سیم آرماتور بندی فابریک 1 5 بسیار نرم پیکاتک | foulka

در اتصال ميلگردها در شبکه ها و صفحات قائم (شبکه ديوارهاي بتن)،براي جلوگيري از لغزش ميلگردهاي افقي،از اين نوع گره استفاده مي شود. تحلیلگر صنعت فولادایران در مورد رکود و صعود فولاد کشور در چند سال اخیر گفتند و ایشان بیان کردند که واردات در سال 1398 نسبت به چند سال اخیر رو به صعود خواهد رفت . وقتی در هر یک از گره بندی دوبار از سیم استفاده شود، به گره یک واژه دوبل اضافه خواهد شد. به منظور اتصال محکم تیرهای عمودی و ستون‌ها از این روش استفاده می‌شود.

کاربرد سیم سیاه یا مفتول آرماتوربندی

این تجهیزات بر اساس نیروی گشتاور می‌‌توانند سبب چرخش یک جسم شوند و یک گره ایجاد کنند. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان تنها در ۱.۶ ثانیه یک گره کراواتی را انجام داد. شما برای اتصال ۱۰۰ کیلوگرم فولاد، مقدار ۰.۹ تا ۱.۳ کیلوگرم سیم آرماتوربندی نیاز دارید. برای اتصال ۱۰۰۰ کیلوگرم میلگرد، ۹ تا ۱۳ کیلوگرم سیم اتصال نیاز است. مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده یکی از اصول اساسی در سیاست قیمت گذاری آسرون میباشد .

سیم آرماتور بندی فابریک 1 5 بسیار نرم پیکاتک | foulka در مرحله دوم، محصول بسته‌بندی شده، برای حفظ کشش و محصولی بهتر، در کوره‌هایی با دمای 900 درجه صنایع مفتولی فولکا قرار می‌گیرد. علت انجام این روش در زمان تولید این محصول، افزایش مدول الاستیسیته است تا کیفیت نهایی محصول افزایش یابد. روش تولید این محصول در کیفیت و قیمت سیم آرماتوربندی در زمان خرید و فروش موثر است. سیم آرماتوربندی گالوانیزه نوعی مفتول است که روی آن یک لایه فلز روی وجود دارد. از این محصول علاوه بر پروژه‌های ساختمانی، در کشاورزی، مرغداری، گلخانه‌ها، فنس‌کشی، اسکوپ‌بندی، رابیتس‌بندی و ساخت وسایل تزئینی نیز استفاده می‌شود. به‌علت وجود فلز روی، این مفتول می‌تواند دمای 600 درجه سانتیگراد و بالاتر از آن را تحمل کند و مقاومت خوبی در برابر خوردگی و سایش از خود نشان دهد.

  • مفتول سیاه در تولید توری‌های دیگری مانند توری حصاری، توری پرسی و… نیز به کار برده می شود.
  • نوع فابریک سیم آرماتور بندی از کشش میلگرد به قطر 6.5 میلیمتر تولید می شود.
  • مفتول 2.5 میلیمتر اغلب برای قالب بندی استفاده شده و کلاف های آن نیز 30 کیلوگرم است .
  • میل گردهای فولادی باید قبل از بتن ریزی، بر اساس طرح و محاسبه، به یکدیگر بسته و یک پارچه شوند تا از جا به جاشدن آن‌ها طی عملیات بتن ریزی تا خودگیری بتن جلوگیری شود.
  • از طرفی، روش دیگری وجود دارد که طی آن ضایعات و ورق فلزی و آهنی را از طریق روش نورد یا کشش تبدیل به تسمه می‌نمایند.
  • از طرفی، استفاده از این سیم به دور میلگرد در زمان ساخت‌وساز، سبب می‌شود تا میلگرد درون بتن به خوبی متصل شده و هیچ لغزشی نداشته باشد.

یکی از ویژگی های سیم آرماتوربندی این است میتواند میلگردها را درون بتن متصل نگه دارد به طوری که هیچ لغزشی نداشته باشند و براساس نقشه ی طرح شده ثابت بمانند. در نظر داشته باشید که برای تخمین دقیق‌تر باید بدانید که هرچه قطر میلگرد بیشتر باشد، به میزان بیشتری سیم آرماتوربندی نیاز خواهد بود. مفتول آرماتوربندی از نظر نوع ساخت به دو گروه تقسیم می‌شوند و هر کدام استفاده خاص خود را دارند.

هر قرقره سیم آرماتوربندی مورد استفاده در این دستگاه‌ها را می‌توان تقریباً برای گره‌زنی ۱۲۰ تا ۲۰۰ میلگرد به کار برد. برای بستن میلگردها به یکدیگر از مفتول آرماتوربندی استفاده می‌شود که با نام گره‌بندی شناخته می‌شود. سیم آرماتوربندی با سایز ۳، در کارهایی مانند نجاری استفاده می‌‌شود و وزن کلاف آن ۵۰ کیلوگرم است. این سایز‌ها در صنایع چوبی و بسته‌بندی، نجاری و… کاربرد دارند که به آن‌ها سیم نجاری گفته می‌شود. از طرفی میلگردهایی که نقطه اتصال محدودی دارند نیز به این روش گره زده می‌شوند.

هر کیلو سیم قالب بندی چند متر است؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار