دانلود پابجی موبایل PUBG Mobile 2 4.0 نصب آپدیت جدید اندروید | gamerforum

پوشه ی com.tencent.ig را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید. ممجله خبری گیمر فروموعه‌ای از رویدادهای جدید برای رسیدن به یک هدف؛ با دوستانتان در رتبه‌بندی پیشرفت کرده و در انواع رویدادهای فوتبالی شرکت کنید. سپس فایل دیتا بازی را مطابق جعبه راهنما، به پوشه ذکر شده منتقل کنید. تیراندازی از فاصله ۲۰ متری را شروع کنید و انگشت خود را به سمت پایین نگه دارید. اگر شبکه دوربین بالاتر از هدف باقی بماند، باید حساسیت را افزایش دهید و برعکس. برای تمرین این بخش هم مانند قسمت قبلی عمل کنید و بدون حرکت دادن هدف بر روی ضربه‌ها تمرکز کنید.

گوشی‌ام در زمان اجرای این بازی داغ می‌کند؛ چه کنم؟

انتخاب مکان های مناسب برای فرود توسط فردی که هدایت تیم را برعهده دارد بسیار ضروری است و اگر در جاهایی که شلوغتر هستند فرود بیایید شانس کمتری برای پیروزی در رقابت دارید و کارتان کمی سخت تر میشود. هدفون به شما کمک میکند با هم تیمی هایتان ارتباط برقرار کنید و در طرف مقابل باعث میشود که صدای بازی را با کیفیت بالاتری بشنوید و بخوانید عکس العمل مناسب تری داشته باشید. والپیپرهای متحرک معمولا مصرف باتری را افزایش میدهند و از منابع سخت افزاری گوشی موبایلتان استفاده میکنند، سعی کنید از والپیپرهای متحرک استفاده نکنید و یا آنها را در هنگام اجرای بازی غیرفعال کنید.

پابجی: بتل‌گراندز

متاسفانه طبق دستور قضایی، ما در بازار موظف بودیم بازی پابجی اندرویدرا حذف کنیم و امکان ارائه آن را نداریم، امیدواریم عذر ما را درک کرده و به‌جای آن، از اطلاعاتی که در این متن برایتان نوشته‌ایم، استفاده کنید. با نصب پابجی موبایل، می‌توانید حالت‌های گرافیکی متفاوتی را فعال کنید و اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، همه این حالت‌‌ها چشم‌نوار هستند. البته اگر گرافیک اهمیت کمی برای شما دارد و فقط می‌خواهید وارد دنیای هیجان‌انگیز PUBG شوید، می‌توانید سراغ دانلود نسخه لایت بروید. یکی از مهمترین مزایای خرید از ارزانترین سایت خرید یوسی، امکان خرید تجهیزات و لوازم مورد نیاز مبارزه مانند پیشرفته‌ترین ماشین‌ها و سلاح‌ها برای شکست دادن رقبا در این بازی اکشن و هیجان‌انگیز است. در واقع با خرید یوسی دسترسی به تمام آیتم‌ها و امکانات بازی راحت خواهد بود.

  • ابتدا دسترسی ‌های بازی خود را بررسی کرده و درصورتی که مجوز دسترسی به میکروفن خود را به بازی نداده‌اید، اینکار را انجام دهید؛ در انتها از سلامت هندزفری و میکروفن خود نیز اطمینان حاصل کنید.
  • با اجرای اولیه بازی در همان لحظات اول محو گرافیک عالی بازی می شوید و همچنین صداگذاری مهیج و گیم پلی جذابش شما را به وجد خواهد آورد.
  • ما میتوانیم به شما اطمینان دهیم که سایت zeox بهترین سایت خرید یوسی است.
  • شما حتما در شرایطی که لازم است به عقب برگردید و خود را از چشم دشمن خود بپوشانید.

بازی‌ پابجی یک بازی‌ ویدئویی‌ بتل‌رویال رایگان است که توسط Lightspeed & Quantum توسعه‌ پیدا کرده است. این بازی در گوگل‌ پلی بیشتر‌ از 500 میلیون‌بار دانلود شده‌است و 41 میلیون بررسی و نقد را به خود اختصاص داده‌است. همچنین یوتیوبرهای معروفی نظیر Shroud و Dr DisRespect به خاطر تعداد کشتن های زیاد و پیروزشدن در این بازی شهرت دارند و ویدئوهای خود‌ را از محیط این‌بازی با طرفداران خود به‌ اشتراک گذاشته‌اند. Player Unknown’s Battle groundsیا به اختصار PUBG یک بازی آنلاین و در سبک اکشن است که توسط Tencent برای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است. منطقه امن پابجی قانون ثابتی به نام نابودی بازیکن دارد و تغییر نمی‌کند و کار اصلی آن، محدودکردن نقشه برای بازیکن است؛ یعنی درطول بازی باید در این منطقه تردد و زندگی کنید و درصورتی‌که پایتان به قسمت خطر برسد، شرایط برایتان تغییر می‌کند. Quick Match؛ حالت اصلی این مود که بازیکنان در آن، روی یک نقشه کوچک‌تر، به مدت ۸ دقیقه باهم بازی می‌کنند.

http://eco-communication.irدر این بخش تمرکز بر روی زمانیست که شما به دنبال هدفی نیستید؛ بنابراین باید به عوض کردن جهت صورت کارکتر توجه کنید. این میزان باید جوری تنظیم شود که بتوانید با حرکت یک انگشت، عقب را ببینید. میزانی را انتخاب کنید که وقتی یک بار انگشت شست خود را می‌کشید به دو دایره نزدیک باشید تا بر واکنس نشان دادن کنترل بهتری داشته باشید. روشنایی هر چه بیشتر باشد، شناسایی دشمنان نیز به مراتب راحت‌تر می‌شود. البته این را در نظر داشته باشید که در مسیرهای مه‌آلود این قضیه برعکس عمل می‌کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار