صرافی کوکوین چیست؟ + ویدئو آموزشی ایرانیکارت

برای نمونه اگر حساب کاربری شما سطح صفر باشد، هنگام انجام یک ترید، شما فقط ۰.۱ % از مقدار ترید را به ‌عنوان کارمزد پرداخت می‌کنید. صرافی ارز دیجیتال کوکوین همچنین یک صفحه پشتیبانی ارائه می دهد که در صورت نیاز به کمک برای پیمایش سایت یا ویژگی ها و ابزارهای آن می تواند مفید باشد. کارمزد و هزینه‌ی معاملات از مواردی هستند که همواره مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد و گزینه‌ی مهمی برای کاربران است. در این مقاله مقدار کارمزد صرافی کوکوین را به شما ارائه می‌کنیم که در صورت تمایل می‌توانید از آن استفاده کنید.

توکن KCS یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵۴ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. در بازار معاملات اسپات و مارجین کوکوین ، چندین جنبه وجود دارد که بر سطح کارمزد معاملاتی شما تأثیر می گذارد. در سمت راست صفحه معاملات، دفترچه سفارش را می بینید، در وسط دفترچه سفارش، قیمت بازار است (آخرین قیمت این جفت ارز در حال معامله)، می توانید برای تعیین حد خود به آن قیمت مراجعه کنید. ۳-رمز معاملاتی ۶ رقمی خود را برای شروع ثبت سفارش وارد کنید. به دلایل امنیتی، هر ۲ ساعت یک بار از شما خواسته می شود که رمز معاملاتی را ارائه دهید. چه مبتدی یا یک معامله گر پیشرفته باشید، شروع معالات در این صرافی آسان است.

1.از صفحه اصلی صرافی گزینه Assets را انتخاب نموده، سپس Main Account را انتخاب کنید. بررسی معایب صرافی کوکوین KuCoinدر مقابل مزایایی که این صرافی دارد، معایبی را نیز دارا می باشد. در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از معایب صرافی کوکوین آشنا شوید. صرافی کوکوین (Binance.US)، به آدرس binance.us ساخته کشور United States در سال 2019 شروع به فعالیت کرد.

تنظیمات پیشرفته Time In Force در اسپات صرافی کوکوین

صرافی کوکوین چیست؟ + ویدئو آموزشی ایرانیکارت برای تهیه بهترین vps برای بایننس روی کادر آبی رنگ زیر کلیک کنید. ارتباطی با بانک وجود ندارد برخی از بازبینان اظهار تاسف کردند که نمی توانند وجوه خود را مستقیماً از بانک خود واریز و برداشت کنند. دوره های آهسته تعداد انگشت شماری از کاربران می گویند که این سرویس تحت شلوغی و دوره های کند زمانی که حجم بالایی از معاملات رخ می دهد ، است. ایمیلها برخی از افراد اشاره کردند که فروشنده برای آنها ایمیل های تبلیغاتی زیادی ارسال کرده است ، حتی پس از چندین بار تلاش برای لغو اشتراک. رابط کاربری رابط کاربری این برنامه به عنوان بی نظم و پیمایش آسان توصیف شد. © تمامی حقوق این وبسایت نزد ارز یار محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگردقانونی خواهد داشت.

کار کردن با صرافی Kucoin چندان پیچیده نیست و می‌توانید با کمی تمرین، آشنایی لازم با بخش‌های مختلف آن را به دست بیاورید. صرافی کوکوین نسخه پرتفوی دمو نیز در اختیار کاربران قرار داده است. برای تمرین کار کردن با بخش‌های مختلف آن، می‌توانید از نسخه دمو استفاده کنید. در ادامه بحث آموزش صرافی کوکوین، توکن اختصاصی این صرافی را معرفی می‌کنیم. Kucoin Token توکن اختصاصی این صرافی است که با نماد KCS شناخته می‌شود. در جریان آن، در مجموع حدود بیست میلیون دلار تأمین مالی صورت گرفت.

واریز به کوکوین

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار