سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2 حداقل و ایده آل ترین سیستم پلی مگ | gamerforum

در این بخش از سری مقالات دیاموند لند تصمیم گرفتیم تا با آموزش نصب کالاف دیوتی وارزون، به شما برای داشتن یک بازی هیجان انگیز کمک کنیم. نصب بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر دارای 12 مرحله است. مراحلی که در ادامه به جزئیات آن‌ها خواهیم پرداخت و نکاتی را برای بهتر انجام شدن آن بیان خواهیم کرد. طرفداران این فرانچایز محبوب مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند سازندگان چه چیزی برایشان در جدیدترین نسخه موبایل فراهم دیده‌اند. هم اکنون برخی بازیکنان در سراسر جهان در مرحله پیش ثبت نام این بازی حضور دارند و با تکمیل ماموریت‌هایی، از سوی اکتیویژن پاداش دریافت می‌کنند. این مرحله پیش ثبت نام و آلفا تنها شامل حالت بتل رویال میشد، اما اکنون سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که وارزون موبایل، همانند نسخه قبلی کالاف دیوتی موبایل، در هنگام عرضه بخش چند نفره نیز خواهد داشت.

بررسی سوییچ EnGenius EWS7928P؛ احاطه بر ارتباطات شبکه

در کنار آن برای انتخاب نام کاربری خود، می‌توانید از گزینه رندوم استفاده کنید. به این ترتیب خود سیستم برای شما یک نام کاربری انتخاب خواهد کرد. می‌توان گفت که بتل پس در وارزون مزایای زیادی برای بازیکنان به همراه دارد. این محتوا شامل یک اپراتور جدید به همراه ماموریت‌های آن، سلاح‌های جدید، ۲۰ بلوپرینت‌ که به طور کامل قابلیت شخصی‌سازی دارند، بیش از ۳۰ اسکین برای اپراتورها و سایر موارد جزئی است.

و مجله خبری گیمر فرومکنان را مجبور می‌کند که بیشتر از قبل نزدیک هم جمع شوند. گفتنی است که نسخه‌ی اول وارزون خود به اندازه‌ی کافی پیچیده است و دنباله‌اش نیز با مکانیک‌های جدیدی که احتمالا حتی طرفداران سرسخت بازی را حداقل در ابتدا گیج می‌کند، این روند را ادامه می‌دهد. انجام داده این ماموریت به شما جوایز بسیاری از جمله مقدار زیادی XP و همچنین لوت خوب مانند Advanced UAV را خواهد داد.

همه اپراتورها در این بازی جذاب

در این مدت در زمینه اخبار بازی و برگزاری تورنمنت‌های بزرگ در سطح کشور، طراحی و ساخت انواع ربات‌های گیم و سرورهای مجازی مخصوص گیم فعالیت نمود. با اسکرول کردن صفحه به شمت پایین، عبارت دانلود فایل را مشاهده خواهید کرد. نوشته Warzone is being downloaded موجود بر روی صفحه فایل دانلود را نشان می‌دهد.

  • جمع‌آوری تجهیزات و به طور کلی لوت کردن نیز تغییراتی داشته است.
  • این بخش ظرفیت 120 بازیکن را دارا است و شما می­توانید تک نفره، دو نفره یا چهار نفره بازی کنید.
  • کالاف دیوتی وارزون هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد ولی در سال ۲۰۲۳ می‌توانیم منتظر عرضه آن باشیم و شما از همان روز عرضه می‌توانید این بازی را از مایکت دریافت نمایید.
  • با توجه به این موفقیت‌ها، اکتیویژن هم نسخه دوم وارزون را برای کنسول‌ها و پی‌سی معرفی کرد و هم اعلام کرد که کالاف دیوتی وارزون برای موبایل منتشر خواهد شد.

ویژگی چت Proximity Chat نیز که بر پایه‌ی فاصله‌ی بازیکنان از یکدیگر بنا شده نیز برای اولین بار در یک نسخه از کال آو دیوتی یعنی وارزون ۲.۰ وجود دارد. این قابلیت باعث می‌شود تا بتوانید صدای بازیکنان مختلف را هنگامی که در نزدیکی آن‌ها قرار دارید بشنوید. گفتنی است که در وارزون ۲.۰ در فاصله‌ی ۵۰ متری می‌توانید صدای بازیکنان مختلف را بشنوید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار