خرید uc پابجی موبایل گیمرپلاس | gamerforum

در پابجی موبایل نمی توانید به خودتان شلیک کنید اما کارهایی هست که شما را به کشتن میدهد، استفاده از نارنجک، پایین پریدن از خودرو در حال حرکت، نزدیک بودن به ماشین های در حال انفجار، پریدن از یک ارتفاع بسیار زیاد و ماندن برای یک مدت طولانی در زیر آب. برج های ارتباطی بازی به رنگ آبی بر روی نقشه دیده میشوند و بعد از اینکه کارت شناسایی دوستانتان را جمع آوری کردید باید به سمت این برج ها حرکت کنید تا دوستانتان بار دیگر به بازی برگردند. در مود PAYLOAD فقط شاهد تغییرات ظاهری نیستیم، بلکه گیمپلی بازی هم دچار تغییراتی میشود که اگر آن ها را ندانید امکان دارد دچار سردرگمی شوید.

گیم‌پلی[ویرایش]

این بخش میزان حساسیت در مواقع شلیک کردن و موارد این چنینی که اصل بازی پابجی هستند را تعیین می‌کند. بنابراین اگر بازیکن حرفه‌ای هستید یا می‌خواهید این عنوان را بدست آورید از این بخش غافل نشوید. هدف شما در پابجی موبایل اصلی تنها نابودی دشمنان و زنده ماندن است. برندن یک گیمر حرفه‌ای در بازی‌های دیجیتالی می‌باشد که پیش از این نام مستعار خود را در بازی‌های Delta Force بازیکن ناشناخته معرفی می‌کرد. برندن که ابتدای طراحی بازی پابجی هیچوقت فکر نمی‌کرد این بازی به یکی از محبوب‌ترین و پر کاربرترین بازی‌های تاریخ بدل شود، برای یادآوری روزهای گذشته گیمری خود نام آن را اینگونه گذاشت. یوسی یا همان UC،یکی از اعتبار های درون برنامه ای در این بازی است.

  • گان پلی بازی نیز همان طور که انتظار دارید واقعا باکیفیت است و استفاده از تمام اسلحه‌های بازی در موقعیت مناسب، می‌تواند کاربردی باشد.
  • حالا Supply zone در مپ لیویک با رنگ طلایی نمایش داده می‌شود که منابع خوبی در آن وجود دارد.
  • ما در ادامه به اینکه یوسی چیست و چه کاربردی در این بازی دارد بیشتر اشاره خواهیم کرد.
  • منطقه امن پابجی قانون ثابتی به نام نابودی بازیکن دارد و تغییر نمی‌کند و کار اصلی آن، محدودکردن نقشه برای بازیکن است؛ یعنی درطول بازی باید در این منطقه تردد و زندگی کنید و درصورتی‌که پایتان به قسمت خطر برسد، شرایط برایتان تغییر می‌کند.
  • ✔️ در تنظیمات پابجی چند بخش وجود دارد که لازمست تمام آن‌ها را باتوجه به استایل بازی خود تغییر دهید که یکی از این بخش‌ها Basic است.

در مجله خبری گیمر فروم ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را به طور صحیح وارد کنید. این بازی برای گروه سنی جوان و نوجوان طراحی شده است و به‌دلیل صحنه‌های خشونت‌آمیز، برای کودکان کم‌سن و سال مناسب نیست. در هر فصل، ماموریت‌هایی در قسمت رویال پس برایتان مشخص می‌شود که اگر با موفقیت آن‌ها را پشت سر بگذارید، می‌توانید اسلحه، لباس یا امتیاز بگیرید. همان طور که گفتیم، در آپدیت جدید پابجی، سیستم ضدتقلب پیشرفته‌ای اضافه شده که می‌تواند مچ هر متقلبی را بگیرد.

یوسی ( UC ) چیست ؟

اگر پایه اید تا این درباره این بازی بیشتر بدانید، بزنید که بریم سر اصل مطلب. پابجی موبایل دو نسخه دارد، اولین نسخه که تمام جزئیات بازی اصلی بر روی کامپیوترهای شخصی را شامل می‌شود و نسخه لایت که نقشه‎های کوچکتر آن را دارد و از گرافیک و جزئیات کمتری برخوردار است. اما چرا پابجی موبایل نصب نمیشود و چه شده که با تمام تلاشی که در طراحی بی‎عیب و نقص آن شده است، باز هم می‎شنویم” چرا پابجی موبایل وارد بازی نمیشود! ” در ادامه به طور مفصل به دلایل مختلف این که چرا پابجی موبایل نصب نمیشود خواهیم پرداخت. یوسی پایجی موبایل به شما این امکان را می دهد که بتوانید به آسانی در رقابت ها شرکت کنید و همچنین امکان پیروزی های شما را بالا خواهد برد. با کمک یوسی پابجی ها شما می توانید به سرعت ماموریت های خود را کامل کنید.

توجه کنید که اگر دشمن در داخل ساختمان مخفی شده است، در اکثر موارد می‌توانید از طریق پنجره‌های ساختمان او را غافلگیر کنید. پناه‌گرفتن در پشت‌دیوار ویا بالا رفتن از درختان شما را بهتر مخفی می‌کند تا این‌که در میان چمن‌ها قرار بگیرید. با انداختن نارنجک در یک منطقه، می‌توانید حواس دشمن را پرت کرده و حواس آن‌ها را به آن نقطه متمرکز کنید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار