سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2 حداقل و ایده آل ترین سیستم پلی مگ | gamerforum

پس از برگزاری مراسم گیم فست حساب رسمی Charlienitel ( حساب معتبر اخبار فرنچایز کالاف دیوتی) توییتی را منتشر کرد و در آن به تاریخ انتشار وارزون موبایل اشاره کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید این توییت به انتشار بازی وارزون موبایل در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ ( جمعه ۶ آبان) اشاره دارد که در آن ماه شاهد عرضه مدرن وار فر ۲ نیز خواهیم بود. بنظر می‌رسد اکتیویژن قصد دارد دو عنوان جدید خود را همزمان منتشر کند. در این توییت منتشر شده جزئیاتی در مورد عرضه بازی وارزون موبایل ارائه نشده و مشخص نشده که در تاریخ ۲۸ اکتبر نسخه رسمی یا بتای وارزون موبایل منتشر می‌شود. زمانی که می‌خواهید به سراغ نصب بازی کالاف دیوتی بروید، باید توجه داشته باشید که تک به تک مراحل را به درستی پیش ببرید.

http://eco-communication.ir

در نظر داشته باشید که حین انجام این ماموریت، ممکن است دیگر تیم‌ها نیز به شما حمله کنند؛ حریف شما فقط هوش مصنوعی نیست. تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. در قسمت Load outs هم به بازیکنان فرصت می­دهد بتوانند با انتخاب سلاح و آیتم­ هایی که آپدیت می­کنند، موجب شکست تیم حریف بشوند. برای ذخیره‌سازی نوشته نیاز استوارد حساب کاربری خود شوید، اگر حساب کاربری نداریدثبت‌نام کنید. به محض اینکه از حالت پیش ثبت نام در بیاد و کامل عرضه بشه، تو بازار اضافه می‌کنیم. اطلاعات این قسمت با عرضه جهانی بازی و آپدیت‌های جدید آن به‌روز می‌شود.

اکانت وارزون موبایل

در مجله خبری گیمر فروم بعدی، ساخت اکانت کاربری را نیز جزبه‌جز بررسی خواهیم کرد. در صورت داشتن اکانت کاربری می‌توانید این مراحل را نادیده بگیرید. تعداد اعضای خانواده فارس گیمر تا به امروز بیش از 70 هزار نفر بوده است. یکی دیگر از تغییراتی که وارزون 2 را شبیه به همان وارزون 1 می‌کند، اضافه کردن سیستم لوت بدون بک پک یا همان کوله پشتی است. در این حالت، شما وقتی که دشمن را می‌کشید،‌ به جای اینکه کیف او روی زمین قرار بگیرد، تمامی آیتم‌هایی که به همراه داشته روی زمین می‌ریزد که باعث می‌شود تا سریع‌تر و بهتر لوت کنید.

  • با خرید سی پی وارزون موبایل به راحتی می­توانید از قابلیت­ های ویژه­ی گیم استفاده کنید.
  • این‌ها شامل ایستگاه‌های خرید نقطه‌گذاری‌شده روی نقشه، قراردادها و حتی گولاک برای بعضی اکشن‌های نفر به نفر می‌شود.
  • در کالاف دیوتی وارزون، همه‌چیز در مورد نبرد تعداد زیادی از بازیکن‌ها در نقشه وردانسک‌ با یکدیگر است.
  • به علاوه، سایر تیم‌های زیرمجموعه اکتیویژن مثل Beenox، High Moon Studios و Raven هم به عنوان استودیو پشتیبانی و در نقش‌های فرعی کار خود را در ساخت بازی ادامه خواهند داد.
این چالش‌ها، پاداش‌های متنوعی دارند و راه خوبی هستند تا بازیکنان را تشویق کنند با سبک‌ها و تاکتیک‌های مختلف بازی کنند. اکتیویژن هم برای یاران وفادارش که این پیش‌ثبت‌نام را انجام می‌دهند جوایزی درنظر گرفته است. این پاداش‌ها زمانی‌که پیش‌ثبت‌نام‌ها به اعداد خاصی برسند اعطا می‌شوند.

دانلود وارزون موبایل اندروید Call of Duty Warzone Mobile

حال که فایل مورد نظر خود را دانلود کردید، لازم است تا به سراغ اجرای آن بروید. در این بخش لازم است تا برای به اجرا در آوردن فایل، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب کردن زبان مورد نظر، با کلیک بر روی دکمه Continue می‌توانید به بقیه مراحل بپردازید.

بهترین و امن ترین روش احراز هویت (Authentication) دو مرحله ای کدام است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار