دانلود بازی پابجی موبایل به همراه دانلود PUBG Mobile هندی | gamerforum

از آنجایی که اکثر کاربران از یک تنظیمات در این قسمت بهره می‌برند ما برای شما تنظیمات مناسب را گردآوری کرده‌ایم. این تنظیمات برای هدف‌هاییست که نه زیاد دورند و نه زیاد نزدیک. بنابراین وارد تمرین شوید تا بهترین حساسیت برای پابجی موبایل را برای اهداف میان‌برد پیدا کنید. حین اینکه بر روی شلیک سر هدف تمرکز دارید، باید بهترین میزان حساسیت را پیدا کنید. برای تنظیمات حساسیت پابجی موبایل در این بخش، تمرکز شما باید بر روی دقت و ردیابی حرکت باشد. وارد بخش تمرین شوید بدون شلیک کردن و بین دو هدف جابجا شوید، تا بهترین میزان حساسیت را پیدا کنید.

چرا بسیاری از مشتریان آسان جم را انتخاب می کنند؟

گیمر می تواند در پابجی موبایل دست به شخصی سازی های گوناگون و بی مانندی بزند. شخصی سازی اسلحه های متنوع، لباس، رنگ پوست، زمینه و … از جمله این شخصی ساز ها است. علاوه براین، طراحی شخصیت ها، نوع اسلحه، اتومبیل ها و خانه ها نیز می توانند در جذاب کردن بازی تاثیر فراوانی داشته باشند. در رابطه با گروه سنی مخاطبین این بازی نیز قوانین سختگیرانه‌ای لحاظ شده و بر اساس آن بازیکنان زیر 18 سال اجازه‌ی تجربه‌ی بازی پابجی موبایل هندی را نخواهند داشت. مگر اینکه تعداد زیادی از قوانین بسیار سختگیرانه و محدودکننده را رعایت کنند. مکانیزم‌های این بازی همانند نسخه‌ی کره‌ای بازی پابجی، کاملا مشابه نسخه اصلی طراحی شده‌اند و شاهد همان گیمپلی در بازی پابجی موبایل هندی نیز هستیم.

یوسی PUBG Mobile چیست؟

شما با مجله خبری گیمر فروم بازی پابجی موبایل به یک نسخه‌ی کامل از بازی پابجی دسترسی خواهید داشت که انتخاب بسیار خوبی در مقایسه با نسخه‌ی ۶۰ دلاری بازی اصلی محسوب می‌شود. میلیون‌ها بازیکن از سرتاسر جهان تا به امروز بازی پابجی را روی تلفن‌های همراه خود دانلود کرده‌اند و بخش قابل توجهی از آن‌ها نیز به طور متمادی در طول شبانه روز در مسابقات درون این بازی شرکت می‌کنند. یوسی بازی پابجی pubg موبایل یکی از ارزهای درون برنامه‌ای است.

http://eco-communication.irاین بازی از همان اول، سبک بازی‌سازی خودش را در ژانر بتل رویال (یعنی بقا تا آخرین لحظه) طراحی کرد. فرقی نمی‌کند شخصیت بازی برایتان واقعی باشد یا فقط یک کاراکتر ساخته شده، در یک بتل رویال مهم است تا آخرین نفس برای بقا بجنگید. تاکنون با PC، مود دنجرزون کانتر را تجربه کرده‌اید؟ چیزی از فورتنایت می‌دانید؟ بین بازی‌های فعلی، گزینه‌های زیادی بوده‌اند که شخصیت‌هایی را برای بقا تصویر کرده‌اند؛ اما هیچ‌کدام شرایط و سبک خاص پابجی برای موبایل را نداشتند. واحد پول یا اسکناس پابجی موبایل یوسی نام دارد که برای ارتقای سطح بازی خود در بخش های مختلف به این اسکناس نیاز دارید .

  • در این راستا یوسی‌های خریداری‌شده و سایر امکانات بازی‌های مختلف، در کوتاه‌ترین زمان به‌دست کاربران رسانده می‌شود.
  • نسخه‌ی هندی بازی پابجی موبایل برخلاف نسخه‌ی اصلی و جهانی این بازی که برای کاربران از تمامی کشورها در دسترس قرار گرفته بود، در ابتدا به طور انحصاری تنها برای بازیکنان هندی در دسترس قرار گرفت.
  • اگر بتوانید به این دو نکته توجه کنید، احتمالا بیشتر از بقیه بازیکنان پیام Winner winner chicken dinner!
  • شما می‌توانید از سایت ایران موجو با سفارش و خرید الماس فری فایر، از امکانات ویژه و جذابی که در این بازی لحاظ شده نهایت استفاده را ببرید.
  • خوشبختانه این بازی انعطاف بالایی با سیستم های عامل موبایل داشته و می توان آن را روی هر گوشی نصب کرد.
  • با این وسیله‌های نقلیه می‌توان سریع‌تر به مقصد رسید و حتی امنیت خود را با افزایش سرعت آن، تأمین کرد.
در دنیای گوشی‌های هوشمند هم اوضاع تعریفی نداشت و افراد کمی سراغ بازی‌های شوتر می‌رفتند. با معرفی بازی PUBG MOBILE و بیشتر شدن طرفدارانش در میان گیمرها، اوضاع برای بازی‌های شوتر هم بهتر از همیشه شد و میلیون‌ها نفر دوباره با بازی‌های شوتر آشتی کردند. در واقع، می‌توانید جوخه‌ای متشکل از خود و دوستان‌تان تشکیل دهید و در قالب این گروه ۴ نفره به جنگ گروه‌های ۴ نفره دیگر بروید. در این مواقع، داشتن ارتباط با هم‌تیمی‌ها یکی از ارکان اصلی موفقیت به حساب می‌آید. این ارتباط تیمی می‌تواند سطح موفقیت شما را مشخص کند و در واقع اگر به هماهنگی تیمی خوبی برسید، بدون شک می‌توانید در پابجی نیز موفق‌تر ظاهر شوید.

مودهای مختلف که بعد از دانلود پابجی با آن‌ها مواجه می‌شوید

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار