دوره آموزش کامل ICDL با اراِئه مدرک فنی حرفه ای

دوره آموزش کامل ICDL با اراِئه مدرک فنی حرفه ای

در پایان دوره مهارت های هفتگانه (کار با کامپیوتر، ویندوز، اینترنت و نرم افزار آفیس) را یاد می گیرید و می توانید کارهای روزمره خود را با کامپیوتر در منزل و اداره آموزشگاه کامپیوتر در تبریز انجام دهید. در پایان کلاس ها از طرف آموزشگاه به آزمون ICDL  سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوید و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی گواهینامه بین المللی ICDL به شما داده می شود. فراگیران در این بخش از آموزش مهارت های هفتگانه icdl می بایست استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانند تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز انجام دهند. همچنین لازم است کار با فایل‌های رایانه‌ای و مدیریت آن‌ها مانند کپی، حذف و …. علاوه بر این مدیریت و تقسیم بندی فایل‌ها و زیرفایل‌ها هم در بخش دوم دوره icdl جهاد دانشگاهی اصفهان به شما آموخته خواهد شد. دوره ICDL جهاد دانشگاهی مشهد هر ساله پس از اعلام مراکز کوتاه مدت جهاد دانشگاهی ثبت نام آن ها قابل انجام خواهد بود.

  • این دوره به اندازه ای مهم است که با گرفتن مدرک آن می توان به راحتی در هر جای دنیا  استخدام شد.
  • گواهینامه ICDLمدرکی معتبر و مورد تایید ۱۴۹ کشور جهان، سازمانهای بین المللی،ادارت و….
  • عملا یک مدیر سیستم می تواند عملیات را در یک مهمان ماشین مجازی متوقف کند، این مهمان را به یک کامپیوتر فیزیکی دیگر منتقل یا کپی کند.
  • گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای بازگشت سرمایه را در زیر ساختهای IT افزایش می دهد.

در واقع سعی می کنیم کلیات جامعی از مهارت های هفتگانه کامپیوتر را با سرفصل های این آزمون مهم برای شما معرفی کنیم. در حال حاضر به عنوان يک مدرک بين المللی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، از مدرك ICDL یاد می شود. برای ثبت نام در دوره های ICDL پيش نياز خاصی مورد نیاز نبوده و اين مدرک خود به تنهایی برای عمده ای از کلاس های آموزشی پيشرفته به عنوان پيش نياز به شمار می آید و همانند کارت مهارت فنی و حرفه ای معتبر است. مجتمع های فنی در حوزه های متفاوتی به ارائه دوره های آموزشی پرداخته و برای دانش پذیران خود مدرک معتبری را نیز صادر می کند. به طور مثال در دپارتمان ICDL مجتمع فنی تهران دو سطح از دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر یا همان (Interntional Computer Driving License) ارائه می گردد.

آموزش ویندوز Windows و مدیریت فایل ها

علاوه بر این متقاضیان ثبت نام در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سازمان فنی و حرفه ای portaltvto.com و جست و جوی دوره مورد نظر اقدام به نام نویسی نمایند. لازم به ذکر است که افراد می توانند به صورت حضوری نیز درخواست ثبت نام خود را به آموزشگاه مربوطه اعلام کنند. MCSE   فرم مخفف عبارت Microsoft Certified Solutions Expert و به معناي مدرک مايکروسافت براي کارشناسان رفع مشکل مي باشد. دوره آموزشی MCSE يکي از دوره های آموزشي بسيار پر کاربرد و پر مخاطب شرکت مايکروسافت مي باشد. MCSE فرم مخفف و کوتاه شده عبارت Microsoft Certified Solutions Expert و به معناي کارشناس مورد تائيد شرکت مايکروسافت مي باشد.

ثبت نام دوره ICDL سازمان فنی و حرفه ای

دریافت این مدرک به معنای آن است که فرد با شرکت دوره ICDL به درجه ای مطلوب از مهارت در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای رسیده است. شهریه کلاس ICDL جهاد دانشگاهی مشهد در به صورت یکسان است  ، البته توجه داشته باشید دوره های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی در هر شهر به صورت متفاوت است و سامان جهاد دانشگاهی در هر شهر به صورت جزیزه ای است یعنی در هر شهر قیمت متفاوتی دارد. کلاس خصوصی و آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای خدمات آموزشی و کلی بهتری نسبت به ارگان ها دارند و جهت شرکت در کلاس فنی حرفه ای نیز می توانید در این کلاس ها ثبت نام نمایید. برای افرادی که وقت کافی برای حضور در کلاس را نداشته یا علاقمند به آموزش در محیط خانه هستند، آموزش آنلاین ICDL طراحی شده است. قابل توجه است که کیفیت هر دو شیوه آموزش ای سی دی ال به یک میزان بوده و سرفصل های آموزشی آن از سوی اساتید مجرب ارائه می گردد.

آموزش کاربردی نرم افزار میکروسافت آفیس اکسل Microsoft Office Excel

خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را فراتر از تصورتان افزایش داده و تبدیل به یک کارمند اداری حرفه ای شوید. آموزشگاه آینده برتر، بیش از ۲۰ سال سابقه دارد و یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر در شرق تهران و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای است. دوره ICDL آموزشگاه آینده برتر، از صفر آموزش کامپیوتر را شروع می کند و تا پایان دوره ی آفیس (اداری) پیش می رود و به صورت پروژه ای و عملی است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار