سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2 حداقل و ایده آل ترین سیستم پلی مگ | gamerforum

این‌ها آغازی برای پایان CODM خواهند بود، حتی اگر این چیزی نباشد که توسعه‌دهنده‌ها درحال‌حاضر می‌گویند. کانال‌‌ها – تا 5 کانال برای چت کردن در تمام بازی‌های کالاف دیوتی وارزون موبایل، کالاف دیوتی وارزون 2.0 و کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2 در دسترس قرار دارند. همینطور، با توجه به اینکه کالاف دیوتی وارزون 2 همراه با نسخه جدید کالاف منتشر می شود، انتظار میرود که دارای نقشه جدید، اسلحه‌ها، امتیازات و مکانیسم های منطبق با بازی جدید باشد.

میراث هاگوارتز + تاریخ انتشار

مجله خبری گیمر فروم متن مطالب بازینامه در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است. است، که قرار است سلاح‌ها، نقشه‌ها و اپراتورهای متعدد و جدیدی را به دل بازی بیاورد. اگر بازیکنان همکاری کنند، موفق‌ترند، می‌توانند همدیگر را نجات دهند و حتی به بازی برگردانند. در هر صورت هر حلقه‌ای را که انتخاب می‌کنید، همراهی همی‌تیمی‌هایتان را فراموش نکنید. بدون شک متغیرهای بسیار بیشتری در موفقیت شما در گولاگ جدید وجود دارد و به نوعی پیچیده‌تر و سرگرم‌کننده‌تر از گولاک وارزون ۱ شده است.

http://eco-communication.ir

بازیکن در این بازی به طور مداوم در دلهره و استرس است و همواره باید مراقب خود باشد تا توسط سایر بازیکنان هدف قرار نگیرد. همچنین بعضی از رویدادهای بازی موارد ترسناکی را به بازی اضافه می‌کنند. علاوه بر آن ظاهر برخی اسکین‌ها ترسناک است و ممکن است در مواجه‌های ناگهانی بازیکن بترسد. بازیکن در راه این از تنوع بالایی از سلاح‌های گرم و سرد برخوردار است و غیر از آن می‌تواند از سیستم‌های پشتیبانی که در جهان بازی وجود دارد مانند موشک باران و مانند آن استفاده کند. وقتی بازیکن می‌بازد، با رفتن به زندان گولاگ و انجام یک دوئل پراسترس، می‌تواند به بازی برگردد که آن هم فضای خشونت‌باری دارد. مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.

از شنا تا گولاگ جدید؛ بررسی مهم‌ترین تفاوت‌های وارزون ۱ و ۲

چون پوسته آن به‌عنوان یکی از جوایز پیش‌ثبت‌نام اعلام شده است. چت صوتی – در تمام بازی‌هایی که بالاتر ذکر کردیم، داخل یا خارج از بازی می‌توانید چت صوتی انجام دهید. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. جدیدترین و داغ‌ترین مطالب را در شبکه‌های اجتماعی شهرسخت‌افزار دنبال کنید. به این موضوع اشاره کرده که شایعاتی که درباره بازی پخش شده‌اند، بی معنی هستند و هنوز زمان زیادی تا انتشار این عنوان فاصله داریم. در زمینه داستانی، جلوگیری از تمامیت‌خواهی و تلاش برای آزادی بشر، محتوایی خوب است که البته در میان ویژگی‌های بازی، اثر خود را از دست می‌دهد.

  • طرفداران این فرانچایز محبوب مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند سازندگان چه چیزی برایشان در جدیدترین نسخه موبایل فراهم دیده‌اند.
  • بعضی از آیتم‌های بتل‌پس نیز روی روند بازی و پیشرفت بازیکن موثر است و همین باعث می‌شود کسانی که پول خرج می‌کنند کمی دست برتر داشته باشند.
  • آینده هرچه باشد، ما فعلا در Warzone Mobile حالت‌ها استاندارد مولتی پلیر و Killstraks را خواهیم داشت و در ادامه نگاهی به لیستی از آن‌ها می‌اندازیم.

با این حال به نظر می‌رسد که حالت اول شخص به طور کلی جذابیت بیشتری داشته باشد و بسیاری به آن رجوع کنند. همچنین در رابطه با بخش کلی سلاح‌ها، سیستم لوداوت وارزون ۲.۰ مشابه‌ی مدرن وارفر ۲ است. در واقع بیش از ۵۰ سلاح در بخش‌های مختلف وجود دارند که هر کدام از آن‌ها شامل تجهیزات جانبی هستند.

نظرات

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار