طراحی تراس و پاسیو و بالکن با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی و معماری آرکا نوژا | elitarchgroup

دانست، در ادامه به بررسی چند نمای خارجی و تراس و پاسیو در منزل می پردازیم. یکی از مهم ترین عواملی که در طراحی یک پروژه می بایست لحاظ شود، شرایط اقلیمی سایت می باشد. با افزایش آب و هوای یک سایت و تاثیر آن بر روی ساختمان، شرایطی سختی حاصل شده و ضرورت تعبیه متریال های عایق و تطبیق پذیر را دوچندان ریزفضای طراحی می کند. اگرچه این ها انتخاب خوبی برای فضاهای بیرون نیستند، اما شما می‌توانید این فانوس ها را در جنس نایلونی و رنگ و طرح رنگین کمانی پیدا کنید. لامپ‌ها حتی تاریک ترین و بی روح ترین فضاها را باصفا و دل انگیز می‌کنند. قیمت این لامپ ها بسته به کیفیت لامپ ها، متریال، نوع حباب و دوام و ماندگاری شان در فضای بیرون متغیر است.

هزینه تعمیرات خانه با مالک یا مستاجر؟

آنچه که در دیزاین تمامی محوطه های باز داخلی خانه مورد توجه قرار می گیرد، استفاده از چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی ابزاری بسیار کارآمد برای زیباسازی محوطه های داخلی خانه است که این روزها طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. طراحی روف گاردن به عنوان مثال، قهوه ای نماد زمین، سفید نماد دانش، آرامش بژ است. دکور L به سبک ژاپنی باید با دقت و طراحی ساده و سرراست مشخص شود. پارتیشن های کشویی راه حلی ایده آل و چشمگیر برای بستن معابر یا جداسازی محیط های جدید هستند. باربیکو آماده تزیینات به چند قطعه ساده و ضروری در گوشه طراحی دکوراسیون پاسیو محدود می شود.

ترکیب بوته و چمن مصنوعی برای پاسیو

قبل از شروع طراحی و اجرای پاسیو باید در مورد سبک مورد نظرتان، از جمله سبک هنری روستیک، سبک سنتی یا مینیمال، کلاسیک و … کارکرد در آشپزخانه مهم است، تعداد کمی از مبلمان باید ساده و ضروری باشند. شما باید بتوانید با استفاده از چوب روی زمین که می توانید با دست تهیه کنید با طبیعت تماس بگیرید. در آشپزخانه، ظروف و کاسه های ساخته شده از بامبو می توانند عالی باشند. پس از اتمام ساخت و ساز پاسیو، می توانید به لذت بخش ترین قسمت کار بروید.

طراحی تراس و پاسیو و بالکن با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی و معماری آرکا نوژا | elitarchgroup

بالکن ها محوطه هایی مسقف هستند که از یک تا سه طرف باز بوده و متراژ آنها روی متراژ کلی ملک محاسبه می شود. تراس ها معمولاً بزرگتر از بالکن بوده و می توانند در طبقات مختلف وجود داشته و چندین ورودی داشته باشند در صورتی که بالکن ها معمولا در طبقات دوم به بالا ایجاد شده و ورودی آنها عموماً از یک اتاق است. این فضاها بسته به سلیقه، در آپارتمان های امروزی دیزاین و طراحی می شوند.

  • دنیز وود با کادری مجرب در زمینه دکوراسیون داخلی بهترین کمک را به شما میکند.
  • این گزینه بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای فرزندان کوچک هستند.
  • آنچه که در دیزاین تمامی محوطه های باز داخلی خانه مورد توجه قرار می گیرد، استفاده از چمن مصنوعی است.
  • پاسیو ها همان حیاط خلوت یا حیاط پشتی هستند که می توان از آنها به عنوان گلخانه نیز استفاده کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار