دانلود کلش اف کلنز Clash Of Clans 15 83.26 نصب و بروزرسانی کلش اف کلنز با لینک مستقیم | gamerforum

را مجله خبری گیمر فروم کرد و دو ماه پس از آن بازی انقلابی کلش آف کلنز را معرفی و عرضه کرد. مراحل اولیه ساخت بازی به گفته سوپرسل نزدیک به هشت ماه طول کشید و پنج ماه پایانی بسیار خسته کننده و پیاپی بود. درست در همین چند سال پیش بود که استودیوی سوپرسل سرویسی را به نام سوپرسل ID معرفی کرد که شما می‌توانستید از طریق آن؛ به تمامی بازی‌های سوپرسل دسترسی داشته باشید و دیتای بازی‌هایتان را روی این سرویس ذخیره کنید. درواقع سوپرسل قصد داشت که با سرویس جدید خودش؛ به نوعی سوپرسل ID را جایگزین اکانت گوگل‌ پلی گیمز کند و اکوسیستم خودش را داشته باشد.

  • البته یادتان باشد که ممکن است برای پیدا کردن یک کلن ایرانی با گیمرهایی فعال، نیاز باشد کمی جستجو کنید.
  • همچنین دستاوردهای دشوارتر برای شما جواهرات بیشتری به ارمغان می‌آورد.
  • 4 – از ثبت کامنت هایی با محتوای فروش حساب کلش آف کلنز و … خودداری کنید چرا که به هیچ وجه کامنت شما ثبت نخواهد شد.
  • در واقع شما میتوانید با خرید جم کلش آف کلنز از سایت آسان جم کیفیت بازی خود را ارتقاء دهید و در میان مدعیان رقابت باشید.
  • یکی از ارکان اصلی بازی که از ابتدا با آن سروکار داریم ساختمان‌های بازی است.
  • این بازی به دلیل آنلاین و تحت سرور بودن در کنار دارا بودن سرورهای قدرتمند در زمینه جلوگیری از تقلب و سوء استفاده مود و هک نمی شود.

کلش آف کلنز برای دانلود و بازی رایگان است، با این حال، برخی از آیتم های بازی را می توان با پول واقعی نیز خریداری کرد. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید، لطفاً خریدهای درون برنامه ای را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید. همچنین، طبق شرایط خدمات و خط‌مشی رازداری ما، برای بازی یا دانلود کلش اف کلنز باید حداقل 13 سال سن داشته باشید.

پول درون بازی

آپگریدهای جدیدی هم برای ساختمان‌ها و نیروها در دسترس هستند که می‌توانند کار شما را در دفاع آسان‌تر کنند. کلیه جوایز و پاداش های دریافتی در بخش چالش های فصلی به این بانک منتقل می‌شود. از جمله کارایی های جالب این مخزن افزایش 2 برابری دریافتی شما در نبردها و اتک ها می‌باشد. یعنی اگر شما به طور مثال از یک اتک 100 هزار سکه بدست آورده باشید، 100 هزار سکه دیگر نیز به بانک فصلی شما اضافه می‌شود! جهت خرید ارزان بلیت طلایی کلش، از باکس بالا بر روی خرید آیتم کلیک نمایید.

مزایای خرید جم کلش آف کلنز

برخی از نرم‌افزارهای موجود در بازار هم می‌توانند بهترین بیس‌های هر تاون هال را به شما نمایش دهند. ● منابع را جمع آوری کنید و از بازیکنان دیگر غارت کنید تا دهکده خود را ارتقا دهید و آن را به یک دژ تبدیل کنید. ● اتحاد ایجاد کنید، با قبیله خود در بازی‌های قبیله همکاری کنید تا آیتم‌های جادویی ارزشمند به دست آورید. برای افزایش سرعت انجام سفارش، لطفا کد بکاپ اکانت جیمیل یا فیسبوک و یا توضیحات مناسب که به تسریع سفارش شما کمک کند را اینجا بنویسید.

سوالات متداول  در مورد خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

اگر دوست دارید تا مدیریت یک دهکده را در یک بازی استراتژی آنلاین برعهده بگیرید و وارد جنگ‌هایی جذاب شوید، حتما سری به کلش آف کلنز بزنید. البته، به یاد داشته باشید که تجربه این بازی فقط به صورت آنلاین میسر است و حتما باید به اینترنت متصل باشید. شما می‌توانید خریدهای درون برنامه بازی آنلاین کلش آف کلنز را از طریق خدمات فروشگاه اینترنتی آی‌گیم انجام دهید. روش‌های زیادی از جمله بوست کردن منابع، خرید اکسیر، خرید طلا، خرید دارک اکسیر، تکمیل فرایند ارتقا و خرید پوسته‌های مختلف برای خرج کردن جم‌های کلش آف کلنز وجود دارد که شما بسته به نیازتان یکی از آن‌ها را خریداری می‌کنید. اما در این میان بسته‌های تخفیفی وجود دارند که با جم‌ها قابل خریداری هستند و منابع زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند و بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار