راهنما و آموزش جامع بازی Call Of Duty Warzone

با بهرهگیری از موتور IW Engine 3.0، اینفینیتی وارد قادر بود تا افزایش قابل توجهی به کیفیت گرافیک بازی، از جمله کیفیت بافتها و جزئیات محیطها، پارتیکلهایی همچون انفجار، فیزیک و انیمیشنهای بازی ببخشد. از طرفی این پرک در برابر پرک High Alert گزینه مناسبی است، چراکه دشمنان با پرک High Alert قادر به رهگیری شما نخواهند بود. Tracker : این گزینه حتماً برای بازیکنان کرکتر Bloodhound از Apex Legends جذاب خواهد بود. بزرگترین موردی که قرار است اضافه شود و از آن خبر داریم، نقشه جدید وارزون به نام Fortune’s Keep است که بازیکنان میتوانند در آن گشت و گذار کنند. به طوری که سازندگان آن را در مراحل آخر توسعه World at War به عنوان یک حالت اضافه ساختند. هر چند اینکار نیز هزینه هایی به دنبال دارد، اما تمام سعی ما در فروشگاه آی گیم بر آن است تا با راهکارهایی ابداعی از تحمیل این هزینه بر کاربران بکاهیم. مارکت رسمی یوسی پابجی وی آی پی فعالیت خود را از بهار سال 1400 با هدف جلب رضایت کاربران حوزه گیم و رفع نیاز آنها شروع کرد.

چرا که گیمرها برای خرید بتلپس این بازی به پول کالاف دیوتی موبایل نیاز دارند. نباید از یاد برد که برخی سودجویان نیز در مورد خرید اکانت از ایرانیان کلاهبرداری می کنند و همین مسئله باعث می شود تا بسیاری از گیمر ها برای خرید اکانت بازی اصلی کالاف دیوتی به مشکل برخورد کنند. برخی از شغلهای معرفی شده برای «ارائه سطحی جدید از تجربه گیمینگ موبایل به طرفداران» در زمینههایی مانند مهندسی، طراحی، هنر، بازاریابی و بسیاری بیشتر هستند. Spotter : این پرک به شما کمک میکند Field Upgradeها ، KillStreakها و تجهیزات دشمن را از پشت دیوار مشاهده کرده و برخی از آنها را برای هم تیمی ها خود علامت بزنید.

این عکس ها با کیفیت در اختیار شما گیمیر عزیز قرار داده شده تا با داشتن پروفایل و پس زمینه گوشی خفن گیمر بودن خود را ثابت کنید. باید اشاره داشت که این فروشگاهها عموما سیپی کالاف دیوتی را با قیمتی مناسبتر از گوگلپلی و سایتهای خارجی در اختیار مشتریان خود قرار میدهند. طبق گفتهی منابع، بخش تکنفرهی داستانی آن نسبت به مدرن وارفر ۲۰۱۹ برداشتی شجاعاتهتر خواهد بود و دارای مبارزات نزدیک، تصمیمگیریهای پیچیده و صحنههای معروف و هیجانانگیز همیشگی کال آو دیوتی خواهد بود. سپس در برنامه بلواستکس، به حساب جیمیل خود لاگین کنید. سپس اخبار و تحلیل سینما را دارند که البته کمی با موضوع اصلی این سایت تفاوت دارند.

توجه داشته باشید که بدون E.O.D در مقابل RPG شانس به مراتب کمتری برای زنده ماندن خواهید داشت. با توجه به محبوبیت بالای این بازی، اینفینیتی وارد هر ساله تلاش کرده است که با به روز کردن و توسعه دادن بازی، کاربران خود را با هیجانات و چالش های جدیدی روبرو کند. در مکانهای مرتقع موقعیت بگیرید: سعی کنید همیشه در مکانهای مرتفع موقعیت بگیرید و در ناحیه امن بمانید تا از نظر دید نسبت به سایر کاربران شرایط بهتری داشته باشید و بتوانید سایرین را از راه دور از پا درآورید. Hardline : با این پرک قادر هستید از BuyStation ها تخفیف بگیرید.

حدودای سال 61-62 کم کم پاش توی ایران باز شد و یه قسمت از شهربازی ها به این بازی های الکترونیکی اختصاص داده شد که بیشتر آدم بزرگها میرفتن بازی می کردن. وی پی ان X VPN، در طول بازی متصل میماند و اگر لحظهای اتصالش قطع شود به طور خودکار مجدد اتصال را برقرار میکند. نمایشگر ۶.۶۷ اینچی این مدل از نوع امولد است که از نرخ نوسازی تصویر تا ۱۲۰ هرتز پشتیبانی میکند و نرخ نمونه برداری لمسی در آن ۴۸۰ هرتز است. بعلاوه با توجه به اینکه پابجی یک بازی گرافیکی است، گوشی مناسب این بازی باید یک نمایشگر خوب با رفرش ریت بالای 90 هرتز داشته باشد و از یک تراشهی مناسب برخوردار باشد که پردازندهی گرافیکی قدرتمندی را در خود جای داده باشد.

اگر قصد خرید باندل Warzone را دارید و در استور بازی موجود است به راحتی میتوانید با داشتن CP Warzone که از آن با نام CP Modern Warfare هم یاد میشود خرید خود را انجام دهید. در این مطلب از سایت ایران موجو قصد داریم نحوه نصب بازی کالاف دیوتی وارزون را برای شما بیان کنیم. جف لیچ (Jeff Leach) وظیفهی صداپیشگی گوست را در کال آو دیوتی مدرن وارفر سال ۲۰۱۹ بر عهده داشت اما پس از یک سری نظرات زنستیزانه او که اخیراً دوباره در فضای مجازی منتشر شده است، اکتیویژن اعلام کرد که او دیگر در سری بازی کال آو دیوتی نقشی نخواهد داشت.

Cold Blooded : با داشتن پرک Cold-Blooded شناسایی شما توسط اسکوپ های حرارتی دشوارتر خواهد بود اما توجه داشته باشید که شناسایی شما ناممکن نیست، اگرچه همچنان توسط پهپادهای کنترلی دشمن قابل شناسایی هستید ولی آنها نمیتوانند شما را علامت بزنند. 1. OverKill : با پرک overkill قادر خواهید بود دو سلاح primary، صرف نظر از کلاسی که در آن قرار دارند در لوداوت خود داشته باشید ، اگرچه هنگام بازی قادر خواهید بود دو سلاح را بدون هیچ محدودیتی با خود حمل کنید ، اما برای اینکه در LoadOut خود این امکان را برای سلاح های شخصی سازی شده خود داشته باشید نیاز به این پرک خواهید داشت. و یک سبک بازی تهاجمی به کمک سلاح های شخصی سازی شده خود داشته باشید. به طور کلی زمان فعال سازی نرمال برای هر سفارش 30 دقیقه الی 5 ساعت کاری زمان خواهد برد، فروشگاه فارس گیمر تضمین انجام سفارش در این تایم را به مشتریان خود میدهد و خوشبختانه توانسته به این ضمانت خود پایبند باشد. Kill Chain: این پرک شانس پیدا کردن kill strike از لوت باکس ها را افزایش میدهد. پیشنهاد میشود در اوایل بازی ، یک لوداوت با پرک OverKill از لوداوت دراپ انتخاب کنید، سپس در شانس بعدی خود در استفاده از لوداوت دراپ ها یا خرید لوداوت از BuyStation یک لوداوت با پرک Ghost را انتخاب کنید.

تمام تلاش همکاران ما در سایت گیم کد این است که به شما کمک کنند در سریع ترین حالت ممکن بتوانید خرید سی پی کال آف دیوتی ٬ خرید اسکین کالاف دیوتی موبایل و شارژ آن انجام دهید. Pointman : با داشتن این پرک، تمام اعضای تیم پول بیشتری از انجام ماموریت های جانبی در وارزون دریافت خواهند کرد و برای خرید از BuyStationها استفاده کنند. استودیوی سازنده این بازی یک مپ جدید به نام Trol را طراحی کردهاست که در آن با محیطی جدید و با شرایط موجود سال ۲۰۵۱ مواجع میشویم و همینطور در این بازی از مپهای جدید دیگری استفاده شدهاست تا محیط بازی برای کاربران تکراری نشود. این رقابتها به خصوص برای افراد تازهکار فرصت بسیار خوبی فراهم میآورند تا به مقدار چند برابر یوسی که در بازی خرج کردهاند، مجددا یوسی به دست آورده و ذخیره کنند؛ اما متاسفانه کاربران ایرانی، به دلیل قرار گرفتن ایران در لیست تحریمها، قادر به استفاده از خدمات درونبرنامهای این بازی و پلتفرمهای مشابه نیستند و به همین دلیل، از بسیاری فرصتهای هیجانانگیز جا میمانند.

با توجه به اقدامات اخیر اینفینیتی وارد در شبکههای اجتماعی میتوانیم انتظار داشته باشیم که معرفی مدرن وارفر ۲ بسیار نزدیک باشد. باید توجه کنید که این بازی با کالاف دیوتی موبایل متفاوت خواهد بود. به نظر شما کدام مدل پوکو بهترین گوشی برای کالاف دیوتی موبایل است؟ شما هم موس رو به محلی که دکمه های تصویر بالا نشون میدن ببرین و دکمه ی مورد نظر رو از رو گیم پد بزنید . من بازی Call of duty warzone رو تو کنسول دارم اما متاسفانه نمی تونم بازی کنم. اگر متوجه شدید که توسط یک اسنایپر زیر نظر قرار گرفتهاید، یک حمله هوایی یا یک بمب خوشهای میتواند شما را از مخمصه خلاص کند و این مورد از ترفند های بازی Call of Duty Warzone محسوب میشود. با این حال، با قضاوت از فصلهای گذشته، با نزدیک شدن به زمان انتشار اطلاعات بیشتری منتشر میشود. آیتمهای رایگان هم وجود دارد که در این رویدادها میتوانید به دست آورید. در واقع در این تراشه ۱۱.۸ میلیارد ترانزیستور چاپ شده که در عمل این تعداد ۴۰ درصد بیشتر از ترانزیستورهای موجود در نسل قبل است. در صورتی که هر یک از بازی های درخواستی شما در آرشیو سایت موجود نیست شما میتوانید با تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه بازی را درخواست دهید تا بتوانید از طریق سایت خرید بازی دلخواه خود را تکمیل نمایید.

Fortune’s Keep یک نقشه کاملا جدید Resurgence محسوب میشود که بسیار شبیه به Rebirth Island است، اما یک فضای قلعه جدید دارد. Shrapnel : این پرک باعث میشود که در هر صدمه انفجاری که شما به دشمن وارد میکنید، سلامتی آنها تا سه ثانیه دیرتر بازیابی شود! در این مود بازیکنان به دو گروه تقسیم میشوند و باید سه نقطه مختلف زمین را تحت مالکیت خود نگه دارند. اکتیویژن همچنین اشاره کرد که Warzone 2 و Modern Warfare 2 با یک موتور ساخته میشوند و یکپارچهترین و پیشرفتهترین تجربههای این فرنچایز تاکنون را ارائه خواهند کرد. اکتیویژن شب گذشته با انتشار تریلری از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رونمایی کرد که در تاریخ ۶ آبان منتشر میشود. Warzone در واقع بخش بتل رویال بازی Call Of Duty: Modern Warfare محسوب میشود و اگر شما این بازی را در اختیار داشته باشید، تنها با دانلود ۱۵ تا ۲۰ گیگابایت میتوانید شروع به تجربه وارزون کنید، اما اگر Modern Warfare را ندارید و میخواهید به صورت مستقل کال آف دیوتی وارزون را دانلود و تجربه کنید، باید چیزی بین ۸۰ تا ۱۰۰ گیگابایت از فضای هارد خود را به این اثر اختصاص دهید! اگر پایین بودن قیمت گوشی برای پابجی اولویتتان محسوب میشود و تمایل به انتخاب یکی از گوشیهای سامسگ را دارید این مدل را به شما پیشنهاد میدهیم.

بازی پابجی موبایل در سراسر جهان طرفدار های زیادی دارد همین موضوع باعث شده است تا اصطلاحات پابجی موبایل کاربرد زیادی در میان بازیکن ها پیدا کنند و حتی در دنیای سایت gamerforum واقعی استفاده شوند. در نهایت با توجه به موقعیت و سبک بازی از آن استفاده کنید. اما در حالت غارت (Plunder) سبک رقابت شما با سایر بازیکنان کاملا متفاوت است و در آن با لوت کردن جعبهها، دزدی از سایر بازیکنان، جمعآوری بیشتر پول و مهمات و مواردی از این دست باید به موفقیت برسید. فضای کم سبب شده است تا امکان فرارکردن و مخفی شدن برای بازیکنان سخت شود.

بازی نمرات متوسطی دریافت کرد و تعداد زیادی از بازیکنان از بابت بازیای که دریافت کرده بودند احساس رضایت نمیکردند. شاید این موضوع که بازیکنان قادر نخواهند بود، محتویات خود را به وارزون ۲ اضافه کنند، باعث ایجاد تفرقه بین طرفداران Call of Duty خواهد شد، به ویژه برای بازیکنان که از زمان عرضه Warzone در سال ۲۰۲۰ تاکنون زمان و پول زیادی را صرف آن کردهاند. ✔️نسخهی موبایلی بازی call of duty روی همهی گوشیهایی که حافظهی رم بیشتر از 2 گیگابایت داشته باشند و سیستم عاملهای ای او اس 9، 5.1 اندروید (یا نسخههای جدیدتر هر کدام از این سیستم عاملها) برخوردار باشند قابل اجراست، اما مسلماً از بازی با هر گوشی نمیتوان لذت برد. برای تنظیم دی ان اس ها کافیه به تنظیمات Wi-Fi موبایل یا کنسول بازی یا کامپیوتر خود بروید. بازی کالاف دیوتی وارزون به عنوان هجدهمین نسخه از مجموعه بازی های ندای وظیفه شناخته می شود که توسط کمپانی اکتیویژن طراحی و عرضه شده است. اما در حال حاضر میتوانید با بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل و لیست بازیهایی که در ۲۰۲۲ عرضه میشوند آشنا شوید. نارنجک decoy و سرنگ stim نیز سریعتر شارژ میشوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار