سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2 حداقل و ایده آل ترین سیستم پلی مگ | gamerforum

با اینکه هنوز خبری از نحوه دانلود وارزون موبایل در دسترس نیست، احتمال ادغام شدن کالاف دیوتی موبایل با این بازی وجود دارد. یعنی پلیر های فعلی کالاف دیوتی موبایل فقط با دریافت یک پکیج آپدیت، بازی خود را به وارزون تبدیل نمایند. البته که این مسئله فقط در حد احتمال بوده و ما باید تا اطلاعیه های بعدی شرکت اکتیویژن صبر کنیم.

  • همچنین امکانات ارتباطی مختلف باعث می‌شود، افرادی که دوست دارند زمانی را با دوستان خود بگذارنند، این بازی را دوست داشته باشند.
  • ویژگی‌هایی نظیر بتل پس و Loadout و همچنین چنل‌های مختص به چت و مواردی از این دست، از جمله دیگر ویژگی‌های وارزون موبایل به شمار می‌آید.
  • بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظار قرار گرفته ترین بازی های جهانی به حساب می آید که به تازگی معرفی شده است.
  • با ده ها نقطه مورد علاقه برای استقرار، استراتژی های بقا نامحدود است.
  • اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.
  • اگر این نسخه را روی دستگاه خود نصب کرده و با آن بازی کرده‌اید فراموش نکنید که تجربه خودتان را در بخش نظرات با دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

کالاف دیوتی وارزون موبایلبزودی منتشر می‌شود و می‌توانید آن را از مایکت دریافت نمایید. امکان ندارد گیمر موبایل باشید و نام بازی وارزون موبایل را نشنیده باشید. شرکت اکتیویژن با انتشار بازی کالاف دیوتی موبایل، مطمئن شد که بازار گوشی های موبایل برای ارائه یک بازی دیگر آماده است.

http://eco-communication.ir

تیم فارس گیمر ( فورتنایت فا سابق ) از اوایل ماه مهر سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه در ایران بود که فقط محصولات بازی پر طرف دار فورتنایت را عرضه میکرد. با خرید پول درون بازی (سی پی) وارزون موبایل به راحتی بتل پس این عنوان را تهیه کنید. البته این چندان هم چیز عجیبی نیست چرا که اکثر عناوین مشهور بتل رویال، مد چند نفره هم دارند. این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده. همان‌طور که گفتیم کیلزتریک‌ها با آپدیت جدید آلفا به بازی اضافه شده‌اند.

ناگفته نماند که بلافاصله پس از مجله خبری گیمر فروم بتل پس وارزون اپراتور مخصوص آن فصل برای شما باز می‌شود. علاوه بر قرارداد ذکر شده نیز یک رویداد تازه حین بازی رخ خواهد داد که Data Heist یا به عبارتی دزدیده داده‌ها خوانده می‌شود. در این رویداد که به صورت عمومی در دسترس همه بازیکنان قرار می‌گیرد، شما می‌توانید در دومین فاز از جمع شدن حلقه گاز در بازی، شاهد اضافه شدن سه ایستگاه داده‌ها در نقشه جزیره آشیکا باشید. در این نقشه جدید که در ژاپن قرار دارد، خانه‌های قدیمی و سنتی، در کنار کانال‌های آبی دیده می‌شوند که سبک بازی را برای بازیکنان که از سیستم شنا کردن در بازی لذت می‌برند، جالب‌تر خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که این مپ به جز حالت Resurgence، برای بخش DMZ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حساب شایعات نیز حاکی از آن است که انتشار نسخه وارزون موبایل کالاف در خرداد سال دیگر یعنی 1402 منتشر می­شود.

مرحله چهارم؛ به اجرا درآوردن فایل دانلود شده

همان‌طور که دیدید بازی هنوز در مرحله عرضه اولیه است و امکان دریافت آن برای همه وجود ندارد. اما اگر می‌خواهید بازی را زودتر امتحان کنید، راهی وجود دارد. با ده ها نقطه مورد علاقه برای استقرار، استراتژی های بقا نامحدود است. استودیوی بازی سازی اینفینیتی وارد زیر نظر کمپانی اکتیویزن، وارزون را میسازد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای وارزون موبایل چقدر است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار