دانلود بازی Call Of Duty: Mobile برای کامپیوتر و PC

با ما همراه باشید. اگر به سی پی ها بروید، ما در سایت زدیم حداکثر 12 ساعت. این مدل سامسونگ حتی اگر بهترین گوشی برای گیم کالاف دیوتی موبایل نباشد هم هیچ وقت ناامیدتان نمیکند. این مدل بهترین گوشی سامسونگ برای کالاف دیوتی موبایل است که رنج قیمتی معقولی قرار دارد.تراشهی پردازندهی این مدل هم اسنپدارگون ۸۶۵ است که قادر به اجرای کالاف موبایل با گرافیک اولترا و متوسط ۶۱ فریمدرهرثانیه بوده و نمایشگر سوپرامولد آن از رفرش ریت ۱۲۰Hz پشتیبانی میکند. این مدل پرچمدار ۲۰۲۰ است که بهترین گوشی شیائومی برای کالاف هم محسوب میشود.تراشهی این گوشی شیائومی اسنپدارگون ۸۶۵ است که قادر به اجرای call of duty با تنظیمات گرافیکی اولترا و متوسط ۶۱ فریمدرهرثانیه است؛ بعلاوه از نمایشگر اولد برخوردارست که از رفرش ریت ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی میکند و یک باتری بزرگ ۴۵۰۰ میلیآمپری دارد که از فست شارژ ۱۲۰ واتی پشتیبانی میکند و در کمتر از نیم ساعت میتوان آن را فول شارژ کرد. تراشهی پردازندهی بسیار قدرتمند اسنپدراگون ۸۸۸ که قادر به اجرای کال اف دیوتی با تنظیمات گرافیکی اولترا و متوسط ۶۰ فریمدرهرثانیه است. شما با این پول داخل بازی میتوانید انواع آیتمها و امکانات جدیدی که در بازی گذاشته را خریداری و برای همیشه در اکانت خود نگه دارید.

اما باید توجه داشته باشید که سی پی ها بین 10 دقیقه الی 12 ساعت به طول خواهد انجامید. اما به دلیل اختلافات زیادی که این دو با یکدیگر داشتند، ساخت بازی را اصلا خوب پیش نرفته بود. درصورتیکه نظر یا مشکلی در رابطه با مطلب بالا و انجام مراحل دارید در دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید. برخی دیگر از شخصیت ها که به بازی اضافه می شوند پولی نیستند و با نام شخصیت رایگان کالاف دیوتی موبایل شماخته می شوند که هزینه ای در بر ندارند، اما برای بدست آوردن آن ها باید یک سری مراحل و ماموریت های کالاف دیوتی موبایل را با موفقیت پشت سر بگذارید تا آن شخصیت و لباس به شما داده شود. یکی از جذابیت های بازی کال آف دیوتی موبایل همین طراوت و تازگی آیتم های بازی است که کاربران را مشتاق ادامه دادن به بازی و پشت سر گذاشتن مراحل و همچنین رقابت می کند. دستکش بوکس که در دسته اسلحه سرد قرار می گیرد و به تازگی وارد بازی شده است، سرعت بازیکن در صورت استفاده از دستکش بوکس در کالاف دیوتی موبایل زیاد است و به دلیل سبک بودن می توانید خیلی سریع حرکت کنید. باتری این مدل ۴۰۰۰ میلیآمپریست و فستشارژی که دارد تنها میتواند آن را با سرعت ۲۱ واتی شارژ کند، اما نمیتوان از این مورد گلایه کرد، چرا که این مدل از قابلیت “bypass charging” پشتیبانی میکند و همانطور که گفتیم این ویژگی علاوه بر جلوگیری از تولید گرمای بیش از حد باعث میشود جایی برای نگرانی در مورد کم بودن سرعت شارژ و یا ظرفیت باتری باقی نمیماند.

بله. نه تنها سی پی ها بلکه تمام محصولات سایت شامل گارانتی بوده و در صورت اعمال نشدن و یا داشتن مشکل، سایت آرسان گیم دوباره سی پی را برای اکانت شما واریز میکند. برای آزمایش کالاف دیوتی روی این گوشی تنظیمات گرافیکی را در بالاترین حدی که در دسترس بود اعمال کردیم و نتیجتاً توانستیم با میانگین fps 60 بازی کنیم که بدون شک دراین کلاس بینظیرست. جای دارد به این نکته هم اشاره کنیم که این مدل در ۲۰ دقیقه تست بازی کالاف دیوتی حدود ۱۵ درصد از شارژ باتریاش را مصرف کرد. قبل از این که به سراغ نسخه بعدی برویم، جا دارد اشارهای به یک بلک آپس دیگر کنیم که همزمان با بلک آپس 2 منتشر شد. اسلحه Thumper در دسته لانچر یا موشک زن ها که قدرت بسیار زیادی دارد و به جای موشک بمب پرتاب می کند. کیلاستریکهای جدیدی به بازی اضافه شدند (همچون آن Tactical Nuke معروف که به بازیکن اجازه میداد بعد از ۲۵ کیل بدون مردن، مچ را با یک بمب اتم به اتمام برساند)، رنج اتچمنتها و اسکینهایی که روی سلاحها قرار میگرفتند بیش از پیش شد، سلاحهای جدیدی اضافه شدند که برخیشان را میشد در هر دو دست گرفت (همچون آن شاتگانهای لعنتی) و پرکهای جدیدی هم برای بازیکنان در نظر گرفته شدند.

با این حساب یک تراشه به تنهایی میتواند لِوِل و سطح بازی را برای شما تغییر دهد. شما می توانید در میدان جنگ بتل رویال 100 نفره، در مسابقه مرگ تیمی 5v5 سریع، در مبارزه بقا با زامبی های ترسناک و یا در نبرد تک تیرانداز در مقابل تک تیرانداز با حریفان خود رقابت کنید. نمایشگر این مدل برای محافظت از چشم بهینه شده و میتوان گفت نسبت به مدلهای معمولی کمتر باعث خستگی چشمان شما در طولانی مدت میشود. این نسخه دارای CD KEY است. البته بازی کال آف دیوتی همیشه مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد و هر سال طرفداران این بازی منتظر نسخه جدید این بازی هستند، کال آف دیوتی برای کامپیوتر سال ها است که تولید می شود و روند داستانی بسیار مهیجی دارد که این داستان حتی به بازی موبایلی کال آف دیوتی هم کشیده شده است. این مدل را میتوان به عنوان بهترین گوشی میانرده برای بازی کالاف دیوتی معرفی کرد.تراشهی پردازندهی اسنپدارگون ۸۶۰ این مدل که قادر به اجرای کال اف دیوتی با تنظیمات گرافیکی اولترا و متوسط ۵۴ فریم در هر ثانیه است، در کنار نمایشگری که از نرخ نوسازی تصویر ۱۲۰ هرتزی پشتتیبانی میکند و باتری ۵۱۶۰ با فست شارژ ۳۳ واتی، آن را به بهترین گوشی برای کالاف که تنها ۲۳۰ دلار قیمت دارد تبدیل کرده است.

این امر برای بسیاری از گیمرها بسیار اهمیت دارد. برای دیدن این ویدیو فقط کافیه با روشن کردن وی پی ان به لینک کانال که در بالای پیج نوشته شده برید. فراموشی نکنید که دی ان اس با وی پی ان و فیلتر شکن متفاوت هست و صرفا میتوان به کمک آن پینگ را بهبود بخشید و تحریم برخی سرویس های تحریم شده را دور زد. تنها مزایای سختافزاری این مدل نیست که آن را به بهترین گوشی برای کالاف موبایل تبدیل میکند، بلکه از نظر نرمافزاری نیز ایسوس یک رابط کاربری کاملاً گیممحور برای این مدل در نظر گرفته که احتمالاً قادر به جلب نظر هواداران کالاف موبایل هم هست. همانطور که نام این مدل پیداست از نسل پنجم اینترنت پشتیبانی میکند که دراین رنج قیمتی یک ویژگی فوقالعاده (مخصوصاً برای هواداران بازی آنلاین) محسوب میشود. و در صورتی که از هواداران برند کرهای هستید و محصولات آن اعتماد بیشتری دارید، بهترین گوشی برای بازی کالاف دیوتی موبایل در این محدودهی قیمتی از برند سامسونگ که پیش رویتان قرار میگیرد همین مدلست. آپدیت کالاف دیوتی موبایل را چگونه دریافت کنم؟

یکی از اقتصادی ترین و بهترین گوشی ها برای بازی کالاف دیوتی این میانردهی شیائومیست که با توجه به تراشه پردازنده اسنپدارگون ۷۲۰G که در بطن آن قرار گرفته، قادر به اجرای این بازی یا تنظیمات گرافیکی اولترا و متوسط ۴۰ فریم در هر ثانیه است. تراشهی پردازنده این گوشی هم یکی از چیپستهای اختصاصی سامسونگ، یعنی اگزینوس ۱۲۸۰ بوده که قدرت پردازشی بالایی دارد و در اجرای کالاف موبایل موفق است. دوستان امروز با واکترو گیم پلی یک بازی خیلی جذاب یعنی کالاف دیوتی مدرن وافر با ترجمه فارسی در خدمت شما هستم. هرچند شرکت در رویدادها سرعت شما را بیشتر خواهد کرد و کمک میکند که بتوانید سریعتر به سطوح بالاتر دست پیدا کنید؛ علاوه بر این، به لطف آنها میتوانید پاداشهای بیشتری را به دست آورده و موارد بهتری را آنلاک کنید. آمریکاییها برای جلوگیری از قدرتمندتر شدن خالد و نجات شهر آماده حمله به آنجا میشوند و هدف اول ایستگاه تلویزیونی است که خالد از آنجا برنامههایش را پخش میکند، ولی انگلیسیها تصمیم میگیرند پیش از حرکت سربازهایشان مهره اسب را برای اطمینان به جلو بفرستند؛ ولی این مهره گم شده!

البته این مدل نمایشگر ال سی دی ۴.۷ اینچی دارد و ظرفیت باتریاش تنها ۱۸۲۱ میلیآمپرست، اما با وجود جمعوجور بودن و طراحی نسبتاً قدیمی آن، نمیتوان از کیفیت بینظیر سختافزار به نسبت قیمت آن گذشت. هر بازی ظرفیت 100 بازیکن را دارد و تا آخرین لحظهای که یک بازیکن باقی بماند، بازی ادامه خواهد داشت. در کنار این مسئله نرخ ارز باعث می شود تا پلیر هرچقدر هم مشتاق بازی کردن به صورت حرفه ای در کالاف دیوتی موبایل باشد، باز هم قید خرید اکانت را بزند و همین مسائل در کنار عدم دسترسی ایرانیان به بازی به صورت مستقیم باعث شده است تا پلیر ها برای خرید اکانت و در نتیجه بازی کردن به صورت حرفه ای به مشکل برخورد کنند. گوشی های مخصوص بازی را گوشی گیمینگ می نامند که مخصوص بازی های سنگین و گرافیکی طراحی شده اند و از پس هر بازی ای با هر کیفیتی حداقل تا 3 سال بر می آیند؛ یکی از این بازی های فوق العاده و گرافیکی موبایلی، کال آف دیوتی موبایل است که در سال 2019 وارد گوگل پلی شد و ظرف مدت کمی مورد استقبال بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی قرار گرفت.

البته این مدل یک باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلیآمپری هم دارد که تا مدت زیادی میتواند انرژی مورد نیاز برای بازی call of duty را تأمین کند. اما نکته جالبی که درباره بتل رویال کاد موبایل وجود دارد این است که علاوه بر زاویه دید اول شخص، بازیکنان میتوانند به صورت سوم شخص هم بازی کنند – که اقدامی برای رقابت با امثال پابجی و فورتنایت از سوی اکتیویژن بوده است. شبیه ساز گیم لوپ امکانات فراوانی در اختیار بازیکن قرار میدهید ، در ادامه با برخی ویژگی های کاربردی آن آشنا میشویم. آموزش نصب پابجی موبایل روی کامپیوتر ترفندی است که شما میتوانید با کمک آن، علاوه بر اینکه این بازی را در کامپیوتری با سطح متوسط و حتی ضعیف بازی کنید، دیگر نیازی به پرداخت و خرید بازی و اجرای نسخه سنگین pc آن نخواهید داشت.

در این بازی اکشن اندروید می توانید در نقشه ها و حالت های چند نفره نمادین از Call of Duty: Black Ops و Call of Duty: Modern Warfare که برای اولین بار به صورت رایگان ارائه شده است بازی کنید. نقشهای عظیم با کلی جزئیات و مناسب برای نوع بازی افراد مختلف از اسنایپ گرفته تا بازیکنانی با سبک بازی تهاجمیتر و حضور ۱۵۰ بازیکن بهصورت همزمان در گروه های سه نفره یا حالت تکنفره، باعث شده تا با یک حالت بتل رویال سریع و هیجان انگیز طرف باشیم. درست مانند دستگاههای اندروید، به انواع مرورگرها دسترسی دارید تا هر اپلیکیشنی که نیاز دارید را دانلود و نصب کنید. به همین دلیل در هر آپدیت مقدار چشم گیری از حجم بروزرسانی کالاف مربوط به گان ها و اسکین گان های کالاف موبایل است. این مدل هم در جایگاه خود خوشقیمتترین و بهترین گوشی برای بازی کالاف دیوتی موبایل است که میتوانید پیدا کنید.اگر از این گوشی برای کالاف استفاده کنید میتوانید با تنظیمات گرافیکی high به متوسط ۴۳ فریم در هر ثانیه دست یابید.

پابجی موبایل – pubg mobile یکی از بهترین، خارق العاده ترین و معروف ترین بازی های سبک بقا سایت gamerforum اکشن است. بازی دارای چندین حالت مختلف از جمله حالت pvp، زامبی و غیره می باشد که شما می توانید یکی از این حالت ها را انتخاب کنید و ساعت ها در دنیای زیبای Call of Duty mobile غرق شوید. شما می توانید با خیال راحت از اکانت استفاده کنید و تمامی منابع در دسترس شما خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان اکانت کرکی خود را بهبود بخشیده و در رقابت با دوستان و سایر پلیر ها پیروز میدان باشید. البته به دلیل پرتاب نارنجک برد زیادی ندارد و نمی تواند مانند RPG مسافت زیادی را طی کند تا منفجر شود، به همین دلیل باید از نزدیک با آن شلیک کنید.

نمایشگر امولد بسیار روشن که از رفرش ریت کمنظیر ۱۴۴ هرتزی پشتیبانی میکند و با توجه به بهینهسازیهایی که ایسوس در بکگراند انجام داده، تأخیر در تاچ بسیار کم بوده و یکی از بهترین بازخوردهای لمسی را داراست. حال اگر نرخنوسازی لمسی ۲۴۰ هرتز باشد، این مدت زمان برای بهترین گوشی برای کالاف دیوتی موبایل ۰.۰۰۴ ثانیه افزایش مییابد. از دیگر موارد تأثیرگذار در کیفیت گیمپلی بازی و دریافت بازخورد بهتر، نرخنوسازی لمسی نمایشگرست، به عنوان مثال پشتیبانی یک نمایشگر از تاچ سمپلیگ ریت ۳۰۰ هرتزی به این معناست که در هر ثانیه ۳۰۰ بار نمایشگر به دنبال دادهی جدیدی بر مبنای لمس کردن پنل میگردد. به هر صورت جای نگرانی نیست و با صرف هزینهی کمتر از ۵ میلیون هم مینوان گوشی که توانایی لازم برای اجرای این بازی را داشته باشد یافت.

با این حال در صورتی که یک دستگاه ضعیف دارید و تمایلی به خرید گوشی برای گیم کالاف ندارید، پیشنهاد میکنیم تنظیمات این بازی را روی پایینترین حد ممکن قرار دهید و حداقلها را انتخاب کنید تا با کمترین میزان لگ و کندی مواجه شوید. بسیاری از اسلحهها، صندوقها، لباسها و آفرها در این بازی هیجانانگیز، توسط این عنصر کلیدی قابل خرید هستند. افراد در هر سن و سالی در این اثر چند نفره و آنلاین وقت میگذرانند و اوقات خوشی را سپری میکنند. امکان بازی به صورت چند نفره تنها شروع ماجرا است چون Activision قول داده است طی ماههای آینده با بهروزرسانیهای متعدد حالات بازی را افزایش دهد. اسلحه CBR4 در دسته SMG ها که اسلحه های سبک با کالیبر کوچکتر هستند، بسیار سبک است و زمان شلیک تیر آن به صورت پشت سر هم بسیار زیاد است، اما فواصل دور را نمی تواند به خوبی هدف بگیرد و باید از نزدیک درگیری کنید. این مدل که از جدیدترین میانردههای سامسونگ است، نسبت به قیمتش مشخصات بسیار خوبی مثل نمایشگر سوپرامولد ۹۰ هرتزی دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار