازیکن دیگر، برنده می‌تواند یک شانس مجدد پیدا کند و به بازی برگردد. در واقع، مکانیک‌هایی که می‌توانیم از کالاف دیوتی وارزون موبایل انتظار داشته باشیم بسیار شبیه به همان چیزی است که از وارزون انتظار داریم و این مسئله یکی از نقاط قوت این بازی به شمار می‌آید.

دیدگاه در “معرفی بازی وارزون موبایل (Call Of Duty Warzone Mobile) + تاریخ انتشار”

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار