دانلود بازی پابجی موبایل نسخه جدید اپدیت پابجی موبایل به همراه دیتای کامل بازی 2 3.0 PUBG Mobile | gamerforum

پیش از هر چیز باید اشاره کرد که با یک بازی با گرافیک رئال یا واقعی طرف هستیم و به همین جهت، شاهد الهام‌ گرفتن سازندگان از تجهیزات و جنگ‌افزارها و اسلحه‌های واقعی هستیم. طراحی محیط‌ها در نقشه‌های بازی نیز بسیار خوب انجام پذیرفته و حس تنوع در نقشه‌های بازی نیز حس می‌شود. البته، برای تجربه بازی گوشی شما باید حداقل اندروید ۵ و ۲ گیگابایت رم داشته باشد. از سوی دیگر، اتصال به اینترنت نیز برای تجربه بازی ضروری به شمار می‌رود.

  • وارد بخش تمرین شوید بدون شلیک کردن و بین دو هدف جابجا شوید، تا بهترین میزان حساسیت را پیدا کنید.
  • این بازی به سبک battleground و survival میباشد و از زمان…
  • با کوچکتر شدن محل امن بازی، احتمال رو به رو شدنتان با سایر بازیکنان حاضر در جزیره بیشتر میشود و همین امر عطش اول شدن شما را برای اول شدن در آن دور بازی PUBG MOBILE افزایش میدهد.
  • در این تم، قابلیت زنده شدن دوباره نیز به بازیکن‌ها داده شده است.
  • پابجی در سال 2017 و در ابتدا برای سیستم‌های شخصی و ایکس باکس طراحی و تولید شد.

برای مثال در رویداد نخستین لاگین شما، بازیکنان دو عدد Donkatsu Medal دریافت می‌کنند. در جعبه‌های هدیه‌ای که هر بار به هنگام لاگین شدن در بازی دریافت می‌کنید، ممکن است حتی تا مقدار ۵۰ عدد Donkatsu Medal به دست آورید. در مقابل، نسخه‌ی جهانی و اصلی بازی پابجی موبایل را داریم که رویدادهای بسیار کم‌تری را برگذار می‌کند و رویدادهای کم‌تر نیز به معنای آیتم‌های ویژه‌ی کم‌تر است. گاهی نیز مانند تمام بازی هایی که به صورت رایگان عرضه میشوند، نیاز است تا برای استفاده از برخی از ویژگی های این بازی، پرداخت ارزی انجام دهید و از امکانات بیشتر و هیجان انگیز تر این بازی استفاده کنید.

خرید یوسی یوسی پابجی موبایل برای ایفون و اندروید

همچنین داشتن چند عدد نارنجک می‌تواند در اواخر بازی، همه چیز را تغییر دهد، حتی اگر عادت به استفاده از آیتم‌های قابل پرتاب نداشته باشید. اگر این گزینه را غیر فعال نکنید، ممکن است تنظیمات گرافیک شما دوباره به حالت قبل بازگردد. بالاترین میزان تنظمیات این بخش را انتخاب کنید تا بازی در روان‌ترین حالت ممکن اجرا شود.

آیا بدون ذخیره کردن بازی روی شبکه‌های اجتماعی یا گوگل می‌توانیم بازی کنیم؟

در این میان با استفاده از امکانات موجود در سایت به‌روز، می‌توانید یک خرید درون‌برنامه‌ای مناسب را انجام دهید و هر آنچه را که برای انجام بازی به آن نیاز دارید خریداری کنید. در این راستا یوسی‌های خریداری‌شده و سایر امکانات بازی‌های مختلف، در کوتاه‌ترین زمان به‌دست کاربران رسانده می‌شود. بله شما بدون ذخیره کردن بازی بر روی شبکه‌های اجتماعی و گوگل می‌توانید بازی کنید، اما در نظر داشته باشید شما در این صورت به عنوان مهمان بازی می‌کنید. اگر بازی پاک شود و یا گوشی رو عوض کنید، تمام اطلاعات و مراحل شما پاک می‌شود و بازی رو باید از ابتدا شروع کنید پس بهتر است در همان شروع اولیه بازی اکانت خود را در شبکه‌های اجتماعی ذخیره کنید. جهت دانلود گیم پلی پابجی موبایل بازی پابجی آخرین نسخه اندروید به همین صفحه مراجعه کنید. همچنین بروزرسانی پابجی و آپدیت پابجی موبایل با لینک مستقیم از بی روید به همین صفحه مراجعه کنید.

http://eco-communication.irمجله خبری گیمر فروم Mobile را از صفحه اصلی خود راه اندازی کنید و دستورالعمل‌های زیر را انجام دهید. این لانچر یک شبیه ساز اندروید است که قادر می‌باشد تعداد قابل توجهی از بازیهای اندروید را بر روی کامپیوترهای شخصی اجرا کند. به کمک اپلیکیشن RAR فایل فشرده را استخراج کنید و به صورتی که در تصویر مشخص شده است ابتدا فایل مذکور را انتخاب کرده و در نهایت ایکون مشخص شده را لمس کنید. توسعه‌دهندگان بازی‌ پابجی در تلاش هستند با به‌روزرسانی‌ مداوم سیستم‌های خود، کدهای تقلب را کشف و غیرفعال کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار