دانلود وارزون موبایل اندروید Call of Duty Warzone Mobile | gamerforum

حال ویژگی آن اینجاست که با برداشتن پلاک، شما مقداری پول و یک رادار کوتاه مدت را دریافت می‌کنید که هم جای دشمنان و هم جای جعبه‌های اطراف را مشخص خواهد کرد. مهم­ترین تفاوتی هم که بین بتل و حالت­های دیگر وجود دارد این است که در حالت بتل، علاوه ­بر دید اول شخص قابلیت دید سوم شخص را هم خواهید داشت. این بخش ظرفیت 120 بازیکن را دارا است و شما می­توانید تک نفره، دو نفره یا چهار نفره بازی کنید. در این بین هم رویداد­ها و چالش­های مختلف به صورت هفتگی برگزار می­شود که باعث جذابیت بیشتر و کسب جوایز مختلف می­شود. البته این هم بستگی به این دارد که شما می­خواهید با چه بازیکنانی بازی کنید.

  • با اینکه هنوز خبری از نحوه دانلود وارزون موبایل در دسترس نیست، احتمال ادغام شدن کالاف دیوتی موبایل با این بازی وجود دارد.
  • عمده بازیکنا هم کینه‌این، مثلا اگه بزنیشون برمیگردن حالت رو بگیرن‌.
  • به‌نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن به دنبال توسعه‌ی وارزون موبایل است تا به این ترتیب عرصه‌ی رقابت را گسترده‌تر کرده و در پلتفرم محبوب نیز حرف بیش‌تری برای گفتن داشته باشد.
  • همه‌چیز مهیاست تا یک بازی شگفت‌انگیز را روی گوشی خود نصب کنید.
  • در این بخش از سری مقالات دیاموند لند تصمیم گرفتیم تا با آموزش نصب کالاف دیوتی وارزون، به شما برای داشتن یک بازی هیجان انگیز کمک کنیم.
اکتیویژن اعلام کرده که نه تنها نسخه 2022، بلکه از این به بعد تمامی نسخه های کالاف دیوتی و وارزون از پایه همراه با یکدیگر و در یک پکیج ارائه خواهند شد. می­دانید که شخصیت‌های کالاف دیوتی وارزون موبایل،با توجه به سطح شما قابل انتخاب هستند و هرکدام از آن‌ها می‌توانند با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارند، به شما در جنگ­ هایتان کمک کنند. سی پی وارزون موبایل قابلیت هایی را به شما می دهد که حتی در گیم پلی بازی تاثیر گذار است. همانطور که قبلا وعده داده شده بود، اکتیویژن نسخه اصلی کالاف دیوتی وارزون را با نام Warzone Caldera دوباره در دسترس بازیکنان قرار داد. کالاف دیوتی وارزون هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد ولی در سال ۲۰۲۳ می‌توانیم منتظر عرضه آن باشیم و شما از همان روز عرضه می‌توانید این بازی را از مایکت دریافت نمایید. برای رسیدن به مرحبه بعدی از بازی، لازم است تا این قوانین را تایید کنید.

وارزون، فرزند تازه خانواده بزرگ کالاف دیوتی

این محتوا شامل تفنگ‌هایی هم می‌شود که درطول عرضه محدود به بازی اضافه می‌شوند. دقت کنید که بعضی از چالش‌ها در زمان عرضه محدود بازی در دسترس نیستند. مثل دیگر عنوان‌های Call of Duty، در این چالش‌ها باید مجموعه‌ای از اسلحه‌ها، مهارت‌ها یا تجهیزات را تکمیل کنید.

http://eco-communication.irدر کنار یک سری از تغییرات کلی، تعدادی تغییرات جزئی نیز وجود دارند. به عنوان مثال در وارزون ۱ هنگامی که از هواپیما به بیرون پریده و به سمت نقشه حرکت می‌کردید، می‌توانستید در میان زمین و آسمان به دیگر بازیکنان شلیک کنید و آن‌ها را از همان ابتدا از میان بردارید. با این حال این ویژگی در وارزون ۲.۰ کنار گذاشته شده تا بازیکنان بهتر بتوانند به انتخاب مکانی بهتر برای جمع‌آوری تجهیزات فکر کنند. علاوه بر کشور بازی، لازم است تا نام کاربری و پسورد خود را نیز وارد کنید. اگر پیش از این در بازی اکانت کاربری نساخته‌اید، لازم است تا در اولین قدم به ساخت اکانت کاربری خود بپردازید.

نظرات

مجله خبری گیمر فروم به ذکر است که این کمپانی ها به دنبال ارتقا کلی و جامع بازی های موجود هستند. در رویداد خبرگزاری شرکت اکتویویژن، این شرکت اعلام کرد که بازی وارزون موبایل به احتمال زیاد در نقشه وردانسک رخ می دهد. این بازی حالت بتل رویال داشته و کاربران با خیال راحت می توانند به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار