دانلود پابجی موبایل 2 4.0 PUBG MOBILE بروزرسانی و نصب نسخه جدید | gamerforum

حالا که صحبت از پیشروی در بازی شد، باید بگوییم که پابجی دست شما را برای پیشروی در بازی باز می‌گذارد و در واقع استراتژی‌های متفاوتی را برای موفقیت می‌توان انتخاب کرد که هر یک خوبی‌ها و بدی‌های خود را دارند. قرار گرفتن در بطن درگیری‌ها و تلاش برای گلاویز شدن با بازیکن‌های دیگر می‌تواند منجر به کشته شدن شما شود، اما اگر زنده بمانید می‌توانید دیگران را لوت کنید و به این ترتیب ابزار و تجهیزات بهتری برای برنده شدن در بازی خواهید داشت. تمام این سناریوهای مختلف باعث شده تا پابجی یک بازی بسیار پویا باشد که هر دست آن می‌تواند چیزهای جدیدی برای ارائه به شما در چنته داشته باشد.

  • ابتدا از عدم نصب یا حذف بازی پابجی از روی موبایل خود اطمینان حاصل کنید.
  • از سوی دیگر، بخش تمرینی هم می‌تواند همراه خوبی برای شما در یادگیری چم و خم‌های پابجی موبایل باشد.
  • این بازی در اول برای پلتفرم PC عرضه شد و پس از چند ماه نیز، به صورت رایگان، در اختیار گیمر های موبایلی قرار گرفت و به سرعت در سرتا سر جهان، علاقمندان را به خود جذب کرد.
  • شخصی سازی اسلحه های متنوع، لباس، رنگ پوست، زمینه و … از جمله این شخصی ساز ها است.
  • بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند.
  • البته این را در نظر داشته باشید که در مسیرهای مه‌آلود این قضیه برعکس عمل می‌کند.

اگر سخت بود، حساسیت را تغییر دهید و آنقدر این عمل را تکرار کرده تا میزان مناسب را پیدا کنید. به طورکل، اگر قصد دارید در کنار لذت بردن از بازی، به هیچ وجه شلیک‌های خود را از دست ندهید، این آموزش را انجام دهید که کمک می‌کند صرفاً نخواهید تنظیمات گیمرهای دیگر را کپی کنید. اکثر بازیکنان حرفه‌ای و باتجربه در این بخش ترجیح می‌دهند رنگ‌های صورتی، قرمز یا سبز را انتخاب کنند که نسبت به رنگ‌های دیگر قابل تشخیص ترند. بنابراین برای تنظیمات حرفه ای پابجی به شما هم این رنگ‌ها را توصیه می‌کنیم. با فیلتر شکن میشه از گوگل پلی دانلود کرد ولی دانلود نکن چون اپ گوگل پلی با فیلتر شکن هم میدونه ایرانی هستی و پابجی مضخرفی برات دانلود میکنه.

http://eco-communication.ir

یادتان باشد در بازی‌های بتل رویال، تعداد کیل‌هایی که می‌گیرید تقریبا هیچ اهمیتی ندارد و مهم‌ترین موضوع، دوام آوردن تا پایان بازی و تبدیل شدن به آخرین بازیکن یا تیم است. با خرید یوسی از واریا شاپ میتوانید بلیت طلایی خود را که شامل ۲ مدل از جمله الایت پس ( ۳۶۰ یوسی )و الایت پس پلاس ( ۹۶۰ یوسی ) میباشد بدست آورید. واریا شاپ به شما این امکان را میدهد که به با توجه به نیاز خود با دسته بندی های مختلف مقدار یوسی مورد نظر خود را با استفاده از آیدی عددی و اسم بازی خود در سریع ترین زمان ممکن و نازلترین قیمت ( تضمین قیمت ) و امنیت وجه واریزی دریافت کنید.

آیا با دانلود پابجی موبایل، گوشی ما خراب می‌شود؟

در بخش‌های بعدی قصد داریم به نکات دیگری در رابطه با مجله خبری گیمر فروم یوسی پابجی با قیمت مناسب بپردازیم. در نقشه‌های بازی پابجی رودخانه و دریاچه وجود دارد که در بعضی مواقع عبور از این دریاچه‌ها بسیار راحت‌تر از مناطق خشکی است؛ اما به یاد داشته باشید با این کار به‌راحتی به دشمن فرصت می‌دهید تا در شرایط خوبی شما را هدف خود قرار دهد. حتی ماندن زیر آب در مدت طولانی فقط برای شما فرصت بیشتری می‌خرد؛ ولی جلوی حریف را نمی‌گیرد. همچنین با خرید یوسی پابجی موبایل می‌توانید به نقشه‌های جدیدی بروید و با ماموریت‌های جدیدی روبرو شوید.

خرید ۶۳ یوسی پابجی

زمانی که یکی از هم تیمی های دشمن شما دچار آسیب شده است و دیگر اعضای تیم مشغول رسیدگی به او هستند، بهترین زمان است که شما ضد حمله را شروع کنید و دشمن را در عمل انجام شده قرار دهید تا بتوانید پیروزی در میدان را به دست آورید. علاوه‌براین، هر تیر یا صدمه‌ای که در این منطقه به شما وارد شود، دو برابر آسیب می‌زند. برای مقابله با این شرایط، راهی جز استفاد حداکثری از موقعیت امن و خروج سریع از منطقه خطر ندارید. پیشنهاد بازار برای دوری از منطقه خطر، استفاده از ماشین و موتورهای داخل بازی است که معمولا در قسمت‌های نزدیک به منطقه خطر قرار دارند و می‌توانند شما را نجات دهند.

خرید ۱۸۷۵ یوسی پابجی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار