دانلود وارزون موبایل اندروید Call of Duty Warzone Mobile | gamerforum

چون پوسته آن به‌عنوان یکی از جوایز مجله خبری گیمر فرومش‌ثبت‌نام اعلام شده است. چت صوتی – در تمام بازی‌هایی که بالاتر ذکر کردیم، داخل یا خارج از بازی می‌توانید چت صوتی انجام دهید. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. جدیدترین و داغ‌ترین مطالب را در شبکه‌های اجتماعی شهرسخت‌افزار دنبال کنید. به این موضوع اشاره کرده که شایعاتی که درباره بازی پخش شده‌اند، بی معنی هستند و هنوز زمان زیادی تا انتشار این عنوان فاصله داریم. در زمینه داستانی، جلوگیری از تمامیت‌خواهی و تلاش برای آزادی بشر، محتوایی خوب است که البته در میان ویژگی‌های بازی، اثر خود را از دست می‌دهد.

دانلود نرم افزار

بازیکن در این بازی به طور مداوم در دلهره و استرس است و همواره باید مراقب خود باشد تا توسط سایر بازیکنان هدف قرار نگیرد. همچنین بعضی از رویدادهای بازی موارد ترسناکی را به بازی اضافه می‌کنند. علاوه بر آن ظاهر برخی اسکین‌ها ترسناک است و ممکن است در مواجه‌های ناگهانی بازیکن بترسد. بازیکن در راه این از تنوع بالایی از سلاح‌های گرم و سرد برخوردار است و غیر از آن می‌تواند از سیستم‌های پشتیبانی که در جهان بازی وجود دارد مانند موشک باران و مانند آن استفاده کند. وقتی بازیکن می‌بازد، با رفتن به زندان گولاگ و انجام یک دوئل پراسترس، می‌تواند به بازی برگردد که آن هم فضای خشونت‌باری دارد. مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.

طبق اعلام کمپانی اکتیویژن بازی این بازی برای جلوگیری از اعمال فشار بار زیاد روی سرورهای دانلود، برای مناطق مختلف در ساعات متوالی و نه به صورت همزمان عرضه خواهد شد. ظاهراً برای کاربران ایرانی امکان دانلود بازی از حدود ساعت 20 امشب فراهم شده و حجم بسته دانلود (برای ویندوز) نیز حدود 24.9 گیگابایت است. سیستم اینونتوری بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و به سمت سیستم‌هایی بر پایه‌ی کوله پشتی که در بازی‌هایی نظیر پابجی و ایپکس لجندز دیده می‌‌شوند، متمایل شده است. این بدان معناست که در ابتدای بازی شما از یک کوله پشتی کوچک برخوردار هستید که طبیعتا فضای محدودی دارد و در نقشه می‌توانید به کوله‌ پشتی‌های بزرگ‌تری دست پیدا کنید.

  • حضور 120 نفر هم‌زمان در میدان جنگ، واقعا خاص و فوق‌العاده است.
  • در نسخه کالاف دیوتی وارزون، بازی بر روی کامپیوتر و لپتاپ انجام می‌شود، در حالی‌که نسخه موبایل بر روی موبایل انجام می‌شود.
  • از آنجایی که چهار شرکت تولیدی معتبر و قوی در حال کار بر روی این بازی هستند، احتمالا کاربران باید آماده مواجه شدن با یک بازی فوق العاده قوی و سنگین باشند.
  • حال ویژگی آن اینجاست که با برداشتن پلاک، شما مقداری پول و یک رادار کوتاه مدت را دریافت می‌کنید که هم جای دشمنان و هم جای جعبه‌های اطراف را مشخص خواهد کرد.
  • با انتخاب مکان مناسب برای نصب نرم افزار بر روی سیستم می‌توانید سرعت بازی و چگونگی انجام آن را کمی تحت تاثیر قرار دهید.
به دلیل محدودیت­ ها و تحریم های ایران قابلیت خرید سی پی برای گیمر ها وجود ندارد . به­ همین امر شما می­توانید به راحتی با پرداخت وجه رایگان کشور،خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان موبایل تان را از ماداشته باشید. این اخبار که توسعه‌دهنده‌ها منتظر دریافت حالت مولتی‌پلیر در شکل استاندارد هستند، نگرانی‌ها را درمورد کالاف دیوتی موبایل بیشتر می‌کند و نشان می‌دهد که احتمالا عمر این بازی رو به پایان است. اما ممکن است Warzone Mobile، بسیاری از حالت‌های مشابه آن بازی را با ویژگی‌های یک اینجین به‌روزتر و ترکیب با Warzone 2.0 ارائه کند.

http://eco-communication.ir

نکته‌ای که احتمالا اخیرا همه ما متوجه شدیم این است که بهترین راه به جواب رسیدن، شبکه‌های اجتماعی هستند. کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است تا گیم‌پلی منحصر به فرد و بسیار هیجان‌آور وارزون را روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. همه‌چیز با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده و از موارد صوتی بگیرید تا جلوه‌های بصری و انیمیشن‌ها و حتی سیستم کنترل بازی، همگی برای بازی با صفحه گوشی بهینه‌سازی شده‌اند. همه‌چیز مهیاست تا یک بازی شگفت‌انگیز را روی گوشی خود نصب کنید.

سیپی وارزون موبایل

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار