دانلود بازی کلش اف کلنز 15 83.24 Clash of Clans میهن اپ دانلود بازی اندروید و برنامه اندروید | gamerforum

این گزینه می‌تواند برای زمانی که منتظر هستید نیروهای شما آماده شوند هم مناسب باشد. در بیلدر بیس بسیاری از قابلیت‌ها و ویژگی‌ها متفاوت هستند و حتی منابعی که در این بخش بازی مصرف می‌کنید، تاثیری در بخش اصلی بازی نخواهند داشت. البته اگر در این حالت بازی Clash of Clans بخواهید از جم استفاده کنید، جم‌های شما در حالت اصلی هم کم خواهند شد.

  • به گفته سازندگان بازی؛ احتمالا قرار است که در سال جدید میلادی؛ Scenery‌های جدیدی به بازی اضافه شوند.
  • شما باید اکانت خود را بر روی جمیل تان ثبت کنید تا وقتی بازی را آپدیت می کنید اکانت خود را از دست ندهید.
  • سایت ۱۰۰۰جم به منظور ارائه مستقیم و بی واسطه خرید جم کلش اف کلنز ارزان و دیگر آفرهای این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.
  • بازی کلش اف کلنز یا کلش محصول شرکت سوپرسل و یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های استراتژیک موبایلی است.
  • کلش آف کلنز یک بازی ویدیویی استراتژیک رایگان برای موبایل در سال ۲۰۱۲ است که توسط سازنده بازی فنلاندی سوپرسل ساخته و منتشر شده است.

شما با دانلود کلش اف کلنز می توانید با میلیون ها کاربر آنلاین از سراسر جهان به نبرد به پردازید و با استراتژی خود آن ها را شکست دهید. برای دانلود کلش اف کلنز ورژن جدید با لینک مستقیم همراه باشید. شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به استفاده از هیچ‌گونه نرم‌افزار تغییر آی پی، بازی کلش آف کلنز را برای گوشی آیفون خود نصب کنید.

http://eco-communication.ir

همچنین دستاوردهای دشوارتر برای شما جواهرات بیشتری به ارمغان می‌آورد. شما میتوانید از سایت موجومکس با قیمت ارزان “جم کلش اف کلنز” خریداری کنید ، قیمت ها در سایت موجومکس نسبت به سایر رقبا ارزان تر است و در مدت زمان کمتری نیز واریز میشود. برعکس اسم آن که چالش فصلی کلش اف کلنز می باشد، شما فقط از اول هر ماه میلادی تا پایان همان ماه فرصت انجام آن را دارید ( یعنی 30 روز) و با آغاز ماه جدید میلادی چالش ها قبلی منقضی شده و چالش های جدید به بازی اضافه خواهد شد.

Clash of Clans

اگر می خواهید سرعت عمل خود را افزایش دهید و در مدت زمان کمی قبیله خود را ارتقاء دهید، لازم است با خرید جم کلش آف کلنز این کار را بکنید. فرق جوایز در حالت عادی (سطح نقره ای) و در حالت خرید گلد پس کلش (سطح طلایی) به قدری زیاد هست که مشوق هر بازیکنی برای خرید گلد پس کلش می‌شود. به طور مثال با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز دسترسی شما به قسمت بوست باز خواهد شد و می‌توانید نیروها و ساختمان های خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت سه برابر آپدیت کنید. باتوجه به آفرهای مختلف بازی در طول ماه و همچنین آفرهای موقتی برای بازیکنان، حتما هر از گاهی به صفحه خرید آفرهای کلش و پیشنهادهای ویژه بازیهم سر بزنید. اکثرا این آفرهای کلش به مراتب جذابتر از خرید جم کلش اف کلنز به صورت مستقیم هستند.

روش‌های دیگر برای دریافت جم رایگان کلش اف کلنز

اگر مجله خبری گیمر فروم ندارید همین حالا بصورت کاملاً رایگان یکی بسازید . اگر بتوانید قفل های نیرو های خاص و سربازان را باز کنید باعث افزایش جم میشود . اگر در مسابقات برنده شوید تعداد معینی از جم ها به شما اضافه میشود. برای محافظت از قلعه باید سربازان بیشتری داشته باشید و با پرداخت جم میتوانید تعداد سربازان خود را افزایش دهید.

آیا در بازی کلش آف کلنز امکان به‌دست آوردن جم وجود دارد؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار